INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dokupljujem i ja već treći dan za redom, ali sve mi ovo izgleda kao borba protiv vjetrenjača [cry]

Pogledaj promete zadnjih mjesec dana i koja je prosječna cijena trgovanja pa će ti sve biti jasno
Kota 50 kn uspješno je danas obranjena, nije čak ni okrznuta [thumbsup]
Ja sam danas dokupio…ako opet dođe do 50, još ću [smiley]

idemo gore,polako, ali sigurno. Mislim da ćemo završit između 53 i 54kn.



Dokupljujem i ja već treći dan za redom, ali sve mi ovo izgleda kao borba protiv vjetrenjača [cry]

Pogledaj promete zadnjih mjesec dana i koja je prosječna cijena trgovanja pa će ti sve biti jasno
Kota 50 kn uspješno je danas obranjena, nije čak ni okrznuta [thumbsup]
Ja sam danas dokupio…ako opet dođe do 50, još ću [smiley]
[/quote]
Kako ti nedosadi više dokupljivat.. [lol]

mislim da cemo zavrsit na kraju kao sto je oberhajm rekao u p…. m,,,,,,,

Ja dokupio jos 17 komada 🙂

Ova firma ima samo dva pravca ili će se izvuć i strašno narast ili ide u stečaj i propast za nas dioničare, pošto su mirovinci duboko upleteni mislim da će bit ovo prvo ali kod nas je sve moguće.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Pogledajte promete, iznose i prosječne cijene trgovanja za 1/3/6/12 mjeseci pa ćete vidjeti da INGRA više neće ispod 50 kn.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ova firma ima samo dva pravca ili će se izvuć i strašno narast ili ide u stečaj i propast za nas dioničare, pošto su mirovinci duboko upleteni mislim da će bit ovo prvo ali kod nas je sve moguće.

Ingra sigurno nebude propala i otišla u stečaj.Zašto bi kupovali ovi u TOP 10 onda,takve količine. Samo daj objave bolje poslovne rezultate od 2Q i eto nas opet na 60 kuna ili ako ce rezultati biti bolji,možda i preko 60 kuna. Ingra je prisutna na tolko natječaja i da dobi samo jedan od njih svi sretni i zadovoljni.

Kolega Gismund to Vam ovdje ništa ne znači ako banda odluči da će ispod 50, međutim ne razumijem kako je moguće da se uopće trguje na ovim razinama, osim u slučaju da je iNGRA pred bankrotom (Oppenheim je rekao da uspijevaju podmirivati obveze) i ako bude rasprodaja imovine za namiru vjerovnika i normalno ako šta ostane nas dioničara. O kakvim otpuštanjima je govorio insider, ima li tko kakve info?
Hvala

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Promet je 2,5milijuna kuna sumnjam da firma s takvim prometom može otići u stećaj. Kupuju je sigurno oni koji imaju malo bolje informacije od nas forumaša,a ne samo špekulanti itd…

Na 37 kuna se govorilo svašta,a krcali su se pomalo mnogi. Ja imam par dionica po 180 kuna,sigurno sam uvjeren da cemo doci jednom opet na tu razinu. Ovo je kvalitetna dionica koja ima veliku prespektivu vani i kod nas.

Kolega s400
Pa ako tvrtka otpusti dio radnika to je normalno, dapače loše za radnika, dobro za dioničara!

Svaki komentar današnjeg dana je suvišan.. ne ruši se samo ova dionica nego se sustavnop ruši i diže cijelo tržište
Zato strpljen spašen.
Bita podatak može se trgovati marginom do 100% .

Dal su sve banke lude, znaju nešto, ili gledaju isključivo likvidnost?
Molim ozbiljan odgovor?
Hvala

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close