INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Šta su napravili s ovom dionicom majko božja, pa zar nitko nema nimalo odgovornosti ni mir. fondovi ni uprava, pa dokle može padati više?

moze moze ,,ohohooo moze….i na koliko je cekamo ???????? ekipa ajmo ??? ili opet bankrot ?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja ću biti potpuno iskren, ukoliko su podijelili 200.000 kom kooperantima, ja ju čekam na 40. zasad neću glavom kroz zid i kontra jačeg. daobogdasevaram.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Po kojoj su cijeni podijelili da mi je znati. Pada nam cijena kad uprava dijeli dionice po ovoj bagateli da ih rasprodaju. U Igh isto tako Radić dijeli dionice zaposlenicima pa mogu prodavat kad su ih platili 0 kn. Sramota što su napravili od ingre [angry]


Šta su napravili s ovom dionicom majko božja, pa zar nitko nema nimalo odgovornosti ni mir. fondovi ni uprava, pa dokle može padati više?

Oko 40 kn. – kuna gore ili dole, po nekoj mojoj "tabeli". Koperanti, koperanti, dvaput su prevareni. Prvi puta kada nisu dobili "keš"za odrađeni posao, a drugi puta kada su dobili dionice, kojih se sada moraju rješavati jer im treba ono iz prve "prevare", tj. keš. [cry] A dioničari su prevareni jer im nitko nije rekao da su koperanti isplaćeni u dionicama, zapravo nitko im nije smio niti reći, jer bi onda koperanti bili prevareni po treći puta, zato što ne bi mogli prodati po ovim cijenama. Dugoročno dobar posao kupnja, kratkoročno – čisti slom živaca i saznanje da se čekanjem moglo kupiti barem 50% više dionica za istu lovu.

Nitko nije rekao da su 240k podjelili koperantima….

A šta ako su dogovorili prodaju arene? [lol]

Još zanimljiv link tvrtke na 8. mom mijestu!doduše star, al pročitajte…

Vaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Šta su napravili s ovom dionicom majko božja, pa zar nitko nema nimalo odgovornosti ni mir. fondovi ni uprava, pa dokle može padati više?

Oko 40 kn. – kuna gore ili dole, po nekoj mojoj "tabeli". Koperanti, koperanti, dvaput su prevareni. Prvi puta kada nisu dobili "keš"za odrađeni posao, a drugi puta kada su dobili dionice, kojih se sada moraju rješavati jer im treba ono iz prve "prevare", tj. keš. [cry] A dioničari su prevareni jer im nitko nije rekao da su koperanti isplaćeni u dionicama, zapravo nitko im nije smio niti reći, jer bi onda koperanti bili prevareni po treći puta, zato što ne bi mogli prodati po ovim cijenama. Dugoročno dobar posao kupnja, kratkoročno – čisti slom živaca i saznanje da se čekanjem moglo kupiti barem 50% više dionica za istu lovu.

[/quote]
ok barem se zna sto je na stvari..240 000 komada ..sad moze ko kamen past..hheheheheeheheheee svi cekaju na 40kn [cool] ma bolje se postavit na 30 ,pa da bude sigurno…. [rolleyes] pa to je samo 10-12 milja….to je ionako vec pojedeno….vise manje ..operenhajm je nestao …obavio svoju duznost i kupnju….a i big boss mi je sumnjiv….vjerujem da rade skupa…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ok, vidim da se čeka na 40, nitko ne priča o rastu, samo o padu daklem to je to, dno je tu [huh]



Šta su napravili s ovom dionicom majko božja, pa zar nitko nema nimalo odgovornosti ni mir. fondovi ni uprava, pa dokle može padati više?

Oko 40 kn. – kuna gore ili dole, po nekoj mojoj "tabeli". Koperanti, koperanti, dvaput su prevareni. Prvi puta kada nisu dobili "keš"za odrađeni posao, a drugi puta kada su dobili dionice, kojih se sada moraju rješavati jer im treba ono iz prve "prevare", tj. keš. [cry] A dioničari su prevareni jer im nitko nije rekao da su koperanti isplaćeni u dionicama, zapravo nitko im nije smio niti reći, jer bi onda koperanti bili prevareni po treći puta, zato što ne bi mogli prodati po ovim cijenama. Dugoročno dobar posao kupnja, kratkoročno – čisti slom živaca i saznanje da se čekanjem moglo kupiti barem 50% više dionica za istu lovu.

[/quote]

Dabogda mene prevarili kao te kooperante. S obzirom na vremensku stisku kod gradnje arene, poslovi su se masno naplaćivali. Znate kao to ide kada se skonta da je nekome stiska. I Ovo nije samo moja pretpostavka…


Šta su napravili s ovom dionicom majko božja, pa zar nitko nema nimalo odgovornosti ni mir. fondovi ni uprava, pa dokle može padati više?

svi bi po 40 kn, znači da neće ispod 45. ako su svih tih 240.000 dobili kooperanti, to je ništa. pa samo danas prošla je 31.000 dionica [yawn]


1. OPPENHEIM IGOR 762.750 10,17 Osnovni račun
2. PBZ D.D. 472.775 6,30 Skrb. račun
3. TEHNIKA D.D. 451.800 6,02 Osnovni račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 435.682 5,81 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 346.856 4,62 Skrb. račun
6. LUDVIGER JASNA 338.850 4,52 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 279.571 3,73 Skrb. račun
8. ELEKTROPROJEKT D.D. 207.450 2,77 Osnovni račun
9. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 205.132 2,74 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE – OBVEZNI MIROVINSKI FOND 204.545 2,73 Skrb. račun
Ukupno: 49,41

Ako je skinuto 240 000 kom??????
Toliko o transparentnosti…..
Zahvaljujem upravi…..

Da zanimljivo,tih 240.000 komada je bilo 1/1 registrirano na INGR D.D., i na 8 mjestu, jel tko možda pratio gdje su nestale odjednom?

Par riječi i od mene. U zadnjih godinu danu DLKV, a posebno IGH imali su toliko afera da mi se neda pisat koje su sve, jer bi mi uzelo puno vremena. Ljudi ovdje vole spominjat Buffeta pa po njemu to sigurno nije kriterij za kupnju određene firme. Kod Ingre nema niti jedne afere. Ingra ne radi ništa protuzakonito. Dala je dionice kooperantima, svojevrstan presedan. Ali bez obzira na to niti je to ilegalno niti zabranjeno, samo je nepopularno radi rušenja cijena dionice. Što je bitnije firmi i pravom dioničaru tromjesečna cijena dionice ili spoznaja da firma plaća svoje obaveze bez obzira na način?
Na mnogim temama kolege drukaju na rast ili pad, i nemam ništa protiv toga. Većina to radi na inteligentan način. Ali na ovoj temi je gospodin s crvenom kapicom, koji to radi na tako iritantan način da postaje nepodnošljivo uopće čitat ovu temu.


Da zanimljivo,tih 240.000 komada je bilo 1/1 registrirano na INGR D.D., i na 8 mjestu, jel tko možda pratio gdje su nestale odjednom?

pbz na veliko muti s ovom dionicom, a ingra daje pristanak jer ju pbz financira……..

A i ključna osoba jeste Marko Orešković, koja se nalazi u nadzornom odboru ingre

Marko Orešković novi predsjednik Uprave PBZ Investa
http://limun.hr/main.aspx?id=72973&NadID=72818

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close