INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





…da nema burek investitora neke dionice bi porasle i više…npr INGRA…do 12 bi bili na 58 a možda i više…pa nema veze malo sporije ali možda i prije kraja trgovanja dostignemo tu brojku…ja sam se dovoljno nakrcao ali još ću čim skupim koju kunu-prodajem JDPL i čim me poklopi ode ja još u trgovinu INGRE…

…unatoč burekdžijama evo nas nadomak 58…a do 16:00 bi mogli i puno dalje…
[/quote]
Kolega, da nema burek investitora ova a i sve ostale dionice bi bile mrtve, burek investitori INGR daju dinamiku , kvalitetu, podršku i određenu sigurnost jer je čine atraktivnom.
Hvala bogu da je INGR prepoznata kao dionica sa velikim potencijalom, da je vrlo likvidna, da se priča i kalkulira o njoj , a za sve to , osim same INGR i par večih subjekata su najviše zaslužni "burek investitori"!

[/quote]
[thumbsup]
[/quote]

…ovi o kojima vi govorite nisu burek invest, ja govorim o onima koji se postavljaju na prodaju sa manjom cijenom od onih koje evidentno idu i guraju je gore,ali ne, oni žele zaraditi 200 kuna i time ruše cijenu i to sa 100 tinjak dionica…razumijem one koji lupe po 2000-3000 komada ali ovi sa 40-100 kom ništa ne zarade već samo ruše-ostane im ravno za burek…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Što je na kraju s Alžirom?



Da je ingra vulkan po ovim podacima u zadnja 4 i po mjeseca, vulkan bi već eruptirao ili bi bio u najvećem prederuptivnom stanju, jer 40,29 posto cijele firme u 4 i po mjeseca je velika stvar, i jedina je od firmi koja ima takav promet u odnosu na udio vlasništva, a kotiraju u najvišoj kotaciji zse burze.
[/quote]
Ja sam sam kupio i prodao 29 puta u zadnjih 4,5 mjeseca! A tako je valjda radilo još dosta njih, tako da taj podatak nije mjerodavan. 40,29%, ma svakako. Osim ako netko uistinu vjeruje kako će Ingra propasti pa uvaljuje idućem


Eto dokaza da ima dosta daytradera, i to su vrijedne informacije, pa kada cijena od ingre skoči cijena će postati još veća.

Kod ove dionice primjetio sam jako puno velikih skrivenih naloga, s jedne strane ti veliki igrači blokiraju rast cijene sve dok se nalozi na određenoj cijeni ne namire, i onda ponovni rast, i još što sam primjetio jeste da je ingra od svih dionica u prvoj kotaciji najmanje rasla od svoga dna(osim HT-a), a ima najveći promet po broju dionica………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Odustao sam od INGRE, odlučio sam postati većinski dioničar u TOP 10 za
PUNT-R-A!


Što je na kraju s Alžirom?

bolnica ili brana?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Odustao sam od INGRE, odlučio sam postati većinski dioničar u TOP 10 za
PUNT-R-A!

Upravo to kolega – u stilu Michaela Ljubasa – zatvori&rasprodaj [thumbsup]


Odustao sam od INGRE, odlučio sam postati većinski dioničar u TOP 10 za
PUNT-R-A!

ode ti u kapuz [shocked] taman te poceo shvaćat ozbiljno [huh] [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Kod ove dionice primjetio sam jako puno velikih skrivenih naloga, s jedne strane ti veliki igrači blokiraju rast cijene sve dok se nalozi na određenoj cijeni ne namire, i onda ponovni rast, i još što sam primjetio jeste da je ingra od svih dionica u prvoj kotaciji najmanje rasla od svoga dna(osim HT-a), a ima najveći promet po broju dionica………

[/quote]
Skriveni nalozi se više ne koriste.

Konstruktor ili Strabag-Ingra grade elektrane na Bosni

Dva građevinska konzorcijuma ostala su u igri za izgradnju šest malih hidroelektrana (MHE) na rijeci Bosni u RS, čiji je investitor norveški Technor Energy.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/konstruktor-ili-strabag-ingra-grade-elektrane-na-bosni,57936.html


Skriveni nalozi se više ne koriste.

Hvala na informaciji ali na tržištu je drugačije stanje jer kada jedan nalog prođe, automatski iskoči drugi, zar takve osobine nije imao skriveni…..


Hvala na linku

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/




Da je ingra vulkan po ovim podacima u zadnja 4 i po mjeseca, vulkan bi već eruptirao ili bi bio u najvećem prederuptivnom stanju, jer 40,29 posto cijele firme u 4 i po mjeseca je velika stvar, i jedina je od firmi koja ima takav promet u odnosu na udio vlasništva, a kotiraju u najvišoj kotaciji zse burze.
[/quote]
Ja sam sam kupio i prodao 29 puta u zadnjih 4,5 mjeseca! A tako je valjda radilo još dosta njih, tako da taj podatak nije mjerodavan. 40,29%, ma svakako. Osim ako netko uistinu vjeruje kako će Ingra propasti pa uvaljuje idućem
[/quote]

P kolega kad si već 29 puta prodao i vjerovatno zaradio?
Svaki put kada ostvariš prihod sljedeči ostavi u tom iznosu dionica, pa naravno i drugi, pa nakon nekog vremena, oni koji umjetno dižu neče više imati toliko imovine, jer oni umjetno spuštaju cijenu,
a ti realno,tj razlika je da mi NIKADA NE IZLAZIMO S MINUSOM, a oni da.
rezultat če biti fascinantan.
p.s. klin se klinom izbija
[proud] [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close