INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na 47 kn, bil je nalog na nekih 10.000 komada… znači neko jje opalil šamarčinu "brutalnom padu"
Padati se treba polako u skladu z gravitacijom a ne bezveze
[wink]

Tu borbu gravitacija treba pomno iskoristiti [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


lol, koliko budala… iskrcaj, prodaj, lupi po 47…. sve po bidu

ne, nije… joj. sto sad? kupi natrag po 51,nema beda…

tako se gubi 10 posto u 5 minuta… ili zaradi 🙂

LoL 🙂 koja voznja!!! Sta hebe blokada za nize :)? Ima vremena…Nego u skladu s prijasnjim
pitanjima, ima li novih materijalnih cinjenica za pad? hehe, aj ekipa uzivajte,pozzz!!

KUPNJE (49.214) – INGR-R-A
navala po diskontu

trejderi pokupili vrhnje [proud]

Kune nisu problem, kuna nema

ima li novih materijalnih cinjenica za pad?

Fundamentalno nije bilo nikakvih materijalnih činjenica niti za rast. Međutim materijalne činjenice postoje. Trejderi navukli ovce i oteli im novce. Eto stiha. Jedni postali bogatiji a drugi ulaze u crveno na tekućem ili razbijaju kasice prasice.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Izgleda da su koperanti nanjušili zaradu sezona istresanja tek počinje.


ima li novih materijalnih cinjenica za pad?

Fundamentalno nije bilo nikakvih materijalnih činjenica niti za rast. Međutim materijalne činjenice postoje. Trejderi navukli ovce i oteli im novce. Eto stiha. Jedni postali bogatiji a drugi ulaze u crveno na tekućem ili razbijaju kasice prasice.
[/quote]

Aj,nemoj bas sad tako ljude jos i gaziti,neki su mozda i pametni, ali nemaju radne uvijete ni priblizne trejderima.Ostali su ovce definitivno.


Aj,nemoj bas sad tako ljude jos i gaziti,neki su mozda i pametni, ali nemaju radne uvijete ni priblizne trejderima.Ostali su ovce definitivno.

Jemaš ti prav. Eno još bolje situacije na ADPL i KABI a nije niti Janaf daleko.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!


Izgleda da su koperanti nanjušili zaradu sezona istresanja tek počinje.

Kooperanti se nisu niti snašli kako su trejderi ovo majstorski odigrali. Kooperantima treba cijena od cca 125 kn da budu na nuli koliko čujem.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

ova špekulacija se zove vlak smrti…nemojte se voziti u vlaku ako se niste zavezali,ili ako se bojite..rekao sam vam jučer da je to bila sve vrhunska špekulacija,jer ingra nije dobila posao,samo je u pregovorima,da je dobila posao,to bi bilo o.k. i do 60 kuna,openheim i orešković su dobro zatrejdali tute………ko je jamio-jamio je…

Ovolike količine kupuje jedan indeksni fond, vidjet će se ubrzo u top 10. Dobar znak

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


ova špekulacija se zove vlak smrti…nemojte se voziti u vlaku ako se niste zavezali,ili ako se bojite..rekao sam vam jučer da je to bila sve vrhunska špekulacija,jer ingra nije dobila posao,samo je u pregovorima,da je dobila posao,to bi bilo o.k. i do 60 kuna,openheim i orešković su dobro zatrejdali tute………ko je jamio-jamio je…

Trebate dugo dugo biti na burzi pa procjenit sta se desava,ovo danas sto se desilo izazvalo je mini paniku i osisalo vas,morate svatit da veliki kupuju OGROMNE kolicine, kad sutra bude 55,56 pa u petak 60 pitat ce se neki sta je ovo ode,pa cete opet kupovat,ja sam javno izjavijo da sam kupijo po 40 i nepada mi napamet trejdat,jer ovo sto se danas dogodilo je providno i smjesno,cista manipulacija i dogovoreni pad cjene,kad bi veleiki igraci kupovali sa nalozima od 10,000 i jacim nalozima nebi nista kupili,tko je god ovo danas uradijo ja mu skidam kapu [thumbsup],ostavite dionicu nek odradi svoj rast i bit cete nagradjeni [cool]

New Report

Close