INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A dioničari dragi pa to Vam je ISTO kao prije samo ćete biti dioničari ISTO d.d.
Jasno ko dan. Eh Gale je majstor.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Evo otprilike slavim 10 godina da sam unutra. Ima li nas još živih?

Ima nas zivih jos 🙂

I love the Smell of Profits in the Morning



Evo otprilike slavim 10 godina da sam unutra. Ima li nas još živih?

Ima nas zivih jos 🙂
[/quote]
Ok, javim se opet za 10 godina da vidim kakvo je stanje 🙂




Evo otprilike slavim 10 godina da sam unutra. Ima li nas još živih?

Ima nas zivih jos 🙂
[/quote]
Ok, javim se opet za 10 godina da vidim kakvo je stanje 🙂
[/quote]

Ima nas koji toliko nećemo živjeti !?

Ima li u ovoj zemlji netko hrabrosti reći Galincu: ‘Imaš pet minuta da napustiš Industrogradnju!’

Ima u toj Industrogradnji još uvijek lijepe imovine (ili po novome u dva ISTO i jednoj INDUSTROGRADNJI).

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Do kada će se skrivati i raditi u potaji taj Galinac?! Što je s njegovim Negotiatorom i Aglaiom? Briga naše pravosuđe za konstantno urušavanje svih nekada profitabilnih i kvalitetnih graditeljskih poduzeća. Svaki pokušaj da se dobije točna i istinita informacija o stanju u firmi završava odmah na početku. Ali, neće to još dugo tako moći, doći će na red i poslovanje ovog poduzeća. Gospodo novinari, možda bi se mogao napisati i jedan članak o tome što radi ovaj uspješan poduzetnik danas i što se događa s Industrogradnjom, danas. Povukli dionice s tržišta kapitala… dioničare nitko ne štiti, kao i obično, i ne informira.


Ima u toj Industrogradnji još uvijek lijepe imovine (ili po novome u dva ISTO i jednoj INDUSTROGRADNJI).


Samo što ni vjerovnici ni dioničari neće ni primirisati toj imovini. S njom će se namiriti nepostojeći dugovi Galinčevih firmi.

Galinec danas ima oko 25% glasova, a naša udruga preko 20% s tendencijom ubrzanog rasta. Pa ti vidi…

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Sve ide na reviziju.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Bude kakva skupština od tih isto-a uskoro

Hoće biti neki domjenak za dioničare ili je i to stvar prošlosti?

New Report

Close