INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je ovo istina što govori Openhajm onda je to stvarno za Reži&bježi?

Mnogi smatraju da je cijena stanova visoka zbog prevelike dobiti investitora. Koliko ona iznosi u odnosu na današnje prosječne cijene kvadrata te koliko je iznosila prije krize?

Prema izračunu Udruge developera u prosječnoj cijeni stana od 1850 eura za četvorni metar, dobit investitora je 3,72 posto. Ta dobit prije krize iznosila je 7,15 posto, tako da je jasno da u sadašnjoj situaciji na tržištu, mogućnosti za ozbiljnije spuštanje cijena bez izravnih gubitaka za investitora, jednostavno nema.


Mislim ipak da je zarada malo veća, i da se zaradi najmanje 50%.




Po meni je cijena na 35 a i na ovim razinama ravna bankrotu, jer kad pogledaš na kolikim projektima rade – Arena 100 mil eura, Lapad 80 mil + drugi poslovi po Openheimeru od 200 mil eura, a tržišna kapitalizacija 40 tak milijuna eura. SVAŠTA

Bankrot, to si dobro rekao. Likvidacija imovine se vodi pod nadzorom banaka. Vrijednost, odnosno evidentna i prioritetna politika podmirenja obveza kreditora ju još uvijek drži na životu.
[/quote]
Mislio sam da sam neki dao pročitao nešto "glupo", al na forumu o INGRI još je i gluplje.
Bankrot? Na osnovu čega? Pa Arena vrijedi 5x više nego INGRA na burzi.
[/quote]

Splite, dođi u Zagreb i pogledaj realnost, ja sam parsto metara od Ingre, pa ako te što zanima, daj da ti pitam.

Savjet: pogledaj malo što se događa oko luka, konkretno Luke Ploče, bilo bi ti pametnije, pusti Ingru u ovom trenutku, zar ne vidiš da prodaje ima na tone?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Moj kolega BigBoss meni nije jasno kako je cijena na ovim razinama, a u zadnje vrijeme je došlo puno dobrih vijesti?

…budući da su dnevni prometi cca milju kuna svakodnevno, zadnjih više od mjesec dana, a najavljuju se mogući milijunski poslovi, o kojima netko zna puno više od nas, onda vam ne bi trebalo biti teško zbrojiti 2 i 2…ako imate viška novaca kupite i čekajte, uskoro će vam biti sve jasno a nekima kasno…a za 2-3 godine brojiti ćete duplikate uloženog… [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...





Po meni je cijena na 35 a i na ovim razinama ravna bankrotu, jer kad pogledaš na kolikim projektima rade – Arena 100 mil eura, Lapad 80 mil + drugi poslovi po Openheimeru od 200 mil eura, a tržišna kapitalizacija 40 tak milijuna eura. SVAŠTA

Bankrot, to si dobro rekao. Likvidacija imovine se vodi pod nadzorom banaka. Vrijednost, odnosno evidentna i prioritetna politika podmirenja obveza kreditora ju još uvijek drži na životu.
[/quote]
Mislio sam da sam neki dao pročitao nešto "glupo", al na forumu o INGRI još je i gluplje.
Bankrot? Na osnovu čega? Pa Arena vrijedi 5x više nego INGRA na burzi.
[/quote]

Splite, dođi u Zagreb i pogledaj realnost, ja sam parsto metara od Ingre, pa ako te što zanima, daj da ti pitam.

Savjet: pogledaj malo što se događa oko luka, konkretno Luke Ploče, bilo bi ti pametnije, pusti Ingru u ovom trenutku, zar ne vidiš da prodaje ima na tone?

[/quote]
Mali zeko mi je šapnuo da će više zaraditi na INGRI nego nekakvoj Luci negdje Bogu iza nogu.





Po meni je cijena na 35 a i na ovim razinama ravna bankrotu, jer kad pogledaš na kolikim projektima rade – Arena 100 mil eura, Lapad 80 mil + drugi poslovi po Openheimeru od 200 mil eura, a tržišna kapitalizacija 40 tak milijuna eura. SVAŠTA

Bankrot, to si dobro rekao. Likvidacija imovine se vodi pod nadzorom banaka. Vrijednost, odnosno evidentna i prioritetna politika podmirenja obveza kreditora ju još uvijek drži na životu.
[/quote]
Mislio sam da sam neki dao pročitao nešto "glupo", al na forumu o INGRI još je i gluplje.
Bankrot? Na osnovu čega? Pa Arena vrijedi 5x više nego INGRA na burzi.
[/quote]

Splite, dođi u Zagreb i pogledaj realnost, ja sam parsto metara od Ingre, pa ako te što zanima, daj da ti pitam.

Savjet: pogledaj malo što se događa oko luka, konkretno Luke Ploče, bilo bi ti pametnije, pusti Ingru u ovom trenutku, zar ne vidiš da prodaje ima na tone?

[/quote]
kolega ,pa necete valjda i na ovoj temi skupljat ekipu za prekrcaj u lkpc [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


kolega ,pa necete valjda i na ovoj temi skupljat ekipu za prekrcaj u lkpc [undecid]

Greška kolega Inverter. Ovdje se skuplja ekipa za iskrcaj [lol]



kolega ,pa necete valjda i na ovoj temi skupljat ekipu za prekrcaj u lkpc [undecid]

Greška kolega Inverter. Ovdje se skuplja ekipa za iskrcaj [lol]
[/quote]
jasno je….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Po meni je cijena na 35 a i na ovim razinama ravna bankrotu, jer kad pogledaš na kolikim projektima rade – Arena 100 mil eura, Lapad 80 mil + drugi poslovi po Openheimeru od 200 mil eura, a tržišna kapitalizacija 40 tak milijuna eura. SVAŠTA

Odakle si došao do tih 40 mil. kuna?
http://tinyurl.com/y9fx469

7,5 milijuna dionica × 46,50 kn= 348,75 mil. kuna
348,75 mil. kuna/ 7, 3 = 47,7 mil. Eura

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


7,5 milijuna dionica × 46,50 kn= 348,75 mil. kuna
348,75 mil. kuna/ 7, 3 = 47,7 mil. Eura

Sorry, ja sam se zabetonirao na kune 🙂

kud plovi ova dionica, može li mi netko reći?

Zabranjeno sikiranje

nemoj tako kolega. pa jesi vidio šta se meni desilo kad sam istu stvar postao prije par dana? svi đavli ovog svijeta se sručili na mene.

ubuduće takve stvari drž za sebe, a budale koji piče kuke pusti da odrade tvoju dobit.

New Report

Close