INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

najvaznije je sta ce rec gosp. operenhajm [rolleyes]


to je oppenheim opalio cifru da može uvalit glupoj državi (gradu) i zaradit ogromni iznos.

Tko će to kupiti arenu koja ne donosi profit gradu?
Evo i sami kažete da je arena "uvaljena glupoj državi i gradu".
Mislim da to oglašavanje prodaje treba gledati kao marketinški potez da se pojača potražnja i interes za dionicu ingre koja je danas bila pod jakim pritiskom prodavatelja, sumnja se na kooperante.



to je oppenheim opalio cifru da može uvalit glupoj državi (gradu) i zaradit ogromni iznos.

Tko će to kupiti arenu koja ne donosi profit gradu?
Evo i sami kažete da je arena "uvaljena glupoj državi i gradu".
Mislim da to oglašavanje prodaje treba gledati kao marketinški potez da se pojača potražnja i interes za dionicu ingre koja je danas bila pod jakim pritiskom prodavatelja, sumnja se na kooperante.
[/quote]
ako se sumnja na kooperante, to bi trebalo značiti da su oni sigurno isplaćeni dionicama (barem dijelom), kaj ne?




to je oppenheim opalio cifru da može uvalit glupoj državi (gradu) i zaradit ogromni iznos.

Tko će to kupiti arenu koja ne donosi profit gradu?
Evo i sami kažete da je arena "uvaljena glupoj državi i gradu".
Mislim da to oglašavanje prodaje treba gledati kao marketinški potez da se pojača potražnja i interes za dionicu ingre koja je danas bila pod jakim pritiskom prodavatelja, sumnja se na kooperante.
[/quote]
ako se sumnja na kooperante, to bi trebalo značiti da su oni sigurno isplaćeni dionicama (barem dijelom), kaj ne?
[/quote]
Uvaljena ili ne ovo je sada rekli bih u političkom žargonu
WIN-WIN situacija za INGR-u
Ako proda super, a ako ne opet grad i država to moraju plačati…
PAMETNOM DOSTA..
Njena je cijena u svakom slučaju 2x tržišna kapitalizacija,

Pitao bih kolegu OPEXXX
Koliki bi bio P/E da se proda arena? hehe…….
Zahvalan dioničar, pun INGRE ko šipak
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Da sam ja openheim,odavno bi prodo arenu i uzo Lovu a ne da me zajebavaju. neznam kak će ovo burzovna publika percipirati nit me briga, al mislim da je ovopozitivna vijest. Ide lova u bilancu, kako god daokreneš. Bolje cash nego beton [thumbsup]

I'LL BE BACK

…sutra će biti gužva na kupnji, jedino nas kooperanti mogu malo zablokirati…neće valjda biti toliko naivni pa da prvo ne puste da dođe do 48-49, pa onda nek prodaju po skuplje nego danas…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Danas je Petak,13 i jasno je da će sve padati.
Još kada tomu dodamo objavu oglasa za prodaju Arene na osnovu čega su insajderi jučer rušili Ingru… [proud]


Danas je Petak,13 i jasno je da će sve padati.
Još kada tomu dodamo objavu oglasa za prodaju Arene na osnovu čega su insajderi jučer rušili Ingru… [proud]

Insajderi su na osnovu toga rušili ingru cijeli tjedan… 🙁

ne vidim po čemu je ovo dobra vijest.
samo naznačuje već poznate činjenice.ingra je u banani,grad je u još većoj banani.arena je totalno neisplativa investicija.
jedino možda da se unutra otvori nekakav bordel

Good artists copy. Great artists steal.


Da sam ja openheim,odavno bi prodo arenu i uzo Lovu a ne da me zajebavaju. neznam kak će ovo burzovna publika percipirati nit me briga, al mislim da je ovopozitivna vijest. Ide lova u bilancu, kako god daokreneš. Bolje cash nego beton [thumbsup]

Slažem se, prodaja Arene je najpametniji potez koji sada mogu napraviti. Dobit će lijepu količinu keša koji će zavrtjeti na vanjskim poslovima, a Mile i vlada ih više neće moći zahebavati s plaćanjem rata. Jučer smo pročitali i da je sklopljeno partnerstvo s Tehnikom na rok od 5 godina zbog zajedničkog nastupa na natječajima za poslove vrijedne milijarde EUR u Alžiru. Možda je prodaja Arene dio dila s Arapima, pa ne treba čuditi ako neki bogati Arapin uskoro postane vlasnik Arene [wink]
Što se tiče kooperanata, ako je onaj dio dionica koji više nije na računu Ingre prebačen njima (a i to je upitno jer se zadnji put uprava o tome očitovala, pa je moguće da su dionice iskorištene za lombardni kredit ili nešto slično, možda je to dio dogovora s Tehnikom), zadnjih 5 dana na burzi istrgovano je 147.000 dionica tako da ako su kooperanti dobili svih tih 240.000 dionica, znači da ih imaju još možda 100.000, a pitanje je hoće li nakon svih ovih dobrih vijesti oni uopće još prodavati, pogotovo ispod 50 kn jer nikada se ne dogodi da svih 100% proda.
No ponavljam, pitanje je da li su te dionice doista dobili kooperanti ili su iskorištene za nekakav drugi pravno-financijski posao.
Kako god, sve upućuje na to da je jučer Ingra zastrugala o dno i da bi se danas trebao nastaviti oporavak cijene dionice. [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Danas je Petak,13 i jasno je da će sve padati.
Još kada tomu dodamo objavu oglasa za prodaju Arene na osnovu čega su insajderi jučer rušili Ingru… [proud]

Kada nema ništa loše, onda je petak 13-i
[lol]
Jučer je prošao petak za INGR-u [lol]
Jučer su je namjerno rušili brzo, jer znaju da im je vrijeme iscurilo..
Ako nema love u ovom dijelu europe, imaju arapi….
Oni ne prodaju BETON, nego ugovor na 28 god!!!!!!, tj taj ko kupi,ako neće za 7ili 8 god dati država još 80,4 dati če neko možda i više, tada bi trebao biti kraj recesiji ili…?
Ovo je za onog PRAVOG OPENXXXXHEIMA
mil eura prodat če je [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Prošla vam baba s kolačima za rušenje….,ako ste za to imamo mi još municije
za šoping [lol]
Pa da je i ne prodaju, GRAD I DRŽAVA SU I NADALJE DUŽNICI [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close