INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je ovakova kupnja kad su strani indexi u crvenom…….
A šta će tek biti kad zazelene….. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

…dobre su to vijesti no po kretanjima iz prošlosti slijedi nam smitivanje na 40-43 nekoliko tjedana da se ekipa nakrca neprimijetno i polako bez naglog dizanja a onda slijedi brži rast do cijene koja im odgovara za iskrcavanje…a mi? ko se kako snađe…to je samo moj komentar iako bi volio da je drugačije pa da za 10 dana dođemo na 50…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Netko je nestrpljiv pa je po bidu upravo istresao 4400kom INGR-e. Pretpostavka je da se radi o nekom tko je kupovao prosli tjedan ispod 40kn pa se sada odjednom uplasio da ce cijena naglo prema dolje. Malo morgen… [thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

Jasno da cijena MORA rasti jer pogledajte druge firme kao što je recimo Podravka koja je u problemima a cijena skoro na 50% ATH, tako da je ovo pljuvanje po građevinarima skroz neopravdano i čak malo bolesno te je dokaz kako je na našoj burzi sve moguće.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Evo podatka da ingra za arenu traži 100 milijuna Eura…….

November 13, 2009, 9:44, (Property Xpress) – A landmark building in Zagreb has been put up for sale. The asking price by the owner is EUR 100 mln.

http://www.propertyxpress.com/news/012299-Landmark_Building_in_Croatia_Put_for_Sale

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kako 100, sto niste svi trubili da nece dati ispod 1XX jer ce kao dobiti 212 mil EUR.

Trazi 100, ok?
Kolika je danas ostvariva cijena ondnosno spread trazeno-dobiveno.

Ako trazi 100 onda ce prodati i za 80 a onda je to gubitak od 20 mil eur na gradnju.

Super, fant, fant fantasticno..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Evo podatka da je ingra jos u 2. mjesecu ove godine razmisljala o prodaji arene:

Vaš link

Optimist - loše informirani pesimist


Evo podatka da je ingra jos u 2. mjesecu ove godine razmisljala o prodaji arene:

Vaš link


Cini se da ce gornji link biti jedino moguce otvoriti sa copy/paste u explorer. My appology.

Optimist - loše informirani pesimist

Koja dosada ,je li ima koga živoga na ovom forumu?

moje mišljenje je da će INGR-R-A se vratiti u cijenovni okvir od 47-52……..
Gledajući po TA i po nosu……
Onda bi se mogla još dugo baškariti na tim cijenama baš kao i nedavno na 38-42…….
mic po mic al se ipak kreće……..
sad opet sve zavisi o amerima i naravno tržištu no sklon sam razmišljanu da bez obzira na sve cijena mora doć na svoj optimalni nivo,koji je po mojemu u rasponu gore navedenom..
lijep pozdrav……

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Idemo pomalo [thumbsup] [thumbsup]


moje mišljenje je da će INGR-R-A se vratiti u cijenovni okvir od 47-52……..
Gledajući po TA i po nosu……
Onda bi se mogla još dugo baškariti na tim cijenama baš kao i nedavno na 38-42…….
mic po mic al se ipak kreće……..
sad opet sve zavisi o amerima i naravno tržištu no sklon sam razmišljanu da bez obzira na sve cijena mora doć na svoj optimalni nivo,koji je po mojemu u rasponu gore navedenom..
lijep pozdrav……

…to bi bilo dobro, samo nije dobro ako se to postigne samo sa malim ulagačima…neka bude dnevno po 2-3 milje onda je to super, al ovako netko sa 10 000kom vrati 5 kuna nazad…danas je ipak svanulo nama INGRAŠIMA…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close