INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ima netko naznake neke informacije u vezi ponuda? Kako bi ev. prodaja utjecala na cijenu? A kako bi utjecalo ako ne bi bilo ponuda? Ipak, i bez da je proda ingra dobro zarađuje na areni. Jesam li u krivu?

Imam.
Ali kaj kad me vjeko briše.
[/quote]
Gospon Vjeko, manite se gumice. [wink]

Je li ovo sve stoji od jutra, ili kaj se događa?



Ima netko naznake neke informacije u vezi ponuda? Kako bi ev. prodaja utjecala na cijenu? A kako bi utjecalo ako ne bi bilo ponuda? Ipak, i bez da je proda ingra dobro zarađuje na areni. Jesam li u krivu?

Imam.
Ali kaj kad me vjeko briše.
[/quote]

ako ti se daj , molim te posalji info , i meni na privat

građevinari su pali niz stepenice jučer i danas i to kompletno jedino Tehnika se nešto zeleni

…što radi ovaj na INGRI….čim krene gore on sa 30 kom ruši po kupnji…tako je već uradio 2x…smiješno…ali neće mu uspjeti…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...




Ima netko naznake neke informacije u vezi ponuda? Kako bi ev. prodaja utjecala na cijenu? A kako bi utjecalo ako ne bi bilo ponuda? Ipak, i bez da je proda ingra dobro zarađuje na areni. Jesam li u krivu?

Imam.
Ali kaj kad me vjeko briše.
[/quote]

ako ti se daj , molim te posalji info , i meni na privat
[/quote]
…pametni kupuju dok se još ništa "nezna"…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Slijedeci tjedan u petak zadnji rok javnog prikupljanja ponuda za arenu, a sto bi se mozda moglo pokazati kao katalizator kod slijedeceg rasta.
A danas, zatvaranje mini-gapa od utorka, vec odradjeno, u nastavku vjerojatno slijedi dodatno zastrasivanje te lagani iskrcaj preostalih ovcica, ionako vec prestrasenih jucerasnjim padom, a prije novog raketiranja ocekivanog za ponedjeljak ili mozda utorak. No, to je ionako samo moje vidjenje stvari te se isto ne bi trebalo ozbiljno uzimati kao preporuka za…[thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

Ajde sada lupajte po kupnji prodavači………. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Biti če dobar danas close!! [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

hoće li se pokrenuti ovo

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

i ja danas kupovao, nije mnogo ali veseli……. Bitno je uvijek imati casha za ovu dionicu.. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Hoće li nam ovi fondovi dopustiti da narastemo ili ćemo grcat i dalje na dnu?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close