INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ajme kad krene u dan dva za 30 kn na 70 kn.
ajme meni ljudi moji.
Evo je na 50 kuna sutra.
Ma ne, na 60 kuna.

Ajme meni ljudi moji.


Svaka cast kolega pogodjen prvi target od 50 kn.Ipak trebalo je mjesec dana posto je vas post bio napisan 3.8 ali netreba biti cjepidlaka,ako skinete i drugi target od 60 kuna imate od mene pice [cool]

SAM PROTIV SVIH






Netko nešto zna…zato se i dogodio ovaj veliki rast i na tako velikim prometima…
Ja još čekam…

Promjeni hobi jer burzu ne razumiješ. Nije se dogodilo ništa. A ti pričekaj još koju godinu da vidiš šta se dešava pa da imamo kome prodat na ATH

[/quote]

A ti razumijes? Reci onda zasto je Ingra narasla preko 30%? Ako se nije dogodilo nista, onda zasto raste!? A gore vidis da je netko imao inside info i par dana prije objave o pregovorima za novi posao cijena je pocela rast. Hanfa bi rekla da ne vidi nista sumnjivo tu.
[/quote]

Rasla je jer je bila debelo oversold i mjesecima se trgovala na 10% ATH cijene. Tamo ju je doveo strah. U petak sam stavio graf tu i na temi tehnička analiza da se događa breakout na velikom prometu i da se trend mijenja iz sideways u up. Nisam imao nikakav inside info a debelo sam zaradio (iako ne treba brojat novce dok su još na stolu).

Pogledaj ADPL koliko je rastao, nije bilo nikakve nove vijesti… pogledaj KABU… al što više takvih poput tebe to bolje. Jer treba netko biti i na drugoj strani transakcije.
[/quote]

Kolega, ne bi ja bio niti na jednoj strani ove dionice bez obzira na protekli rast. U ovom periodu ne kupujem bas gradevinare opcenito. Ja sam nedavno suradivao sa spomenutom i znam koliko cekam da mi plate odradeno. Vjeruj mi bolje da je bolje da ima vise ovakvih poput tebe koji misle da dionice rastu bez razloga (uvijek mi je drago da netko zaradi na spekulacijama bez obzira sto ja nisam).
[/quote]

Moj portfelj je danas veći nego što je bio 2007-e kad je crobex bio na 5400. Sudeći po tvom pisanju kladim se da je tvoj bar duplo manji. Ako si spreman na okladu možemo razmijeniti e-mailom popis transakcija od brokera.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Nedavno pricao s frendom i on nije imao bas nikakvih probleme s naplatom kod ingre,tako da neznam …usput nevjerujem da ovo sta je kolega nabrajao bas bezveze raslo.

Nije bezveze. Itekako je s vezom al ta "veza" je u sferi psihologije mase.

Danas je točno pola godine od dna kada je crobex bio na 1239 bodova, i od tada narastavo 67%. Reci mi što se to dogodilo taj dan pa se trend okrenuo?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Conane samo mali ispravak … imaš 2 trenda up i down. Sideway nije trend, barem ne tehnički gledeno.

I love the Smell of Profits in the Morning


Conane samo mali ispravak … imaš 2 trenda up i down. Sideway nije trend, barem ne tehnički gledeno.

http://investopedia.com/terms/s/sidewaystrend.asp

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Cim ce ingra isplacivati dividendu znaci da imaju novaca,a i uzlet od 25% znaci da neko ima dobre informacije,al ja jos cekam da izađu,mozda je i sklopljen posao od 70 milijuna eura,al se jos ne zna.
Bas me zanima sto jomii zna,a mi ne??



Conane samo mali ispravak … imaš 2 trenda up i down. Sideway nije trend, barem ne tehnički gledeno.

http://investopedia.com/terms/s/sidewaystrend.asp
[/quote]

nije trend, bez obzira što piše … nije to ni bitno … nego na tim stranicama piše sljedeće:

"A sideways trend is often regarded as a period of consolidation before the price continues in the direction of the previous move."

Kolio ja vidim previous move je bio down … znači [bye]

ha ha

I love the Smell of Profits in the Morning




Conane samo mali ispravak … imaš 2 trenda up i down. Sideway nije trend, barem ne tehnički gledeno.

http://investopedia.com/terms/s/sidewaystrend.asp
[/quote]

nije trend, bez obzira što piše … nije to ni bitno … nego na tim stranicama piše sljedeće:

"A sideways trend is often regarded as a period of consolidation before the price continues in the direction of the previous move."

Kolio ja vidim previous move je bio down … znači [bye] ha ha
[/quote]

Ma trend je kao nogomet – možeš pobijedit, možeš izgubit a nekad je i neriješeno

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


je je … jedino ako se Torcida i Boysi ne pokefaju nasred terena … što je onda ???

Poništene transakcije. 🙂

Da se vratim na temu. Svaka akcija izaziva reakciju. Tako i ovaj rast cijene nužno izaziva reakciju u kontra smjeru. Nakon te reakcije može se nastavit akcija u primarnom smjeru. A trenutno reakcija izgleda vrlo slaba.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Nedavno pricao s frendom i on nije imao bas nikakvih probleme s naplatom kod ingre,tako da neznam …usput nevjerujem da ovo sta je kolega nabrajao bas bezveze raslo.

Nije bezveze. Itekako je s vezom al ta "veza" je u sferi psihologije mase.

Danas je točno pola godine od dna kada je crobex bio na 1239 bodova, i od tada narastavo 67%. Reci mi što se to dogodilo taj dan pa se trend okrenuo?

[/quote]

Osim ingre ona je valjda na indexu 1600 još [smiley]

kakva zvjerska istresanja po kupnji na Ingri, par puta po 4000-5000 komada. bojim se da ćemo do kraja dana pasti na 50 kn [embarass]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

k-23000 p-71000 kada se se sakupi bid na 52 istresanje….jeli to nova razina potpore?

Kune nisu problem, kuna nema

New Report

Close