INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…ne nasjedajte na druk…podvaljuju stare vijesti pod nešto bobmastično i novo…a to je već stara vijest nekoliko mjeseci…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Lijepo molim [pray] ako netko želi kupiti par tisuća kom INGR po 55 kn. da se postavi.
Bio bi mu neizmjerno zahvalan! [thumbsup]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


Lijepo molim [pray] ako netko želi kupiti par tisuća kom INGR po 55 kn. da se postavi.
Bio bi mu neizmjerno zahvalan! [thumbsup]

Izgleda da je ovo bio lijepi šišanac.Mene pomelo natašte na 55.Mislio sam da će to iči niže i da će
panika napraviti svoje.A tko će imati keša ako je INGR na 54.Sve po55,da mi ne uteće.
A bilo je povoljnijih prilika.
THNK -9%
JDPL -5% i već bi to okrenija sa tri četiri posto dobiti.A tko zna možda se i INGRA do 60.
Kota 55 obranjena sa velikim prometom.Super.

Biti ce danas lijepi promet na ingri 🙂


Svi ste primjetili br 7.!!!,

a broj 2 ?????????????’ Šta on čeka na br 2 ????

2. PBZ D.D. 713.141 9,51 Skrb. račun ??????da mu to nije kompa [shocked]
tu je klik

Broj 2 PBZ je kupova u razdoblju kako slijedi;

Zadnja Prosjecna

13.5. 485.741 komada 55,00 55,37
1.6. 724.841 komada 67,72 68,82

kupio 239.100 komada po cijenama od 52 do 70ak do datuma 1.6.

Nastavlja od datuma 1.6.- 30.06 broj 7 PBZ kupovaovanje/prodavaanje,al kad se sve zbroji,prodao nekih cca 8500 komada,doduše spuštena cijena prilicno,kako slijedi;

Zadnja Prosjecna

datum 1.6. 229.771 komada 67,72 68,82
datum 30.6. 221.005 komada 42,98 42,43

Odonda broj 2 PBZ se nije puno micao,sada stoji na nekih 713.141,broj 7 PBZ je dosta aktivan u trejdu. Zašto, šta misliš da broj 7 namješta ekipi pod brojem 2? Zašto ih zbrajaš?

naebašmo ga danas……hahahaha [lol] [wink] [tongue]

dan je pametniji od noći


naebašmo ga danas……hahahaha [lol] [wink] [tongue]

Sve pet i cool, psiha je hebena stvar [cool],uzivajte!

Kakva je to vijest kada se objavi nešto što se zna već mjesec i pol dana.

Naručeni članak da se sruši cijena, kada im to rušenjem na burzi ne polazi za rukom.

Kad izađe objava o potpisanom ugovoru biti će im sve uzaludno.

Ovdje upišite svoj komentar… [wink]
Pa šta če ti se neko postavit za kupovinu 5000 kom kad ih moš hladno prodat i po 55,50
[wink]
Neobično za nekog ko ima 5 000 kom da uživa u padu ingre, al ako baš inzistiraš možda ti to i kupim .
Gospodi na uvid [wink]Vaš link

Nemam bolji crtež pa može i ova skica vulgaris [wink]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Izgleda da je ovo bio lijepi šišanac.Mene pomelo natašte na 55.Mislio sam da će to iči niže i da će
panika napraviti svoje.A tko će imati keša ako je INGR na 54.Sve po55,da mi ne uteće.
A bilo je povoljnijih prilika.
THNK -9%
JDPL -5% i već bi to okrenija sa tri četiri posto dobiti.A tko zna možda se i INGRA do 60.
Kota 55 obranjena sa velikim prometom.Super.

vidjećemo danas bježaniju u 14:30 ako bude unemployment rate 10% u USA, nemojte širiti lažni optimizam.


Kakva je to vijest kada se objavi nešto što se zna već mjesec i pol dana.

Naručeni članak da se sruši cijena, kada im to rušenjem na burzi ne polazi za rukom.

Kad izađe objava o potpisanom ugovoru biti će im sve uzaludno.


A kada će to biti objavljeno? Čudi me da se Jomii više ne javlja.

Malo je smiješno da se ova vijest objavljuje prije objavljivanja zaključenja poslau Alžiru….da postoji nelikvidnost znalo se i ranije…ne znam čemu objevljivanje ovoga kao senzacionalističke vijesti….očito netko želi kupiti prije zaključenja posla…

New Report

Close