INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema strpljenje veze ako se nema volje za dić cijenu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Da a još su mi najbolje ove kupnje po deset komada.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Samo da 3Q bude jako dobar,inace mislim da ce je ispod 50 kuna spustiti.

Kolege moje izgleda da smo se gadno prevarili s ovom dionicom, i sad mi je žao što nisam prodao jer mi je sad prekasno, a i svejedno kad sam već u velikom gubitku, pa ko ga šiša. Mislim da nas je mafija nasanjkala i šta se može jel kako može vrijedit firma 50 mil eura kad navodno ima nekoliko stotina mil ugovorenih poslova, ovo je sve prevara.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

daj ne panicari!!!!!!!!!!nemoj se bavit s ovim ako tak razmisljas….bolje dokupi i zgasi komp na 2 godine!!!!


daj ne panicari!!!!!!!!!!nemoj se bavit s ovim ako tak razmisljas….bolje dokupi i zgasi komp na 2 godine!!!!

Točno to, ako te infarkt strefi onda ti ne ništa vrijedi da dođe i na 400kn.
Kako je sada na 50 tako će prije ili kasnije biti na 60 pa ako te nervira odmah postavi nalog na target i odmaraj.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Kolege moje izgleda da smo se gadno prevarili s ovom dionicom, i sad mi je žao što nisam prodao jer mi je sad prekasno, a i svejedno kad sam već u velikom gubitku, pa ko ga šiša. Mislim da nas je mafija nasanjkala i šta se može jel kako može vrijedit firma 50 mil eura kad navodno ima nekoliko stotina mil ugovorenih poslova, ovo je sve prevara.

prodaj, još ti nije kasno da se spasiš, kupit ćeš ponovno na 40kn samo puno veću količinu


prodaj, još ti nije kasno da se spasiš, kupit ćeš ponovno na 40kn samo puno veću količinu

Da i tako daje streljivo za rušače da i dalje ruše,savjet je da staviš dionice u stranu, i čekaš da slobodnim novcem kupiš kada padne na dnu. Ako činiš kako sam rekao manipulatoru oduzimaš raspoložive dionice, i bacaš ga izvan sustava, a ako prodaš dionice s gubitkom njegov si prijatelj….
Ovo što je ovaj rekao to je sustavno rušenje tržišta, a ovo što sam ja rekao to je izbaci manipulatora iz igre…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

I shvatite jednu stvar da dionice "NISU" dugoročno ulaganje jer onaj ko je prije 10 godina uzeo dionice u Americi je zaradio 0 (odnossno DJIA je na nuli u zadnjih deset godina) odnosno izgubio je na inflaciji 50% tako da to skupljanje nema veze s ničim jer da ovo šta vrijedi ne bi bilo 50 kn već bi netko prepoznao vrijednost kao na Ledu , Janafu itd. Da bar malo ode gori odmah prodajem,a vi čekajte.
POzdrav kolega operenhajm.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Znam da mnogi nickovi nestaju, ali moj ostaje jer nikada ne pozivam na pad, strah i depresiju već na pravo dioničarstvo, povezivanje i udruživanje i što ako padne vrijednost dionice, držiš dionice na duži rok, a ako cijena pada samo skupljaš…..

pa to i ja kažem, ako cijena pada skupljaj, samo ne po 58-57 kao neki navlakači ovdje, nego po 35 kako tvrdi jedna vrhunska financijska institucija poput HAAB-a. vidim u vašim postovima puno gorčine zbog pada cijene, e pa nisam vam ja kriv mili moji [bye]
[/quote]
Haag-Haab sve vrhunski.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Kolege moje izgleda da smo se gadno prevarili s ovom dionicom, i sad mi je žao što nisam prodao jer mi je sad prekasno, a i svejedno kad sam već u velikom gubitku, pa ko ga šiša. Mislim da nas je mafija nasanjkala i šta se može jel kako može vrijedit firma 50 mil eura kad navodno ima nekoliko stotina mil ugovorenih poslova, ovo je sve prevara.

Evo ja sam odradio rast od 42 do 54, pa opet kupio na 47-48 tu negdje pa prodao opet na 58, na kraju sam najveću količinu kupio na 59 tik pred ovaj pad i ne pada mi na pamet da prodajem nego ću dokupiti kad se cijena stabilizira. Jedino mi je smiješno što ovdje većina kolega prati burzu od 10 do 16 uz eventualne prekide zbog fizioloških potreba a nisu stigli izreagirati na vrijeme čim se trend okrenuo. Kako ja nemam tu mogućnost sad sam dugoročni i ne pada mi na pamet da prodam baš iz inata.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Hm.. hmmm..

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

New Report

Close