INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja Cijena
5

58,50
1250

58,20
1

58,11
500

58,10
18

58,09
1042

57,81
1050

57,80
250

57,78
20

57,76
200

57,75
nervozni kupci [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nešto se slaže kupnja, govori li nam to nešto?

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Nešto se slaže kupnja, govori li nam to nešto?

Naravno da govori , na dan objave bilo kakvog ugovora onaj koji nije unutra ima moju iskrenu sućut.
Nije druk , možemo danas i na 57 ili sutra na 55 , ali kad objave bit će teksaški masakr motornom pilom. Ja čekam u poziciji , kada izlazim u istom danu se vraćam , u kešu više ne noćim.

Kolega compa pametno razmišljanje, cijena koja je trenutno je rezultat straha koji je nastao zbog možebitnog bankrota,a potpisivanjem i jednog jačeg ugovora mislim da smo barem na 80-85 kuna. POzdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Kolega compa pametno razmišljanje, cijena koja je trenutno je rezultat straha koji je nastao zbog možebitnog bankrota,a potpisivanjem i jednog jačeg ugovora mislim da smo barem na 80-85 kuna. POzdrav

Taj barem je ključna riječ , za Božić ispod 1xx nismo , a da nas i "socijal demokrati" razumiju , možda i puno prije , recimo na dan 2. zasjedanja AVNOJA.

Koje su ovo muljaze s Ingrom

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Kolega compa pametno razmišljanje, cijena koja je trenutno je rezultat straha koji je nastao zbog možebitnog bankrota,a potpisivanjem i jednog jačeg ugovora mislim da smo barem na 80-85 kuna. POzdrav

Taj barem je ključna riječ , za Božić ispod 1xx nismo , a da nas i "socijal demokrati" razumiju , možda i puno prije , recimo na dan 2. zasjedanja AVNOJA.
[/quote]

Ja samo čekam taj ugovor, a u vezi cijene riječi vam se pozlatile. Pozdrav strpljivima


Koje su ovo muljaze s Ingrom

Stvarno čudno. Možda padamo natrag na ispod 50. Ima li netko neko objašnjenje?

Ne padamo ispod 50 to sigurno,fluktuiranja cijena ingre nije ništa novo i strašno.


Ne padamo ispod 50 to sigurno,fluktuiranja cijena ingre nije ništa novo i strašno.

Kak znaš da nejde ispod 50?
A bila je i ispod 40.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

kad krene drugi dio W recesije bit će opet INGR po 40 kn…čujemo se tada!

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!



Ne padamo ispod 50 to sigurno,fluktuiranja cijena ingre nije ništa novo i strašno.

Kak znaš da nejde ispod 50?
A bila je i ispod 40.
[/quote]

šta da ti kažem,intuicija!

New Report

Close