INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj članak stvarno treba pročitati i dobro se načuditi naročito onom da će INDG sa 4 radnika proizvoditi pisaći pribor.
E tek sad vidim da je cijena na 65 kuna koliko daju za 56 dionica ODLIČNA CIJENA.

A kad vidim novog direktora i zavrzlame tipa Hotel I i Duga uvala, pa posao sa Karlovačkom bankom, pa Lomnica, pa navodno će i sladolede proizvoditi ( tip Indohladiša i Gališa ) ali moram priznati da informacija nije provjerena za tip Indohladiša ali za Gališu pouzdano znam.

Sretno dioničari mali i veliki.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Hrvatski sudovi:
Izjavljena žalba DA – 30.07.2013.
Spis na višem sudu DA – Datum otpreme: 24.09.2013.

Trebalo im je dva mjeseca samo da pošalju žalbu sa jednog suda na drugi.

Kad će početi proizvodnja pisaćeg pribora i Gališe ????
Ima li kakvo očitovanje ????
NEMA KUPNJE ide to prema zamišljenoj liniji na 10 kuna pa dokap.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Večernji list: Iza Centar banke ostat će nenaplaćeno 400 mil. kn kredita

Margin kredit od 10,62 mil. kn za kupnju dionica Industrogradnje u kojoj je bio član NO-a podigao je i Rikard Fuchs, sin bivšeg ministra obrazovanja Radovana Fuchsa.

Vaš link …

Zakazano ročište za predstečajnu nagodbu na TS: I grupa i Industrogradnja nekretnine.


Zakazano ročište za predstečajnu nagodbu na TS: I grupa i Industrogradnja nekretnine.

http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet?id=0&_HDIV_STATE_=7-4-B88240ABC0D098A0CB3123C83D89E626

http://www.index.hr/vijesti/clanak/predstecajne-nagodbe-vracao-bi-dug-vjerovnicima-i-drzavi-od-poslovanja-hotela-kojeg-zapravo-nema–/707664.aspx

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ivo Sanader
rođen 1953. godine
mjesto rođenja: Dugobabe

Dragan Boljat
rođen 1953. godine
mjesto rođenja: Dugobabe
_______________________________________________________________________

Kad se ovo zna onda se ne treba čuditi tome kako je Boljat moga tako dugo raditi što je htio.
Prvi je otišao. Mora otići i drugi. To je zakon spojenih sudova. To je zakon logike.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Građevinci traže istragu protiv suca Kolakušića[emo_palacg]

Građevinci traže istragu protiv suca Kolakušića

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Javljaju mi iz Splita da je danas fio&D otisao u fijuuuuuu&fijuuuuuu. Danasnja predstecajna nagodba Boljatove firme fio&D zavrsila je proglasenjem njezina stecaja. Ode fio&D u povijest. Zakon spojenih sudova i nadalje funkcionira u Hrvatskoj, mada je Sabor u nekoliko navrata pokusao izmjeniti Zakon spojenih sudova.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Zakazano ročište za predstečajnu nagodbu na TS: I grupa i Industrogradnja nekretnine.

http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet?id=0&_HDIV_STATE_=7-4-B88240ABC0D098A0CB3123C83D89E626
[/quote]

Odobrena nagodba prije par dana na trgovačkom sudu i za I grupu i Industrogradnja nekretnine. Još je samo ostala Industrogradnja grupa na visokom trgovackom sudu.

Čini se da je vraćena sa visokog ponovno na trgovacki sud i to kod novog suca. Vodi se pod:
Predmet: Stpn-344/2013

Izgleda da bi još mogla proći nagodba i za industrogradnja grupu.

New Report

Close