INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nova sam na forumu, ali pratim vas već dugo, pa pozdrav svima [smiley]
Za sad sam u ingri 20% i očekujem je prema gore


pozdrav!
odlično,
očekivanja su prema TA ili prema vijestima o sudjelovanju na natječajima? [rolleyes]
[/quote]
Očekivanja su pema Vidovitom Milanu [lol]
Šalu na stranu, mislim da je odradila dovoljan pad, možda još koju kunu do 42-43, a onda up.

42-43 kune vise nebudes nikada gledo.

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/oppenheim-kupaca-nema%2c-ali-stanovi-nece-pojeftiniti,61281.html
Ok, druka svoje… al opet, bidova nema, al cijena neće padat. [undecid]


http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/oppenheim-kupaca-nema%2c-ali-stanovi-nece-pojeftiniti,61281.html
Ok, druka svoje… al opet, bidova nema, al cijena neće padat. [undecid]

Da,super mi je ta bagra.Propast ćemo ako netko ne kupi stanove ali nećemo spuštati cijene.Pomagajte.
Joj jedva čekam da svi propadnu

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Ma koje propadanje gledam na stranici ingra nekretnine, prodali 80% vila na srebrnjaku, pa sve stanove u Oreškovićevoj, a Lapad ide slijedeće godine i čak ako prodaju po nižoj cijeni doći će deseci milijuna eura, a ako se javi kupac Arene vidit ćemo kolika će bit cijena, al onda će se javit vjerovatno ona Ivana7 i reći će da je ona znala. Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/oppenheim-kupaca-nema%2c-ali-stanovi-nece-pojeftiniti,61281.html
Ok, druka svoje… al opet, bidova nema, al cijena neće padat. [undecid]

O ovome treba da se razmisli. Možda če da dele dividendu u neprodanim stanovima. Sada su me zaintrigovali! Jedino me brine što je trezor istovarivo hartiju. Di im je vera u kompaniju?

Da,super mi je ta bagra.Propast ćemo ako netko ne kupi stanove ali nećemo spuštati cijene.Pomagajte.
Joj jedva čekam da svi propadnu
[/quote]


Ma koje propadanje gledam na stranici ingra nekretnine, prodali 80% vila na srebrnjaku, pa sve stanove u Oreškovićevoj, a Lapad ide slijedeće godine i čak ako prodaju po nižoj cijeni doći će deseci milijuna eura, a ako se javi kupac Arene vidit ćemo kolika će bit cijena, al onda će se javit vjerovatno ona Ivana7 i reći će da je ona znala. Pozdrav

Taj postotak im stoji na webu nekako još od proljeća. Kad je prvi puta pala na onih 35-36 kn isto se baratalo timo postocima.

Po meni je cijena na 35 a i na ovim razinama ravna bankrotu, jer kad pogledaš na kolikim projektima rade – Arena 100 mil eura, Lapad 80 mil + drugi poslovi po Openheimeru od 200 mil eura, a tržišna kapitalizacija 40 tak milijuna eura. SVAŠTA

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ako je ovo istina što govori Openhajm onda je to stvarno za Reži&bježi?

Mnogi smatraju da je cijena stanova visoka zbog prevelike dobiti investitora. Koliko ona iznosi u odnosu na današnje prosječne cijene kvadrata te koliko je iznosila prije krize?

Prema izračunu Udruge developera u prosječnoj cijeni stana od 1850 eura za četvorni metar, dobit investitora je 3,72 posto. Ta dobit prije krize iznosila je 7,15 posto, tako da je jasno da u sadašnjoj situaciji na tržištu, mogućnosti za ozbiljnije spuštanje cijena bez izravnih gubitaka za investitora, jednostavno nema.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Po meni je cijena na 35 a i na ovim razinama ravna bankrotu, jer kad pogledaš na kolikim projektima rade – Arena 100 mil eura, Lapad 80 mil + drugi poslovi po Openheimeru od 200 mil eura, a tržišna kapitalizacija 40 tak milijuna eura. SVAŠTA

Bankrot, to si dobro rekao. Likvidacija imovine se vodi pod nadzorom banaka. Vrijednost, odnosno evidentna i prioritetna politika podmirenja obveza kreditora ju još uvijek drži na životu.

Da i 300 milijuna kuna naših mirovina.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Po meni je cijena na 35 a i na ovim razinama ravna bankrotu, jer kad pogledaš na kolikim projektima rade – Arena 100 mil eura, Lapad 80 mil + drugi poslovi po Openheimeru od 200 mil eura, a tržišna kapitalizacija 40 tak milijuna eura. SVAŠTA

Bankrot, to si dobro rekao. Likvidacija imovine se vodi pod nadzorom banaka. Vrijednost, odnosno evidentna i prioritetna politika podmirenja obveza kreditora ju još uvijek drži na životu.
[/quote]
Mislio sam da sam neki dao pročitao nešto "glupo", al na forumu o INGRI još je i gluplje.
Bankrot? Na osnovu čega? Pa Arena vrijedi 5x više nego INGRA na burzi.

New Report

Close