INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa nema baš neke navale. Slab promet za takvu vijest. Da je to sve tako bajno zar ne bi već bila na 500?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Pa nema baš neke navale. Slab promet za takvu vijest. Da je to sve tako bajno zar ne bi već bila na 500?

Dobro, dobro, budeš kupovao dok se navikneš na više cijene[emo_smijesak]

Tko će napucati cijenu INDG??…ovaj na bidu na 10 kuna? Sve dok ima takvih naloga meni smrdi.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Tko će napucati cijenu INDG??…ovaj na bidu na 10 kuna? Sve dok ima takvih naloga meni smrdi.

Taj nije bitan, on je tu jako dugo. Gledaj drugeeee.

Šanto, nije dionica zec pa da pobjegne. Mnogi su očekivali skok cijene ako PS dobije zeleno svijetlo kad ono mizerija od prometa. Uvjek bude kontra očekivanju, burza je to moj Šanto.
Nije ljudima do kraja jasno (pa ni meni) što i kako dalje zato za sada samo snimanje…[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



Tko će napucati cijenu INDG??…ovaj na bidu na 10 kuna? Sve dok ima takvih naloga meni smrdi.

Taj nije bitan, on je tu jako dugo. Gledaj drugeeee.
[/quote]

Koje sad da gledam šanto?? Ovaj na 15 kuna mi izgleda jedini ozbiljan[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Tko će napucati cijenu INDG??…ovaj na bidu na 10 kuna? Sve dok ima takvih naloga meni smrdi.

Taj nije bitan, on je tu jako dugo. Gledaj drugeeee.
[/quote]

Koje sad da gledam šanto?? Ovaj na 15 kuna mi izgleda jedini ozbiljan[emo_zloban]
[/quote]

onaj sa 500 kom. je bio na 10 kn a sada je 1000 na 15 kn porast 50%. Tako gledaj 🙂

Porast cijene očekujemo tek kada prođe žalbeni rok i kad se sve promjene zavedu na trgovačkom sudu. U međuvremenu osnivamo udrugu malih dioničara Industrogradnje.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

što znači osnivamo udrugu malih dioničara

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/VokGTNd4gXr23e2XIeIoiQ==.pdf

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ajd super, da se dogovorimo oko predstojeće glavne skupštine

Cookie Monster

Jel uopće može biti sazvana skupština i smije li gale doći

JAVNU PONUDU IMAJU PA SE GLASOVI NE RAČUNAJU

to znate a znate da vas je jednom dokapitalizirao po nominali

vama dionice pare njemu

i oće li doći ona 4 radnika koja su ostala, kažu mi da će dva dobiti otkaz.

Znači 2 radnika će raditi za sve dioničare.

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close