INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obično kada se ovako "pati" na istoj cijeni par dana, onda "zaroka". Čini mi se da bi i ovaj puta moglo biti tako. Treba samo pogoditi da li se cijena drži radi ukrcaja, ili radi iskrcaja. Po meni da se netko želio ukrcati, imao je dovoljno vremena zadnjih mjeseci. Ostaje ovo drugo za razmotriti. [undecid]


OPREZ! Ako bi danas uspio proboj linije otpora na 43,80 time bi bio tvoren put ka razini 40-41, a sto bi mozda znacilo da se ide na potvrdu formiranjem tzv. "dvostrukog dna". No, nadam se da se to nece dogoditi i da ce netko veci i jaci na kupnji biti u stanju obraniti ove razine.

Kada netko ruši, uvijek treba pričekati i vidjeti koliko će daleko srušiti i da li ima podlogu za daljnje rušenje……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ZSE još na životu održava svakodnevno trejdanje na par likvidnijih dionica, i to je to.
Zdravog i novog kapitala ovdje već dugo, dugo nema.
Blago mome brokeru ovih dana, ja se sekiram i kada kupujem i kada prodajem, a o me u oba slučaja redovito "provizira"! [cool]

Tko na burzi ne poludi, taj je već bio lud! Je li ima još takvih ?(mislim onih koji još nisu izludili) [proud]

Imam jednu dionicu Ingre u portfelju, lakše pratim cijenu!

pa pokloni je u dobrotvorne svrhe,da se više ne patiš,svatko ima svoje mišljenje,ali ja mislim da veliki skuplja,a mali da prodaju,ne znam..meni na tako nešto miriše…

Pate se oni koji su ostali, a mi sa po jednim komadom snijemo Stojićev neostvareni san (35).
[proud]


Pate se oni koji su ostali, a mi sa po jednim komadom snijemo Stojićev neostvareni san (35).
[proud]

Naravno zato što se čeka 35 i kažeš: NEOSTVARENI SAN, pa zar se snovi ostvaruju? hehe

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ameri otvorili sa -1%.
Sva sreća da u otvorili sa gapom, a svaki gap se prije ili poslije popuni. [shocked]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

-u zadnjih pola sata, kunu naraslo.
-promet relativno mali, nema panike.
-od građevinara u sastavu grobija, najmanje pali.

Sve navedeno daje vam za pravo za nadu za sutrašnji relly.


-Na, opet ćorak.
-možda sutra…..a možda i malo sutra. [wink]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Da ja pitam nešto logično za ovakav rasplet!

Je li moguče PREUZIMANJE? [shocked]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Da ja pitam nešto logično za ovakav rasplet!

Je li moguče PREUZIMANJE? [shocked]


Koga, čega, o čemu vi to kolega????
Pa nije vas valjda oprani toliko pokolebao??

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

New Report

Close