INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izbor za Miss Universe stiže u zagrebačku Arenu
http://www.vecernji.hr/lifestyle/izbor-miss-universe-stize-zagrebacku-arenu-clanak-54803

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Nego gdje je OPxxxx nestao? Garant je ušao na 47-48 pa sad više nesmije drukat’ na dolje. Koji lik [tongue]

Ispričavam se zbog svog odsustva, zadnjih sam se dana bavio drugim aktivnostima, jer vidim da vam više nisam previše potreban u objašnjavanju koliko ingra zaista vrijedi.
I bez mene se tržište počelo konačno kretati u smjeru u kojem leži stvarna vrijednost ingre.
Naravno da nisam kupio ingru po ovim cijenama, kolega mah, vrhunski ste šaljivđija.

Ponovno ponavljam da mi je žao svih koji su ovu dionicu kupovali po cijenama od 50-60 kuna, jer očito vjeruju da vrijede više, dok istovremeno sama kompanija ingra prodaje po sadašnjim cijenama i time nam svima dobro daje do znanja koliko za njih vrijedi njihova dionica.

Dakle, ako ingra kao kompanija prodaje svoje dionice po sadašnjim cijenama, mislim da je jasno da ne vjeruju da vrijede puno više, jer da vjeruju, ne bi ih sad prodavali u bescjenje, nego bi našli druge načine za isplatu otpremnina.
Neki ne misle tako, pa kupuju istovremeno kad ingra prodaje, a siguran sam da će vrijeme pokazati tko je bio u pravu, ingra ili vi. [proud]

Ingra prodaje dionice za otpremnine radnicima

"Uprava građevinske kompanije Ingra odlučila je prodati 87.000 dionica …"

Ingra je ove već godine koristila vlastite dionice kao sredstvo plaćanja, jer je krajem lipnja sklopila više ugovora o prijenosu vlastitih dionica s većim podizvođačima radova angažiranih na projektu Arena Zagreb, a radilo se o 366.244 dionica vrijednosti 87 milijuna kuna.

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/55468/ttl/Ingra-prodaje-dionice-za-otpremnine-radnicima/Default.aspx

[/quote]

…zanimljivi smo mi ljudi…bilo koju vijest možemo okrenuti kako nam u tom trenutku odgovara…
…INGRA daje otpremninu…točno…no koliko je "dobrih" firmi velikodušno dalo otpremninu svojim radnicima(pa makar i u dionicama ili prodajom istih) a koliko ih je "nogiralo" svoje radnike čak i bez plaća??? može li se onda govoriti da firma ide u propast kada još uvijek može i u ovakvim situacijama podmirivati sve svoje obveze pa čak i ono na što nije obavezna-s obzirom da se mogla opravdati krizom. Da li je realno vidjeti takvu firmu u stečaju i bankrotu, kako neki ocrnjuju u želji da što jeftinije užu u te dionice…ili je to samo još jedan "Hrvatski jal", kako to mnogi nazivaju…pozz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

…INGRA daje otpremninu…točno…no koliko je "dobrih" firmi velikodušno dalo otpremninu svojim radnicima

može i u ovakvim situacijama podmirivati sve svoje obveze pa čak i ono na što nije obavezna

Nema tu nikakve velikodušnosti, radi se o obvezama ingre kao što su i svake druge. Otpremnina je regulirana sporazumno ugovorom između ingre i radnika i da je nisu platili bi bilo tužbi i ovrhe.

7. PBZ D.D. 295.379 3,94% Skrb. račun /+ 21.492 kom. prema stanju od 06.11.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

sto to govori, daj nam malo pojasni,kad se vracamo na 50kn ? [sealed]

Sutra [smiley]
Evo već udaraju po prodaji, skinuto 3000kom do 44,25

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ne znam kako vi, ali ja sam odlučio po prvi put ući u građevinare. I to od 2006-te:)


Ne znam kako vi, ali ja sam odlučio po prvi put ući u građevinare. I to od 2006-te:)

evo brate i mene…


7. PBZ D.D. 295.379 3,94% Skrb. račun /+ 21.492 kom. prema stanju od 06.11.

Odlično oni prepoznaju samo delux dionice, mora da je to i ova.
Hvala ti gubernator na školi.

Dobro došao!



Ne znam kako vi, ali ja sam odlučio po prvi put ući u građevinare. I to od 2006-te:)

evo brate i mene…
[/quote]
—-NEMA VIŠE MJESTA ZA SVE [angry]

Kune nisu problem, kuna nema

uzeo po 43….na kraju….bilo je dosta…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close