INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala za info , mislim da se to s fondovima može ignorirati kao i do sada.

Ima ih na prodaji ko u prichi….,al i nešto znakovito …,ako ih se netko riješava ne stavlja nalog na čekanje več ih odmah prodaje ko sad za npr 0,20 lipa ispod tražene cijene…, tj tjera se da DRUGI budu povoljniji [smiley] prozirno

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Biti će znakovita ZADNJA transakcija: [wink]
Rekao bih Dino…Afrika…hehe sramežljivo

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Biti će znakovita ZADNJA transakcija: [wink]
Rekao bih Dino…Afrika…hehe sramežljivo

Hajde, nemoj biti tako tajanstven!!! O čemu se radi?
Ujedno molim Jomiija da se ponovno javi jer ništa od novih vijesti koje je najavio za kraj rujna…

Može mi netko objasniti kako da postavim sliku na profil?


Mislim da je 28 godina u najmu, tj. grad Zg i vlada su dužni plačat oko 7,2 mil eura god.

(zadnja god.kumulativno) * trenutnit trend* 2008
ttm* trenutni

Prihodi od prodaje 314,60 M 2/09 1.055,55 M 1.200,24 M
Poslovni prihodi 329,51 M 2/09 1.121,95 M 1.260,07 M
Ukupni prihodi 352,78 M 2/09 1.155,19 M 1.286,52 M
Neto dobit 0,36 M 2/09 5,01 M 4,65 M
Kapital i rezerve 504,42 M 2/09 504,42 M 526,90 M
Aktiva 1.907,4 M 2/09 1.907,41 M 2.164,83 M

Cijena: 57,10
Ekv. broj dionica*
(umanjen za vlastite): 7.327.283
Ekv. tržišna
kapitalizacija (000)*: 418.388 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????? nije 600mil ???

Koliko je meni poznato ako cca siječanj 2010 tržišna kapit ne bude min 600 mil kn.
fondovi moraju izač iz nje….ispravite me ako griješin, al pustite priču hanfa če produžit rok!

Znači ide 50% gore min do nove god.
Živi bili pa vidili

[thumbsup] [cool]


Neznam dali to vrijedi za Ingru pošto je u prvoj kotaciji Neki dan rečeno za Perokemiju kad je ušla u višu kotaciju

Trinaest hehe koji optimističan nik..
Prvo nikakvih tajni…sve je javno….bar nama
[lol]
Drugo..koliko ja kužim teh. analizu, cijena koliko got bila izmanipulirana cijena cca 56 je potpora, pitanje sata dana ili tjedna kada če gore
Treće fundamenti bolji nego prošle god…
Četvrto…ako nešto kupiš na 100 kn primjer, prodaš pola na 120, pa nadokupiš na 110, pa tako dalje i dalje.., zato je dno više od prethodnog, tj. da budem bukvalniji….i onima šta ruše cijenu pre niska cijena ne ide u prilog, jedino, ako preuzimaju firmu..
Peto fondovi ne ulaze zato jer čekaju bolji trenutak, da im opet ne sruše cijenu, tj doči če dan kada če i NjIMA odgovarat veča cijena.
Nešto moje(ako si primjetio -školski primjer tri bjela vojnika, tj da dionica uvijek skače u troskocima)
znaš zašto? zato da TEBI i meni stvore psihozu da prodamo, zašto jer recimo da je u danu dignu na 300 kn! Ti prespavaš dan i zaradiš na "njima".
Znači samo pad preko noči se radi jer tad ako si prespava , anjima odgovara onda spavaj dalje
[wink]
I zadnja kada je Isac Newton popušio na burzi reka je:
Izračunao sam kretanje nebeskih tijela, al ljudsku glupost nikada [lol] [lol]

Znači na plitkom tržištu si list na vodi, i trebaš se opustiti
Pozdrav od tajnovitog [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....


Može mi netko objasniti kako da postavim sliku na profil?

Prvo otiđi kod fotografa, slikaj se, pa kad ti da sliku onda se javi. Objasnit ćemo ti! [lol]

Već kad čovjek pita na INGR-i, ispričavanm se za off topic, nisam izdržao. [pray]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Kolega vulkan11 baš ste me uveselili svojim postom, za tržišnu kap. od 600 mil kuna cijena bi trebala biti oko 81,5 kn [thumbsup]

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Pardon oko 87 kn.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Kolega S400

Pa ako to fondovi ODRADE "našom penzijom"
Budi siguran da neče iči u kunu da im se zadnji dan cijena spusti za 1 kn.
Znači sigurno 5-10 kn preko 87 tj oko 95 [wink] [cool]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

[/quote]

trejda dosta PBZ sa broja 7,npr;

-291.696 komada

-276.979 komada 30.09

[/quote]

PBZ sa broja 7 nastavio i danas;

272.665 komada 01.10.2009

New Report

Close