INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



banka prodaje ičiće

Znači počela RASPRODAJA zato i ima 100 komada na kupnji.

NIJE DOBRO !!!
[/quote]
Samo jedno ozbiljnije istresanje i eto nas na 50 kuna.[emo_bijesan]

ne piše, znam

Cookie Monster

Ima fini nalog na kupnji čak 77 kom prava šteta je ne nagraditi ulagača.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ima fini nalog na kupnji čak 77 kom prava šteta je ne nagraditi ulagača.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ostalo još malo naloga na kupnji ali ipak da se prodati ulagačima cca 100 komada a poslije ko zna kakva će biti cijena……. ne bi me iznenadilo da se vrti oko 40 kuna.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Nekoć uspješna kompanija sa dobrim rukovodstvom, a danas samo sjena iste koja je priključena na aparate za preživljavanje. Stvarno je žalosno da kompanije na kojima su nekoć počivali temelji gospodarstve naše države pomalo odlaze na posljednja počivališta. Sa industrogradnjom u koju su mnogi vjerovali te uložili značajna sredstva te svoje ušteđevine može biti i drugačiji scenarij. Prije svega dva su razloga: Prvi ukoliko firma ode u stečaj većina vjerovnika neće uspjeti naplatiti svoja potraživanja te su time svi na gubitku. Drugi razlog je dotični gospodin Galinac koji itekako ima interes da zadrži svoj kapital tj. vrijednost uloženog novca na razini većoj od ove obezvrijeđene i ujedno odredi nove smjernice za razvoj i oporavak. Stari znalci kažu kupuj kada drugi neće, a ovdje bez obzira na strah koji vlada moglo bi biti velikih i obilatih potoka hr kunica. Živi bili pa vidjeli i dobro se napojili….


Nekoć uspješna kompanija sa dobrim rukovodstvom, a danas samo sjena iste koja je priključena na aparate za preživljavanje. Stvarno je žalosno da kompanije na kojima su nekoć počivali temelji gospodarstve naše države pomalo odlaze na posljednja počivališta. Sa industrogradnjom u koju su mnogi vjerovali te uložili značajna sredstva te svoje ušteđevine može biti i drugačiji scenarij. Prije svega dva su razloga: Prvi ukoliko firma ode u stečaj većina vjerovnika neće uspjeti naplatiti svoja potraživanja te su time svi na gubitku. Drugi razlog je dotični gospodin Galinac koji itekako ima interes da zadrži svoj kapital tj. vrijednost uloženog novca na razini većoj od ove obezvrijeđene i ujedno odredi nove smjernice za razvoj i oporavak. Stari znalci kažu kupuj kada drugi neće, a ovdje bez obzira na strah koji vlada moglo bi biti velikih i obilatih potoka hr kunica. Živi bili pa vidjeli i dobro se napojili….

Po koliko 20 kuna?

drOetker i Lopina su cijelo vrijeme tvrdili da ide na 1000kn. Fulali su i to gadno. Pravi prognozeri.

Korisniče Vittrnski,

vaše procjene cijene od 20,00 kn mogu biti ostvarive, samo Vam neko treba i prodati po toj cijeni. Na ovoj dionici su večina ljudi izgubili lijepe novce i fino zaglibili, tako da im zasigurno više nije od velikog značaja da li dionica vrijedi sadašnjih 80,00 ili možebitnih 20,00 kn jer su većina ulazili na puno većim razinama cijena. Ovo naše spaljeno tržište kapitala više nema ni zdrave logike a još manje zdravih parametara na kojima bi investitori temeljili svoja ulaganja. Ovdje i kod zdravih fundamenata na određenoj dionici te pozitivnih vijesti ivestitori ne prepoznaju potencijal iste te najčešče cijena stagnira ili pada što je suprotno zdravom razumu. Večina nas se dobro opekla i pogubila poprilične novce. Moj komentar na možebitan skok cijene dionice industrogradnje
temelji se na malo širem gledanju cijele situacije i trakavice koja traje dugi niz godina. Večini vjerovnika je interes naplatiti svoja potraživanja i stečaj industrogradnje nikome ne donosi pozitivan rasplet, kako vjerovnicima tako ni nama dioničarima. A kada pogledam neke druge građevinske firme koje se obezvrijeđuje te pokušava kriminalnim radnjama dokapitalizirati firmu za šaku kuna i time steči večinsko vlasništvo i vrijedne resurse iste što ne donosi korist nikome osim maloj grupici prevaranata. U slučaju industrogradje Galinac zasigurno ima prije svega svoj interes da očuva kompaniju te vrijednost uloženog kapitala uz dogovor sa svim vjerovnicima vezan za naplatu potraživanja, a ako to uspije zasigurno i nama malim dioničarima može biti samo bolje nego što je trenutna situacija. Moj je stav da dotični gospodin itekako zna što radi te ima velik interes da cijela priča završi pozitivno i da firma počne privrjeđivati i obavljati svoju temeljnu djelatnost. Naravno da je suludo sanjati razine od 1000,00 kn po dionici i oni koji su tako visoko ulazili najvjerovatnije nikada neče dočekati te razine, no ove razine također pokazuju koliko je kompanije obezvrijeđena bez obzira na velik dug koji postoji, jer ima tu i određena količina nekretnina koje če ostati kada se vjerovnici namire. Znam da je večina pod hipotekom i zabilježbom, no ako predstečajna prođe u potpunosti i firma počne poslovati biti če tu meda i mlijeka u velikim količinama. Naravno za sve one koji su ulazili na razinama od cca 100,00 – 200,00 kn. PS: imam dionice industrogradnje prosjek 104,00 kn. Ovaj post nije nagovor na kupnju/prodaju već moj subjektivan stav i viđenje trenutne situacije.
Pozdrav svima te sretno sa ulaganjima u naš ludi crobex….
Strpljen spašen moj je glavni moto, a bumo vidli ko če se napiti na ovome izvoru koji je sada nedostatan za sve žedne….

Vidim ostao je samo mali broj “zaboravljenih” investitra na 70 kuna. Sada se sve više čini da će INDG prema 50 kuna s malom likvidnošću. Kad netko proda i spasisvojih 100-njak komada na razinama od 70 kuna pretpostavljam da će se vrlo brzo stvoriti kupnja na 50 kuna i to ne baš velika jer se odavno prestalo vjerovati poslovanju i vodstvu INDG-a.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Uskoro na trziste dolazi jos 6000 dionica. Rok dolaska ovisi o visem sudu,ali dolaze. Prodat ce se za saku brokava ako ovo do tada ne ode u stecaj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.jutarnji.hr/jutarnji-istrazuje-najdulju-hrvatsku-predstecajnu-nagodbu-270-dana-bitke-za-spas-4-radna-mjesta-i-140-milijuna-kuna—/1128554/

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close