INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala, makar nisam shvatio ovo oko glasovanja. Kad se sklapaju ugovori sa vjerovnicima?

gospon tiktak, bez ljutnje, Zakon je prilično jasno napisan, uzmite si malo truda i vremena te ga proučite. Ima u njemu zanimljivih stvari, osobno sam ga proučavao upravo zbog INDG.

Ipak hvala.

korisnice tiktak,
nema potrebe da sad proucavas zakone, sad kupi dionicu dok je jos jako povoljna, a kad cijena ode na ohoho, onda ces na miru brojiti pare i proucavati zakone, a ja cu te za jedno mjesec dana pidsjetiti na ovo sto ti sad pisem.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

korisnice drOetker,
za mjesec dana bumo videli rekel bi gradonacelnik.
Nema sanse da se ista popravi iz jednostavnog razloga sto nema osnove za poboljsanje. Ako se slucajno prevarim a sigurno necu biti ce i meni dobro.

Sutra bi trebalo biti potpisivanje na sudu.

Prve ‘predstečajne’ na sudu: Cammeo se nagodio, sutra slijedi Industrogradnja

jel ima tko iskustva kakvih sa presudama oko ponude ? može na PM

Cookie Monster

UP – I/110/07/12-01/152 04-06-13-152-590 izgleda da je predstečajna odbijena.
Sudac Mislav Kolakušić tako misli.
Je li onda stečaj na pomolu.
Na kraju, možda je i tako najbolje. Da i ovoj agoniji od Industrogradnje dođe kraj.

Ovo se danas čini kao da se prodavači ravnaju po onoj “spašavaj se tko može”…..

1500+ komada iskrcano po bidu iznad donje blokade u dva navrata…..[emo_zacudjen]


Ovo se danas čini kao da se prodavači ravnaju po onoj "spašavaj se tko može"…..

1500+ komada iskrcano po bidu iznad donje blokade u dva navrata…..[emo_zacudjen]

Strah od predstečajne nagodbe.
Što ako se poništi,što ako nije ustavna.Ali neke predstečajne idu dalje,ali ovdje nam Ministarstvo financija radi o glavi.Za DLKV se ljuti Slavko Linić,u INDG se
plašimo mi mali dioničari.
Ovo zaista postaje kocka,kladionica.Odlučio sam sudjelovati,ali samo u okviru
rizičnog portfelja/maksimalno 9% portfelja tj 30% od 30%/.

Med ili mlijeko,ili krv znoj i suze,pitanje je sad?????

Što je u pozadini jakog jučerašnjeg iskrcavanja? Nitko više ne vjeruje u med i mlijeko u INDG?? Prijeti li ovdje stečaj?? [emo_ooooo]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


korisnice tiktak,
… sad kupi dionicu dok je jos jako povoljna, a kad cijena ode na ohoho, onda ces na miru brojiti pare i proucavati zakone, a ja cu te za jedno mjesec dana pidsjetiti na ovo sto ti sad pisem.

Zaboravio si ga podsjetit oan ono sto si pisao prije 5 tjedana.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close