INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Goldy prićaš basne Ingrina se dionica ruši odavnih dana
pa i članci su bili u novinama o tome
nemojmo se zavaravati….
Niti jedna dionica nije pretrpila toliku štetu trača na cjeloj ZSE…
Uz VDKT naravno kojega isto bolesno podcjenjuju a ima najbolja
izvješča i nove poslove+veliki posao u Libiji…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Nadalje Hanfa bi se trebala pozabaviti trasakcijama od ingre od 1.6.2009. pa do 1.7.2009.
te transakcijama od 14.10.2009. pa do 11.10.2009. ja da radim u Hanfi svakako bi proučio te transakcije vidio tko prodaje usporedio s prošlom manipulacijom i sadašnjom i otkrio tko namjerno ruši dionicu ingre, te skupinu manipulatora sankcionirao na najtežu robiju …..

[lol] [lol] [lol]
[/quote]
[lol] [lol] [lol]


Nadalje Hanfa bi se trebala pozabaviti trasakcijama od ingre od 1.6.2009. pa do 1.7.2009.
te transakcijama od 14.10.2009. pa do 11.10.2009. ja da radim u Hanfi svakako bi proučio te transakcije vidio tko prodaje usporedio s prošlom manipulacijom i sadašnjom i otkrio tko namjerno ruši dionicu ingre, te skupinu manipulatora sankcionirao na najtežu robiju …..

Meni se čini da bi ti svakog tko prodaje poslao na robiju. Majku im prodavačku…


[lol] [lol] [lol]

Treba se i smijati

[lol] [lol] [lol]

Ali što rade na ovoj dionici i na drugim je kriminal i čista demostracija moći,poruka je ova ja mogu ono što želim, i nema šanse da me netko kazni, ako želim spustiti da se moji prijatelji ukrcaju što jeftinije, i onda dignem cijenu gore, kako bi mogli se iskrcati i tako ponovo, to treba Hanfa sankcionirati jer ako su fondovi kupovali po 400 Kn i više po dionici, a sada ne kupuju, već kupuju prijatelji koji će opet prodavati istim fondovima po +150 Kn ili više po dionici. I sve na našu štetu koji uplaćujemo u mirovinske fondove, i ovo je gori kriminal nego u Podravci. I takav pristup zaslužuje robiju…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ha ha, Big Boss – pretpostavljam da ti nisi od onih koji nazivaju okolo " imas li kakav inside "

[lol] [lol]


Ha ha, Big Boss

[lol] [lol]

Evo ti jedan inside…..
[lol] [lol] [lol] uskoro će biti pozdrav hrvatskim fond managerima ma gdje god bili…… [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/




Pozivam sve kolege koji imaju dobre namjere da jedno vrijeme ignoriraju ovu temu na forumu i da
puste kolegu operenhajmera da se dopisuje sam sa sobom i da sam sebi iznosi svoje dubokoumne komentare i prognoze. Valjda će mu dosaditi pa će odustati od daljnjeg pisanja.

a da zamolis Vjeku ili nekog od moderatora da ga izbrisu?!
[wink]
[/quote]

Istina o ingri boli, zar ne caccone?
Vi bi očito linijom manjeg otpora moljakali moderatore da mene brišu, umjesto da iznesete svoje protuargumente u vezi ingre. U čemu ja to nisam u pravu, caccone?

Vi ste zajedno s većinom na ovoj temi drukali na 60 kuna i da će rasti više od toga, pa sada vidimo tko je bio u pravu. Ja.
Dakle oni koji su se za vama povodili su izgubili novce i sada su u minusu, pa bi shodno tome bilo normalnije vas obrisati kada bi se nekoga brisalo [bye]
[/quote]
molim samo jedan post di stavljam 2 ili vise puta neku vjest ili DRUK kao ti u zadnjih 10 postova o misterioznom otpustanju 1000 radnika i nestanku 240.000 dionica
primit…ac

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Samo budala može pisati o misterioznom otpuštanju 1000 radnika od strane ingre, ako znamo koji je projekt prošle godine bio u ingri, Arena, završetkom projekta Arena ne treba više radnika već ih mora otpusiti. Da je ingra zadržala radnike to znači da bi se morala negdje nova Arena graditi a znamo da nema nove Arene, ili da je ostavila zaposlene u svojoj službi, propala bi vrlo brzo.

Znamo gdje ima radnika na jugu znači u Dubrovniku gdje ingra ima projekt lapad, i na autocesti, dakle sve veze nestanka radnika su drukerski napadi jer namjerno ne prikazuju poslovanje, već je samo interes da fond spusti kako bi se pajdo ukrcao, a drugi kupci ne bi kupili ono što je pajdi namjenjeno…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

kakvo zatisje..
u sat i pol samo 1 dionica [cry]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Ovo je s IGH teme, odlična vijest


Evo što je Jadranka maloprije rekla u Opatiji:

Kosor je najavila i pokretanje aktivnosti u vezi kupnje stanova u suradnji s poslovnim bankama, no napomenula je kako još ne može ići u detalje.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


… to treba Hanfa sankcionirati jer ako su fondovi kupovali po 400 Kn i više po dionici, a sada ne kupuju, već kupuju prijatelji koji će opet prodavati istim fondovima po +150 Kn ili više po dionici. I sve na našu štetu koji uplaćujemo u mirovinske fondove, i ovo je gori kriminal nego u Podravci….

Ne kužim šta se ti stalno uzrujavaš? Niti cijena dionice ovisi o drukanju tu na forumu a kako smo se mogli uvjeriti na ZSE cijena ne ovisi niti o stvarnom stanju (vrijednosti) firme. Nije kriminal to što su fondovi kupovali na 400 a prodavali na 100 nego to što ja njima MORAM dati SVOJ novac da mi ga oni ‘čuvaju’.
A Hanfa? Naznam bi li [lol] ili [cry]


Samo budala može pisati o misterioznom otpuštanju 1000 radnika od strane ingre, ako znamo koji je projekt prošle godine bio u ingri, Arena. Da je ingra zadržala radnike to znači da bi se morala negdje nova Arena graditi a znamo da nema nove Arene, ili da je ostavila zaposlene u svojoj službi, propala bi vrlo brzo.

Znamo gdje ima radnika na jugu znači u Dubrovniku gdje ingra ima projekt lapad, i na autocesti, dakle sve veze nestanka radnika su drukerski napadi jer namjerno ne prikazuju poslovanje, već je samo interes da fond spusti kako bi se pajdo ukrcao, a drugi kupci ne bi kupili ono što je pajdi namjenjeno…..

Ok, ingra sagradila veliki projekt poput arene i zaposlila velik broj radnika.
Tada su kola krenula nizbrdo, i u ingri su shvatili da oni jednostavno ne mogu održati broj zaposlenih jer nemaju više poslova, pa su ih otpustili? To je za mene poraz ingre, jer da su dovoljno jaka kompanija, našli bi još i veće poslove od arene gdje bi angažirali radnike.

Ali činjenice govore da više nema za njih posla…pa sve je jasno kolega, niste otkrili toplu vodu.
To sam i ja napisao. Isto bi napravili npr IGH ili TEHNIKA, a možda to i naprave i sljedećoj godini. Kad tvrtka ostane bez posla, mora otpuštati radnike. Kriza u građevinarstvu je uzela danak.. [cry]

New Report

Close