INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Greška kolega nije 1500 već 1800.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Moj osvrt na današnje trgovanje: Ingra se pušta do određene granice te se onda rast zaustavlja prodajom po 500 kom, očito je da netko dobro zna što želi jer promet od preko 1,5 mil kuna sve govori. Ova cijena je bezobrazno niska uzevši u obzir sve što je INGRA uspjela napraviti , višak radnika, isplata kooperanata, potencijalni novi poslovi, dividenda itd. Mislim da nam jedna dobra vijest može biti okidač.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Moj osvrt na današnje trgovanje: Ingra se pušta do određene granice te se onda rast zaustavlja prodajom po 500 kom, očito je da netko dobro zna što želi jer promet od preko 1,5 mil kuna sve govori. Ova cijena je bezobrazno niska uzevši u obzir sve što je INGRA uspjela napraviti , višak radnika, isplata kooperanata, potencijalni novi poslovi, dividenda itd. Mislim da nam jedna dobra vijest može biti okidač.

Ja mislim da ce ta vijest biti sredinom 12mj.,da ce se arena prodati.

Arena je idealno ulaganje za nekretninski ili neki veliki investicijski fond. Vjerujem da je Ingra prije ovog oglasa imala ponude za kupnju koje je očito nisu zadovoljile što je dobro za sve dioničare.
Ipak nakon međunarodnog tendera moguže je ostvariti poštenu cijenu. Ipak se prodaje najljepša građevina u Europi koja ima kvalitetnog dugoročnog najmoprimca.

Ako ima kvalitetnog dugorocnog najmoprimca zasto onda prodaju?
Ako je kvalitetan i dugorocan onda bi bilo ludo prodati zar ne?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ako ima kvalitetnog dugorocnog najmoprimca zasto onda prodaju?
Ako je kvalitetan i dugorocan onda bi bilo ludo prodati zar ne?

Primjeni ono što si pričo o prodaji s minusom i ulaskom u bolju investiciju na ovaj slučaj. [thumbsup]



Ako ima kvalitetnog dugorocnog najmoprimca zasto onda prodaju?
Ako je kvalitetan i dugorocan onda bi bilo ludo prodati zar ne?

Primjeni ono što si pričo o prodaji s minusom i ulaskom u bolju investiciju na ovaj slučaj. [thumbsup]
[/quote]
A to je??
Servisiranje dugova, ostaje kikiriki.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep




Ako ima kvalitetnog dugorocnog najmoprimca zasto onda prodaju?
Ako je kvalitetan i dugorocan onda bi bilo ludo prodati zar ne?

Primjeni ono što si pričo o prodaji s minusom i ulaskom u bolju investiciju na ovaj slučaj. [thumbsup]
[/quote]
A to je??
Servisiranje dugova, ostaje kikiriki.

[/quote]
Gosp. blueman jeli vi imate dionice ingre?


Ako ima kvalitetnog dugorocnog najmoprimca zasto onda prodaju?
Ako je kvalitetan i dugorocan onda bi bilo ludo prodati zar ne?

Ingra treba novac za redovno poslovanje a rentanje joj nije primarni bussines. U ovom trenutku prodaja Arene je bolja opcija samo zato što u trenutnoj situaciji nije moguće financirati se putem banaka koje "zna se" iz kojeg razloga nemaju dovoljno novca za kreditiranje projekata u građevinarstvu, a Rohatinski nije popustio uzde i povećao likvidnost.




Ako ima kvalitetnog dugorocnog najmoprimca zasto onda prodaju?
Ako je kvalitetan i dugorocan onda bi bilo ludo prodati zar ne?

Primjeni ono što si pričo o prodaji s minusom i ulaskom u bolju investiciju na ovaj slučaj. [thumbsup]
[/quote]
A to je??
Servisiranje dugova, ostaje kikiriki.
[/quote]
Ako su kamate na dugove veće nego prihodi od investicije…da, to je dobar potez.
A kamate u budućnosti mogu bit samo veće.


Ako ima kvalitetnog dugorocnog najmoprimca zasto onda prodaju?
Ako je kvalitetan i dugorocan onda bi bilo ludo prodati zar ne?

Plavi, hebi ga, lijepo je što si upozorio na negativnosti u vezi ingre ( nije ironija) ali mislim da smo ih svi svjesni, a zato joj i je cijena takva, ali brate što si naporan. Pa zar ti nije više neugodno, ***obrisano***. Ili bi Ingru na 20 kuna. Ma i ja bi je na 20 kuna. Onda ću sve utuć u ingru. Samo čini mi se, od toga ništa.

Pozz


Ako ima kvalitetnog dugorocnog najmoprimca zasto onda prodaju?
Ako je kvalitetan i dugorocan onda bi bilo ludo prodati zar ne?


Koji puta 100 eura sada znaci vise nego 200 za godinu
sve ovisi o potrebama

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close