INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A ljudi moji 7dana bio na moru i vidi ingru svi rasprodaju,katastrofa!!!????Hoce li ko zubace ili mozda lignje za dionice Ingre???;)

pa prijatelju, ako svi prodaju… ti kupuj i …..veseli se ….budućoj zaradi !

svaka sličnost sa HGSPOT-om je slučajna !

…poštovani kolege INGRAši, upravo sam dobio vijest…ništa spektakularno da i sami nismo mogli pretpostaviti ali tako je i gotovo…INGRA neće ići gore dok god "XXX", nazovite ih kako hoćete, ne pokupe što jeftinije sve dionice od onih kojima ih je Ingra MORALA dati u različite svrhe…tek tada se uz pomoć info vijesti, pa i onih iz naftalina podiže sentiment i gura prema gore…koliko visoko ovisi o raspoloženju i potrebama "XXX"… nije da nismo sumnjali da je to tako ali sad je barem potvrđeno…sada nam valja samo čekati i nadati se da će čim prije svi koji su dobili dionice, ovako ili onako, prodati kojima je žurba i da neće ići još niže…vjerovatno smo pri kraju…STRPLJEN SPAŠEN…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ma ovo je kataklizma, dionica INgre pada najviše od svih, tko će zaustavit ovo ludilo i di je dno?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


…poštovani kolege INGRAši, upravo sam dobio vijest…ništa spektakularno da i sami nismo mogli pretpostaviti ali tako je i gotovo…INGRA neće ići gore dok god "XXX", nazovite ih kako hoćete, ne pokupe što jeftinije sve dionice od onih kojima ih je Ingra MORALA dati u različite svrhe…tek tada se uz pomoć info vijesti, pa i onih iz naftalina podiže sentiment i gura prema gore…koliko visoko ovisi o raspoloženju i potrebama "XXX"… nije da nismo sumnjali da je to tako ali sad je barem potvrđeno…sada nam valja samo čekati i nadati se da će čim prije svi koji su dobili dionice, ovako ili onako, prodati kojima je žurba i da neće ići još niže…vjerovatno smo pri kraju…STRPLJEN SPAŠEN…

A od koga si to dobio vijest? Ovo s HG spotom je čisti kriminal. Firma propala, bankrotirala, a dionica skače u nebo. Svašta… I što je sa svim onim poslovima vani? Ima li kakvih vijesti o ponudama za Arenu? Da li bi ih to spasilo?

Osim Viadukta koji je pao više od Ingre imam i INGRU
nemojte paničarit na ovoj dionici će biti masne zarade
samo treba strpljenja
a sada kupuj za zadnju kunu koju imaš Viadukta isto
Ove cjene su rođene za dokup..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kako naj natjecaj u Alziru.

Rijec je o prvoj kotaciji, dakle kotaciji sa najvecim renomeom firmi sa najboljim izvjestavanjem svojih dionicara.

dakle, ako je posao prije 2 mjeseca skoro sklopljen, gdje je sada???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Osim Viadukta koji je pao više od Ingre imam i INGRU
nemojte paničarit na ovoj dionici će biti masne zarade
samo treba strpljenja
a sada kupuj za zadnju kunu koju imaš Viadukta isto
Ove cjene su rođene za dokup..

Data čitao te na forumu vdkt, donio si mi sreču, nadam se da i sada ne dolaziš praznih ruku?

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Kako naj natjecaj u Alziru.

Rijec je o prvoj kotaciji, dakle kotaciji sa najvecim renomeom firmi sa najboljim izvjestavanjem svojih dionicara.

dakle, ako je posao prije 2 mjeseca skoro sklopljen, gdje je sada???

Javili su nam o prodaji vlastitih dionica…doduše tek nakon što su prodane, tako da ne isključujem mogućnost da ingra i sada prodaje vlastite dionice. Novca nemaju, pa su na red došle dionice, a rasprodaju prijave kad im se poželi.

Dakle, ako ste vjerni fan ingre, bilo bi vam vrijeme da počnete kupovati i dizati cijenu, jer se ingrine obveze i dugovi na taj način vraćaju vašim novcem. Ako neće biti kupnje dionica, ne znam kako će se izvući…institucionalni investitori više nisu zainteresirani, to je jasno nakon propasti pokušaja dokapitalizacije iliti štampanja novih papira.

Mislim da je sad najbolje da ingra dobro padne, na niske grane.
Ako naraste, to će biti gubitak za ingru i dioničare, jer je ingra rasprodala svoju imovinu u dionicama po sadašnjim cijenama (+-). Naprotiv, ako padne, ingra će imati prilike ponovno kupiti dionice koje je prodala, dakle pad je trenutno najbolja opcija za ingru. Svako zlo za neko dobro [wink]

Tijelo koje se giba u nekom pravcu, i nadalje če se NASTOJATI gibati u istom dok na njega ne bude dijelovala sila veča od prve, a suprotnog smijera!!!!!!!

Ne trebaš biti Newton….pročitajte kako je on prošao na burzi, odmah čete se razvedriti i vidjeti da je ovo sve sitnica [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Ma ovo je kataklizma, dionica INgre pada najviše od svih, tko će zaustavit ovo ludilo i di je dno?

dno je na 42,27

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kada bi rekli ovakvu vijest:

Dvorana Arena prodana za 100 milijuna Eura, sutradan cijena od ingre bila bi barem 150 posto veća nego danas…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

jel prodaja arene slučajno na petak 13-i ili… [lol]

Igra….

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close