INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ingra i Dalekovod imaju potraživanja približno jednaka dugu (pod uvjetom da potraživanjima dodamo novac i zalihe-odnosno te su stavke zajedno novac društva ili na računu ili u postupku naplate).

novac i zalihe nikako ne idu u istu rečenicu.







volio bih da zaradite,ali mi je sve ovo malo sumnjivo,ja sam se ipak prekrcao u brodara,šta je sigurno-sigurno je…digao sam 15% na ingri u par dana,i to mi je dosta…idemo dalje……u petoj brzini..

Prema nalozima za kupnju, nebi reka da si pogodi.
[/quote]

Ma promašio je ceo fudbal, što bi rekli naši susjedi. [lol]
Hm, možda usporedbe s nogometom i nisu najbolje nakon petarde koju smo jučer dobili [embarass]

Ali ne brinite, Ingra će uskoro biti napucana preko 60 kn pa ćemo se barem tako utješiti. Naravno, mi koji je držimo i dokupljujemo, a ovi drugi [bye]
Iskusni ulagači rekli bi: ne koljite tele radi jedne šnicle [thumbsup]
[/quote]
Zašto napucana na 60 ako je BV preko 70.
O napucavanju možemo pričati tek kada bude značajno iznad 100.
[/quote]
Ovo ce vam biti ovako,ingra ide do cc 80–90 kunica,doce tada vjesti o poslovima, otice preko 100 kunica,tada ce uprava sa jakim igracima dogovorit dokap po 80 kunica, a dionica ce otic preko 150 kunica. [cool] i tada cu vam ovaj post opet objavit da se sjetite da sam to prognoziro a do tada POZDRAV [cool]
[/quote]
I meni se čini da je to to:) Bravo kolega jomiii, treba samo zbrojiti 2+2. Da bi financirali bilo kakav projekt treba im lova koju teško mogu dobiti od banke, jedino što preostaje je dokap, a da bi to bilo moguće (u smisli da uspješno prođe) potrebna je i osjetno veća vrijednost (cijena) dionice na burzi. [thumbsup]
[/quote]

Ljudi nikaj s toga…opet netko ruši ispod 50…
Možda je već propao posao u Alžiru…pa insajderi prodaju…


novac i zalihe nikako ne idu u istu rečenicu.

Slažem se i da tako postaviš stvari.
No ako baš žele sutra mogu zalihe prodati i staviti novac na račun, ili ako sutra naplate neka potraživanja to je opet novac na računu. Poanta je da je to ipak njihova imovina koju sutra mogu unovčiti. Ili pak sutra kupiti zalihe pa onda imaju manje novca na računu-relativan pojam. No htio sa reći nešto drugo.

Nisam dioničar Ingre.

Toliko o važnosti svega što si malo prije naveo.

A gle sad raspad sistema…

ja sam prodo sve svoje na vrijeme,mislim da ce to ici puno niže.


A gle sad raspad sistema…

A gle sad kontraofenzive [wink]

Kupnja – INGR-R-A
Kupnja – INGR-R-A
20 49,17 [1]
1.000 49,15 [1]
10 49,08 [1]
1.004 49,06 [2]
1.000 49,05 [1]

Prodaja – INGR-R-A
247 50,00 [2]
300 50,46 [1]
87 50,47 [1]
100 50,48 [1]
600 50,50 [2]

Nakon istresanja, kupnja je naglo ojačala s 56.000 na 72.000 komada [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


A gle sad raspad sistema…

[lol] [lol] [lol] pa nemore vise ni po 48 dokupit…. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



novac i zalihe nikako ne idu u istu rečenicu.

Slažem se i da tako postaviš stvari.
No ako baš žele sutra mogu zalihe prodati i staviti novac na račun,
[/quote]

Da ali po kojoj cijeni. Ako daju stan za 500eur po m2 onda vjerojatno mogu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

@ ROVADC.
kako ti je ROE INGR 12-13% kada ima gubitak u 2008 (grupa a to je jedino vazno) i u 2009 ima jos veci gubitak.

Bolnica u Alziru ok.
Imali su i posao Arena Zagreb ap su ostvarili gubitak u 2008.

Nije svaki posao dobar.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

da al bolje je imat lošu dionicu u ap trendu nego dobru u padajucem

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


da al bolje je imat lošu dionicu u ap trendu nego dobru u padajucem

hehe što jest jest, bolje pet do dvanaest, nego nijedna poslije jedan
[lol]

New Report

Close