INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zašto bi plaćali više kada fond u kojemu radiš namjerno spušta cijenu…….. [lol] [lol]
[/quote]

Svaka čast ljudi što im ne prodajete po 45. Potrošili su par tisućica da zadrže cijenu , ali nema prodaje. Inače zatrejdam sa Ingrom , ali sada mi nepada napamet.

Koji ste svi paničari i jos u kombinaciji s ovim šu…ma iz fondova nema nam spasa! Daj srušite je na kunu! Kakve veze ima oglas, ako je prodaju super dobit će keš, ako ne, šta ima veze nastavit će dobivati rate.


Svaka čast ljudi što im ne prodajete po 45. Potrošili su par tisućica da zadrže cijenu , ali nema prodaje. Inače zatrejdam sa Ingrom , ali sada mi nepada napamet.

Pa moraš stvarno biti logički i matematički ograničena osoba ako prodaješ sada, jer ako prodaju Arenu cijena lako može skočiti preko noći i do 150 Kn, i svi investitori koji su u ingri bi trebali znati da su mirovinci ulazili na razinama +250 Kn do 400 Kn . I ovako i onako ingrina dionica vrijedi minimalno 150-200 Kn….. [thumbsup] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

postovane kolege..
vidim da vas mnoge muci "pad" a ponekad i rast dionice!?
moje videnje je sasma drugacije i rekao bih samo malo ne previse..
naime da imam a nemam malo vecu kolicinu pa zakaj ja kao investitor ne bih sam utjecao na rast ili pad.
svi mi cekamo pa i ja iskreno jel sam nemocan da je dignem dokle bi mi pasalo,ali opet napominjem-dok trgovina stoji po 10 ,15 min pa sad jedan dan cak sat i pol moze se svasta napravit [thumbsup]
naravno neke stvari ne idu kad je s druge strane netko mocan ali kad nema trgovine tad treba stupit na scenu.
moje razmisljanje…nemorate ga ocjenjivat i necu s nikim ulazit u nikakve polemike vec cu pomoc svakom a ponajprije sebi kaj se tice investicija..
ako kaj saznam podijelicu s vama a vjerujem i vi samnom [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

primjecuje se ovdje da je kupnja jaka na ovim razinama….neko vrijeme ce trajat akumulacija…..+- pa r kuna….operenhajm @ samo daj….ovdje je jaka potpora ,ne zanima me arena niti bilo sto u svezi s tim….ovo je cisto tehnicki ,pozdrav…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja se za Ingru ne bojim, kada je bila u najvećim pritiscima platili su dionicama i cijena je pala na 37 kn., u međuvremenu je reprogramirala dugove, podmirila najveći dio kooperanata i čak isplatila dividendu, sada imamo više otvorenih natjećaja(valjda će koji dobiti), asocijacije sa domaćim građevinarima radi konkurentnosti u inozemstvu i još kada prodaju ugovor za Arenu postati će najstabilniji i najlikvidniji Hr. građevinar [smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Meni nije jasno da oni daju oglas za prodaju Arene kako bi dobili "neovisnu procjenu koliko Arena vrijedi". Pa njihova je imovina. Valjda znaju koliko vrijedi. Ako su stvarno to napravili, onda su ti tipovi iz Ingre teški debili. Naravno da će im svatko tko se javi na ponudu ponuditi nižu od objektivne cijene.
Osim toga, kako i onaj Blueman kaže, vrijednost Arene se trenutno jako lako izračuna preko diskontiranja tih rata koje trebaju dobiti. U tu računicu još ubaciš nekakav diskont zbog nesigurnosti da će ti npr. kasniti ili uopće platiti.

Druga mogućnost je da su novinari sami zaključili da Ingra traži "neovisnu procjenu" i u tom slučaju su novinari teški debili. Meni su obje mogućnosti više nego vjerojatne pa neću dublje ulaziti u to.


Meni nije jasno da oni daju oglas za prodaju Arene kako bi dobili "neovisnu procjenu koliko Arena vrijedi"

Pročitaj još jednom obavijest na zse i što piše…..
PREDMET: Međunarodno javno prikupljanje ponuda za prodaju 100% udjela u društvu
Lanište d.o.o. koje je vlasnik Arene Zagreb, multifunkcionalne sportske
dvorane

Ovime INGRA d.d., sukladno članku 154. Pravila Burze, obavještava javnost da je danas putem javnih
glasila oglašeno međunarodno javno prikupljanje ponuda za prodaju 100% udjela u društvu posebne
namjene Lanište d.o.o. koje je vlasnik Arene Zagreb, multifunkcionalne sportske dvorane.

Rok za podnošenje ponuda traje do 11. prosinca 2009. godine u 12:00 sati, a dokumentacija se može
preuzeti svakog radnog dana od 9,00 do 15,00 sati od dana objave u INGRINOM sjedištu na adresi A. von
Humboldta 4b uz predočenje potvrde o uplate od 35.000,00 kn.

INGRA d.d.

Sve je jasno znaju koliko vrijedi i koliko traže, a sada što su mediji rekli drugačije to je bila špekulativna informacija , a u tekstu koji je dan burzi nema toga teksta kojeg si naveo……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ingra jednostavno otvara i opciju prodaje Arene jer je sada povoljan trenutak pošto je građevina dobila nagradu i vijest o tome se proširila po svijetu.
Zašto nebi prodali ako im neka banka ili investicijski fond ponudi realnu cijenu, jer to u ovom trenutku kada banke u Hrvatskoj služe samo da bi kreditirale državu, odgovara svakome. O pisanju HR novinara ne treba trošiti tinte jer ni to nezaslužuju.

Kako se zove stadion Arsenala u Londonu i kako je dobio to ime ?


Kako se zove stadion Arsenala u Londonu i kako je dobio to ime ?

Ti si meni super…


Kako se zove stadion Arsenala u Londonu i kako je dobio to ime ?

Emirates Stadium
It was announced on 5 October 2004 that the Emirates Stadium will be known as such for at least the first 15 years after the club agreed a £100m sponsorship deal with Emirates Airline

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close