INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=48791


Na 50 ok prije nikako ne.

To je pametno,biti u većini. Većina od 4,5 miliona nisu dioničari iNDG ali nas 2500 smo dioničari.

jel bio tko na sastanku, o čemu se sastančilo ?

Cookie Monster

20.01.2014. PSTN

04-06-14-152-625

Danas 20.01.2014. u 13 sati je na TS potvrda predstečajne. Ima li netko info kako je prošlo?


Danas 20.01.2014. u 13 sati je na TS potvrda predstečajne. Ima li netko info kako je prošlo?

Imam info da je prošlo, potpisano!

Danas sam na Trgovačkom sudu bio prisutan otvorenoj farsi lopina iz Industrogradnje,na čelu sa Josipom Galincem i suca Mihaela Kovačićs,koji je
bio zamjena za odstranjenog suca Mislava Kolakušića.
Unaprijed sve izrežirano i potvrđena je predstečajna nagodba,onako kako odgovara lopinama iz Industrogradnje.
Mi “mali” se možemo namiriti jedino sa dionicama nominale 1.000.- hrk,a čija je
vrijednost momentalno 100.- hrk.

Za svaku osudu!

Vjerovnici podržali 830 mil. kn tešku nagodbu Industrogradnje

TKO JE SUDAC KOLAKUŠIĆ KOJI JE ZARATIO S LINIĆEM 100 presuda držao u ladici, a mlade djevojke snima iz hobija
http://www.jutarnji.hr/sucev-skriveni-hobi-voli-u-malenom-studiju-snimati-senzualne-fotografije/1116096/

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Danas sam na Trgovačkom sudu bio prisutan otvorenoj farsi lopina iz Industrogradnje,na čelu sa Josipom Galincem i suca Mihaela Kovačićs,koji je
bio zamjena za odstranjenog suca Mislava Kolakušića.
Unaprijed sve izrežirano i potvrđena je predstečajna nagodba,onako kako odgovara lopinama iz Industrogradnje.
Mi "mali" se možemo namiriti jedino sa dionicama nominale 1.000.- hrk,a čija je
vrijednost momentalno 100.- hrk.

Za svaku osudu!

I ja sam dionice plaćao po 1000 kn. Budite i budimo sretni da nisu kao kod dalekovoda našli investitora i na svaku našu 1 dionicu kreirali 3 nove koje plaćaju 100 kn. na taj način razvodnili imovinu koja pripada načim dionicama (dioničara i vjerovnika).

Jel to sad znači da na burzi možeš kupiti po 140 nešto što vjerovnici uzimaju u račun po 1000 …..il sam ja opet nešto[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Miro daj sad to prevedi na naški……i odgovori na moje pitanje ako znaš odgovor!?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Jel to sad znači da na burzi možeš kupiti po 140 nešto što vjerovnici uzimaju u račun po 1000 …..il sam ja opet nešto[emo_vrtimise]

Tako je i ako misliš kupiti požuri.

New Report

Close