INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje upišite svoj komentar… [wink]
Pa šta če ti se neko postavit za kupovinu 5000 kom kad ih moš hladno prodat i po 55,50
[wink]
Neobično za nekog ko ima 5 000 kom da uživa u padu ingre, al ako baš inzistiraš možda ti to i kupim .
Gospodi na uvid [wink]Vaš link

Nemam bolji crtež pa može i ova skica vulgaris [wink]

eh jomiii jomiii

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Logično je da u ovoj situaciji kada Ingra potražuje skoro 700 milijuna kuna od svojih kupaca postaje nelikvidno da plaća dobavljače…ne treba od toga praviti senzacionalnu vijest…to više nije samo problem Ingre…očitoje da je nekom u interesu srušiti cijenu….

Mislim da je na Ingri isti i kupac i prodavatelj s velikim nalozima.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Mislim da je na Ingri isti i kupac i prodavatelj s velikim nalozima.

—to HANFFA ne dozvoljava [embarass]

Kune nisu problem, kuna nema

Hare kažeš širim optimizam ???, a tvoj post je :

vidjećemo danas bježaniju u 14:30 ako bude unemployment rate 10% u USA, nemojte širiti lažni optimizam.

Pa to ne zvuči pesimizam??
Pa kad ti je INGR-a loša izadji iz nje nemoraš biti tu.
p.s. a fobija ludorije amex vijesti koja pogoduje brokerima ( koga to zanima)?????? [wink]

INGRA, INGRA , pošto imamo arenu navijamo [thumbsup]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

…kakve su ovo fore s 40 dionica na prodaji?…hm!…

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


Hare kažeš širim optimizam ???, a tvoj post je :
INGRA, INGRA , pošto imamo arenu navijamo [thumbsup]

ja sam kvotao lopinu a vulkan11 odgovara [lol] . Nije ni čudo, vulkan11 je počeo izbacivati lavu tek jučer . Bježanija ti znači bježanje u cash.
disclaimer:Imam još uvijek 4xxx dionica INGR-R-A i koristim samo jedan nick.


Mislim da je na Ingri isti i kupac i prodavatelj s velikim nalozima.

PBZ

…pa ovo je tvarno sustavno štopanje i rušenje ingre…čim neko pokupuje pola prodaje odmah iste sekunde se postablja 2-4 niža naloga na prodaji i tako non stop, a promet je vidimo veliki…neko se krca i ne dozvoljava da ide previsoko, a ona stara crna vijest je samo proširila paniku kod nekih…ja svoje nedam, samo mi je žao što nisam danas imao da lupim po kupnji par tisuća komada po cca 55…ali u ponedjeljak sam spreman ako je opet sruše bez razloga moja je na 55…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Prodao dio portfelja, 570 komada po 56,00kn (ulaz po 39,00kn). A sad mi nekako žao! [cry]

Moje mišljenje, i meni bi bilo žao. Dionica je danas obranjena. Vidjet cemo u ponedjeljak.

http://www.poslovni.hr/128378.aspx

Zabranjeno sikiranje

New Report

Close