INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

klasika, povuko ga je i prije 9,59. ne razumijem šta se postiže s takvim igrama

To ti je zabava za mlade od 09.00.-09.58 [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nema gore dok se ne popapa ovih 3228 komada


Kad bi INGRA za pet godina bila na 200 kn, po ovim cijenama bi to bila zarada od 350% di ćeš bolje, na banci imaš u pet godina 34% s kamatom od 6%, jel se isplati riskirati?
Ne volim kad se druka za pad ili rast, volim samo pametne postove makar oni bili i negativnog karaktera.

Ako voliš samo pametne postove, onda nemoj pisati glupe!? Ako bi INGRA sa sadašnje razine došla na 200 kn, to bi bilo 235% prinosa!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ingra%2c-petrokemija-i-zaba-u-borbi-za-najveceg-rujanskog-dobitnika,57332.html


klasika, povuko ga je i prije 9,59. ne razumijem šta se postiže s takvim igrama

Kako što se postiže?
Pa scimao vas je tako da ste ispisali ste cijelu stranicu komentirajući ga!
Povukao ga je u 09:55, nije imao hrabrosti čekati do 9:59, da ne bi bilo… [cry]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ako voliš samo pametne postove, onda nemoj pisati glupe!? Ako bi INGRA sa sadašnje razine došla na 200 kn, to bi bilo 235% prinosa!

Može računica ili neki link, ovak iz glave mi to zvuči malo nevjerojatno??!



Kad bi INGRA za pet godina bila na 200 kn, po ovim cijenama bi to bila zarada od 350% di ćeš bolje, na banci imaš u pet godina 34% s kamatom od 6%, jel se isplati riskirati?
Ne volim kad se druka za pad ili rast, volim samo pametne postove makar oni bili i negativnog karaktera.

Ako voliš samo pametne postove, onda nemoj pisati glupe!? Ako bi INGRA sa sadašnje razine došla na 200 kn, to bi bilo 235% prinosa!
[/quote]

A ti bi isto mogao pročitati kad se praviš pametan prije nego što napadaš čovjeka… rekao je da je ušao na 38 Kn … što i daje 350% prinosa na razini od 200 Kn. uffff




Kad bi INGRA za pet godina bila na 200 kn, po ovim cijenama bi to bila zarada od 350% di ćeš bolje, na banci imaš u pet godina 34% s kamatom od 6%, jel se isplati riskirati?
Ne volim kad se druka za pad ili rast, volim samo pametne postove makar oni bili i negativnog karaktera.

Ako voliš samo pametne postove, onda nemoj pisati glupe!? Ako bi INGRA sa sadašnje razine došla na 200 kn, to bi bilo 235% prinosa!
[/quote]

A ti bi isto mogao pročitati kad se praviš pametan prije nego što napadaš čovjeka… rekao je da je ušao na 38 Kn … što i daje 350% prinosa na razini od 200 Kn. uffff
[/quote]

sigurno? valjda se već slavi unaprijed


A ti bi isto mogao pročitati kad se praviš pametan prije nego što napadaš čovjeka… rekao je da je ušao na 38 Kn … što i daje 350% prinosa na razini od 200 Kn. uffff

Slušaj glasnogovornik, ako je cijena 38, prinos od 350% daje cijenu od 170 kn! Nema šta, oba dvojica ste matematičari!


Može računica ili neki link, ovak iz glave mi to zvuči malo nevjerojatno??!

Ha, ha, šta je vama momci? Jeste li vi završili osnovnu školu? [lol]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Promet je nikakav….



A ti bi isto mogao pročitati kad se praviš pametan prije nego što napadaš čovjeka… rekao je da je ušao na 38 Kn … što i daje 350% prinosa na razini od 200 Kn. uffff

Slušaj glasnogovornik, ako je cijena 38, prinos od 350% daje cijenu od 170 kn! Nema šta, oba dvojica ste matematičari!


Može računica ili neki link, ovak iz glave mi to zvuči malo nevjerojatno??!

Ha, ha, šta je vama momci? Jeste li vi završili osnovnu školu? [lol]
[/quote]

Imaš ti pravo … ja se posipam pepelom… jer sam ovlaš izračunao… i ako ćeš bit precizan onda je 171 kuna …

New Report

Close