INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko uopće spominje pravnu osobu. Spominjemo odgovorne u Industrogradnji koji su radili na dokapitalizaciji i na dizanju raznih kredita. I Vas bi trebalo zanimati kao malog dioničara gdje su utrošeni novci. Lakše bi bilo da postoji udruga malih dioničara Industrogradnje. Da se lova nađe na nekom računu za čas bi dionica skočila na 300 -400 kuna. Ali love nema.
Slučajno sam pogledao post od 09.08.2008. god. str. 179 od luki007. Već se onda pitalo gdje je lova? Od tada do danas samo je postignuto da je dionica od 1000 kuna pala na 100 kuna i da Gale nema više brokersku firmu. Balone koje je i onda Gale napuhavao o velikim investicijama napuhava i danas. Samo od davno se njega više ozbiljno ne shvaća. Pričekajmo odluku Fine pa ćemo vidjeti što dalje.


Tko uopće spominje pravnu osobu. Spominjemo odgovorne u Industrogradnji koji su radili na dokapitalizaciji i na dizanju raznih kredita. I Vas bi trebalo zanimati kao malog dioničara gdje su utrošeni novci. Lakše bi bilo da postoji udruga malih dioničara Industrogradnje. Da se lova nađe na nekom računu za čas bi dionica skočila na 300 -400 kuna. Ali love nema.
Slučajno sam pogledao post od 09.08.2008. god. str. 179 od luki007. Već se onda pitalo gdje je lova? Od tada do danas samo je postignuto da je dionica od 1000 kuna pala na 100 kuna i da Gale nema više brokersku firmu. Balone koje je i onda Gale napuhavao o velikim investicijama napuhava i danas. Samo od davno se njega više ozbiljno ne shvaća. Pričekajmo odluku Fine pa ćemo vidjeti što dalje.

Da li znate čitati bilancu.Pa Industrogradnja je uspjela sačuvati
1000 kn po dionici i to nakon velikih otpisa vrijednosti imovine u
nekretninama.I zapravo je ćudo kako je to Galinac uspio s obzirom
na probleme u građevinarstvu,a i pad cijena nekretnina.
Naravno da se ovo zasniva samo na dostupnim revirorskim izvještajima
uz predpostavku da su točna.
A cijena dionice od 120 kn pokazuje da dioničari ne vjeruju da je točno.

U INDG bi trebalo biti i meda i mlijeka u mlazevima.

kolega lopina, to su knjigovostvene vrijednosti a vjerujte daleko su od stvarnosti. Industrogradnja nema niti jedno osobno vozilo koje je registrirano. Pogledajte i reviziju koja je predočena uz predstečajnu nagodbu. Lijepo piše, da je revizija napravljena na osnovu dokumentacije koju im je predočila uprava firme i da očekuju znatna odstupanja od predočenog plana. Radnici iz Industrogradnje d.o.o. koja se spominje u planu restruktuiranja nisu dobili plaču 5 mjeseci. Porezi nisu plačeni 2 godine, od osnivanja te firme. Cijena dionice je takva kakva je i Industrogradnja. Nikakva. Ja nikog ne nagovaram da ne kupi dionice a niti da ih proda. Svatko treba sam odlučiti. Nažalost, moje mišljenje je da tu nema meda i mlijeka.

Ja sam jedan od rijetkih koji nije dokapitalizirao Industrogradnju po 1.000 kuna, ali sam spreman na narednoj Glavnoj skupštini pitati gdje su pare od dokapitalizacije. A, vi? Da li ste vi spremni to isto pitati? Koliko vas ima koji će te doći na skupštinu i to pitati, to ili nešto drugo, za Upravu, jednako osjetljivo?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Sad je svima jasno zašto INDG nije uspjela probit 135 kn!

Kad krenu izlazit na vidjelo koliko je kome i kako KABA bila suport u financiranju raznih projekata…nekretnina i propalih investicija sigurno dioničarima neće bit svejedno!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kaba je profitirala na račun Industrogradnje, a ne obratno, a da li su neki ljudi iz Industrogradnje imali kakve privatne koristi od Kabe to je za nas dioničare Industrogradnje potpuno nevažno.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Kaba je profitirala na račun Industrogradnje, a ne obratno, a da li su neki ljudi iz Industrogradnje imali kakve privatne koristi od Kabe to je za nas dioničare Industrogradnje potpuno nevažno.

Kaba će tek profitirati kada njihove dionice INDG otključaju vrijednost na cijenu obvezujuće ponude od 1119.Ja to neću dočekati.Zadovoljiti ću se sa 500 do 700,a do
tada sa manjim dijelom trejdati i sigurno zarađivati po malo i naravno spušiti kada grune u nebesa.Ali to može biti samo sa manjim dijelom.

U INDG će teći med i mlijeko!!!!!


Kaba je profitirala na račun Industrogradnje, a ne obratno, a da li su neki ljudi iz Industrogradnje imali kakve privatne koristi od Kabe to je za nas dioničare Industrogradnje potpuno nevažno.

Baš te briga, ti si dioničar na obje strane.Zarađuješ kako god okreneš.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Korisniče Morphieus,
vidim, nisi ni u jednoj. Gubiš kakogod okreneš.[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Sad je svima jasno zašto INDG nije uspjela probit 135 kn!

Kad krenu izlazit na vidjelo koliko je kome i kako KABA bila suport u financiranju raznih projekata…nekretnina i propalih investicija sigurno dioničarima neće bit svejedno!!

ispravak netocnog navoda..netko se nakitio s mojih 21 kom po 140 [emo_zloban] steta da nije imao love za vise..

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

Je li ovo ono što sam Vam cijelo vrijeme govorio a to je da je sve namješteno pa i promet. Jer kako bi sad objasnili ovako veliku ponudu samo 11 naloga i 400 komada na kupnji a na prodaji a joj. Izgleda da ovdje trejderi više nemaju što raditi. Mali ulagači su kao i obično već 100-ti put na ovoj dionici prevareni.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Je li ovo ono što sam Vam cijelo vrijeme govorio a to je da je sve namješteno pa i promet. Jer kako bi sad objasnili ovako veliku ponudu samo 11 naloga i 400 komada na kupnji a na prodaji a joj. Izgleda da ovdje trejderi više nemaju što raditi. Mali ulagači su kao i obično već 100-ti put na ovoj dionici prevareni.

Lagano spuštanje cijene i cijeđenje slabih ručica u toku.

Ne diraj lava dok spava.malo veći promet na ovim razinama ne bi bio na odmet,pa odbijanac.

U INDG će teći med i mlijeko!!!!!

New Report

Close