INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čega većeg i jačeg? Pada ili rasta?

I’m sorry, it’s up to you to decide.

Optimist - loše informirani pesimist


ocemo li jos jednom na 40 kn ????? [cool] no hajde,,bas sam nesto ukesiran…. [yawn]

hehehehe
i ti cekas?!
ja imam neki dio za sitan trade…u petak je bilo plodonosno…i danas jos uvijek cekam….
strpljen-spasen

A dotle molim kolegu Operenhajma da pise sto crnije….pa makar morao ponavljat svaku stranu iste postove!!!!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

caccone imas od mene 100%!




Hoćemo sada razmotriri drugu opciju, naime da Arena na bude prodana. Kako će se to odraziti na cijenu?

Pa zar nisu vec i sada sva srahnja ionako debelo uracunata u istu? [thumbsup]
No, vjerojatno da ima i onih koji se s time ne slazu, pa eto, mozda jos danas zadnja prilika a prije ocekivanog novog jos jaceg i veceg…?!?…vjerojatno za sutra ili prekosutra…but this week for sure.
[/quote]
Čega većeg i jačeg? Pada ili rasta?
[/quote]

Vala kolega, slijedeci val ce sigurno biti puno jaci, ali trenutni smjer ce ovisiti koliko jos ima strpljenja ovih sto cekaju nize na kupnji u odnosu na one koji su spremni popus(t)iti na prodaji. Lastika je vec sada prilicno nategnuta, pa probajte odrediti o kojem bi smjeru onda mogla biti rijec. [cool]

Optimist - loše informirani pesimist



ocemo li jos jednom na 40 kn ????? [cool] no hajde,,bas sam nesto ukesiran…. [yawn]

hehehehe
i ti cekas?!
ja imam neki dio za sitan trade…u petak je bilo plodonosno…i danas jos uvijek cekam….
strpljen-spasen

A dotle molim kolegu Operenhajma da pise sto crnije….pa makar morao ponavljat svaku stranu iste postove!!!!
[/quote]
a evo,ja sam malo tanjih živaca,pa sam je sada nadokupio,bolje kupiti kad pada,nego kad raste..

Uh što ste svi tajanstveni!!! [wink]

imaju dvije poslovice,i obe su točne..prva je-tko čeka-dočeka,a druga je-tko čeka-taj se načeka…


imaju dvije poslovice,i obe su točne..prva je-tko čeka-dočeka,a druga je-tko čeka-taj se načeka…

Ja bih ih poredao po ovome redoslijedu

1. tko čeka taj se i načeka
2. tko čeka taj i dočeka……[proud] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Baš su svi nešto dobro raspoloženi!!! Kao da ne padamo. Tko zna, možda nekaj znaju.
Pozdrav strpljivima

Ovo je sve postala jedna trakavica, međutim mislim da je ovo dno ovih 40 tak kuna jer ako padne ispod onda stvarno nema smisla i vjerovatno će bit bye bye za mene i ostale dioničare.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Baš su svi nešto dobro raspoloženi!!! Kao da ne padamo. Tko zna, možda nekaj znaju.
Pozdrav strpljivima

zato sto je vecina ukesirana ,zato su raspolozeni….nema puno mudrosti….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

šta ja radim sa ovim medvjedima ovdje?zato i jest ingr na ovako niskim granama,jedan bik,a 5 medvjeda,onda se nemamo šta čuditi,ajde ljudi malo optimizma,doći će mmf,šta se sekirate…

New Report

Close