INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ka-ba je veliki kreditor u Ind. U top 10 su. Zato su i uzeli Ičiće. Samo to zemljište mi ćemo to otkupiti nazad i graditi velebne hotele. Tako bar piše u predstečajnom programu. Samo ne znam otkud lova za otkup tog zemljišta. To ne piše. Ipak je to par mil. €. Ajde ljudi kupujte. Nikad mi do 1.100 kuna.

http://www.vecernji.hr izvor
Transakcije Karlovačke banke koje su izazvale sumnju

1. Poslovi s Industrogradnjom

Šola i Galinec zajedno su radili u brokerskoj kući To one, a zatim je Galinec otišao u upravu Industrogradnje, a Šola u upravu Karlovačke banke. Suradnja se nastavlja kroz kredite banke Industrogradnji, a prema nagađanjima, i sumnjivim transakcijama. Kada je ta građevinska tvrtka bila u problemu, navodno je Šola pomogao Galincu da preko svojih bliskih suradnika, a spominje se ime Miroslava Kutle, pripomogne poslovanju.

cccccccc kad se ode u sobu istine u uskoku ima da bude naloga ko pljeve

E pa Đuro ima tešku ruku.

2. Plaćanje vrijednosnim papirima zvanim ‘Prava’

Vrijednosne papire nazvane Prava stvorila je koalicijska vlada Ivice Račana, a njima je plaćala izvođače radova, koji su onda ta Prava mogli zamijeniti za udjele u državnim tvrtkama. No bivši potpredsjednik Vlade Damir Polančec na dražbi je prodavao udjele nekih tvrtki po povoljnim cijenama određenim osobama. Primjerice, dio Tiska dobila je tako Šolina Karlovačka banka, a kao drugo povlašteno ime spominjao se Galinčevo.

opet taj večernji list ……

E pa Đuro ima tešku ruku.

sve moj Miro ovisi na koju stranu vodi istraga. Da li samo oko Dalekovoda ili idu i šire. Ako idu šire biti će i Industrogradnja unutra. Nikad ne znaš kod Uskoka koji je cilj. Ako ništa drugo kodni naziv ‘Mama mia’ im je u redu. Nekom će i biti mama mia.

Ova istraga vjerojatno ide jako široko.

Jer radi se o upletenosti skoro svih ključnih igrača korupcije i muljaže.

Jednom istragom puno muha.

Ne može bolje. Što ste tražili – to ste dobili [emo_palacd]

Ekipa je sve lijepo posložila, ali zaboravila je jedan detalj, sitnicu..

Možeš se zamjeriti nekim ljudima neko vrijeme, ali ne možeš se zamjeriti mnogim ljudima cijelo vrijeme..

[emo_bijesan][emo_ljut][emo_namigusa]

Ovo nije nagovor na kupnju/prodaju. Pravda i poštenje!

Ma danas kad odu u sobu istine svi će da ojevaju a onda slijede novi nalozi i tri sigurna obroka dnevno. A skim ćešmuljati nego s partnerima ……

E pa Đuro ima tešku ruku.

Nikog zivog na bidu iznad 30, a majstor dize cijenu gore sa 40 komada. [emo_palacd]

Ne možeš u raj odmaH.Najprije čistilište.
U INDG ćemo se nasititi meda i mlijeka!

Jel’ Gale dostupan pravosudnim organima.Samo provjeravam.[emo_namigusa]

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Ne znam jel je dostupan ali sigurno je da će biti dostupan. Pa on isto ima termin u sobi istine.

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://www.jutarnji.hr/rohatinski–soli-smo-produljivali-mandat-svakih-sest-mjeseci-/1096708/
izaći će na vidjelo i svi krediti koje je Industrogradnja uzimala od Kabe. Mene interesira da li će Uskok naći za što su utrošeni ti krediti a isto tako kako je zamračena lova od dokapitalizacije. Samo u industrogradnji ima Uskok što da radi.

Koliko vidim, samo su pojedine fizicke osobe predmet istrage, dok Industrogradnja dd kao pravna osoba niti je, niti moze biti, predmet istrage, stoga vase insinuacije imaju formu zle namjere.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close