INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Indikativno je sto u tom linku spominju ovrhe kojima se grubo rusi cijena.Stara nardona kaze da ne laje pas zbog sela nego zbog sebe.Valjda tu misli i na 6000 komada koji ce uskoro u prodaju.A ako se ne bude moglo prodat na burzi tj ako do tada bude delistirana,a Bogu hvala kupit cemo preko njuskala po 20-30 kuna. Nije ni to lose.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

mislim da je zadnji čas da se napravi udruga malih dioničara
da skupimo 5 posto i krenemo u akciju
čak mi se čini da će i na ostalim dionicama trebati postupiti istim principom
pofuk

Definitivno treba napravit nekakav oblik udruge po meni najbolje bi bilo osnivanje sovhoza i kolhoza.A savjetujem Vam da se savjetujete sa dionicarima TNSAe. Oni su isto svojevremeno imali nekakve kruzoke. Jos ako poznate kakvog doktora medju dionicarima INDG siguran sam da ce Vam on znati prenijeti kvalitetna iskustva malih dionicara udrugasa TNSAe.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Nekak ne kužim kako to netko uvaljuje vjerovnicima dionice po 1000kn jer je to fer a malim dioničarima želi isplatiti 110kn. jer je to opet fer. Što je od ovo dvoje na kraju fer?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Nekak ne kužim kako to netko uvaljuje vjerovnicima dionice po 1000kn jer je to fer a malim dioničarima želi isplatiti 110kn. jer je to opet fer. Što je od ovo dvoje na kraju fer?

Dobro zapažanje!

Ma kod Gale je sve fer pa zar nije napravio: prvi dokap po 1000 kuna za diioničare, sad opet vjerovnike dokapava, a dioničare po 110 kuna.

Gale zna poso.

E pa Đuro ima tešku ruku.

@pofuk
Evo nas dr. Mile ne sjedi skrstenih ruku. Pokusaj se povezat sa njima pa vidi ima li tu kruva.
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/milivoj-mitrovic-osniva-udruge-malih-dionicara-/

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Ma kod Gale je sve fer pa zar nije napravio: prvi dokap po 1000 kuna za diioničare, sad opet vjerovnike dokapava, a dioničare po 110 kuna.

Gale zna poso.

Da zna.Ma ovo je maher crni pojas 7. dan. Prvo vjerovnicima daje dionice po 1000. Onda vjerovnici postaju dionicari. S obzirom da su dionicari u biti spekulanti i najvece zlo koji ne prepoznaju stvarnu vrijednost kompanije poput pravih vlasnika dionicara,a u cilju sprjecavanja daljnjeg rusenja cijene on ondasnjim vjerovnicima,a sadasnjim dionicarima daje 110 kuna po dionici. Po meni genijalno. Znaci vjerovnici su time sto su postali dionicari(a koji su u biti spekulanti) naplatili 11% svojih potrazivanja. Ovo ima samo u Hrvatskoj maloj zemlji za velike lopine. I sve je po zakonu. I onda likovi govore kako je tip u pravu i da je Galincu INDG zagorcala zivot.Kakvi suludi zaključci se donose na ovom forumu pa to je za rubriku vjerovali ili ne. Zaključci koji s logikom i zdravom pameti veze nemaju. Nemam dionice INDG ali je imam namjeru kupit samo da se mogu bost sa ovakvim altruistima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.hanfa.hr/nav/192/mtp.html

Druga stvar – da bi povukli uvrštenje sa ZSE potrebna im je 3/4-inska većina u Skupštini .. Ne vidim ja baš po listi dioničara da je Gale igdje blizu 75 % .. Tako da će to možda biti i izglasano PROTIV [emo_namigusa]

vidjet ćemo još .. Ono što znam je da sigurno neće doći svi dioničari od jačih na Skupštinu, pa će udio malih srazmjerno narasti u konačnoj odluci .. Mislim da Galetu uskoro slijedi jedan svjež tuš [emo_smijeh]

Koja je uopće razlika trgovalo se na MTP-u ili službenoj kotaciji?

I u slucaju da se skupi nas 5 posto, sta mozemo dobiti time?

A mozete dokapitalizirat firmu sa 1000 kuna po dionici.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bivsi-radnici-industrogradnje-zbog-predstecajne-nagodbe-smo-ostali-bez-90-posto-place/731821.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close