INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ništa oni ne daju.Nikakvih 1000kn za 125.To je obična podvala…..su prijavili desetorostruko veća potraživanja od stvarnih.Ovo je slučaj za Uskok.

Nadajmo se onda da će se USKOK što prije uključiti i odgovorne strpati tamo gdje im je i mjesto! Dosta je bilo prevara dioničara i malih ulagača! [emo_mrgud]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

U čemu je tu problem? U 98.045 kuna za polovinu troškova vještačenja? Saberite se.

Rokovi:
Žalbu na prihvačanje predstečajne nagodbe u roku od osam dana imaju pravo svi
na koje se odluka odnos.
O žalbi odlućuje Ministarstvo financija koje je dogovorilo sa preuzimanjem Savske naplatu poreznog duga.I to je gotova stvar.Ali očito je Galinac nešto podvalio,
nadam se da je zakonski, i izigrao državu.I normalno da se ona tuži.I treba da se tuži,ali sve u okviru zakona.Normalno,da tadija i kadija, u ovom slućaju država
i Ministarstvo financija mogu donijeti i nezakonitu odluku i predstećajnu nagodbu vratiti na početak.Ali i ministarstvo financija mora poštivati pravnu proceduru,a ulazak u EU i njih pretvara ravnopravne sudionike u sporu.
Država vrši pritisak na Industrogradnju da i njima što daju,a Gale bi mogao biti srca kamenoga i ne popuštati i braniti interese dioničara.kao što je i do sada radio.
Možda se i dogovore,u pitanju su veliki novci,a Gali se i žuri da se ova
trakavica skrati!
Što mislite,da i u ostalim predstečajnim nagodbama neće biti žalbi.
Pa to će biti uobićajeni način da oštećeni pokušaju sačuvati svoju imovinu.

INDG je ušla prva u predstečajnu nagodbu,pa je i prva dobila žalbe nezadovoljnih na takvu predstečajnu nagodbu.To čeka i sve ostale.Logično!

Pri tome bi jedan stan dobilo više radnika, što im nikako ne odgovara, a pogotovu ne dionice Industrogradnje, koja će zasigurno potonuti, tim više što je i upitan opstanak kompanije nakon što se namire svi vjerovnici, odnosno prenese sva imovina koju Industrogradnja ima. Stoga je i upitna svrha samog zakona o predstečajnoj nagodbi, jer se na primjeru Industrogradnje vidjelo da je zakon manjkav i da nije razmišljao o ciljevima. Zato i radnici najavljuju preispitivanje njegove ustavnosti.

[emo_ljut][emo_bijesan]

Ovo nije nagovor na kupnju/prodaju. Pravda i poštenje!

Kolega aktivist, taj članak iz Večernjaka, novine koju vi smatrate očito jako meritornom u svijetu kapitala, je već bar 5 puta zaljepljen na temi, što vam je?

Korisniče aktivist, vaš post se bavi samo kojekavim paušalima. Molim malo činjenica.
Koliko je to vjerovnika koji se trebaju namiriti, koliko novca treba za sve te namire, koliko Industrogradnja ima imovine, gdje i koliko, po kojoj cijeni se to može prodati?…eto, tako nekako. Revizor je sav taj izračuna radio mjesecima, a vi bi ste u jednom postu. Neće moći korisniče[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Korisniče plavi, vidim vi ste nas trajno napustili, jer teško da će te kupiti količinu koju ste u petak prodali, a da ne odete u veliki minus. Istina, među male dioničare se možete vratiti i sa nekakvim plusom, ali sa puno manjom količinom u usporedbi sa onom koji ste još u petak izjutra imali[emo_smijeh]
Rekoh vam, u jednom svom prethodnom postu, sreću koju nama nudite sačuvajte za sebe, trebati će vam kad se budete u dionicu vraćali.
Možda ste svojim postovima kupnju zaplašili, ali, kao što vidite, prodaju niste. Biće da prodaja slabo čita vaše postove.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Sada se vidi koliko je INDG podcijenjena. Pred svih “crnih” postova evo na nakon 1,5 sati tamo gdje smo bili. A sada idemo dalje …

Korisniče plavi, vidio sam da prodaja ne čita vaše postove, jer ovih dana prodaja nije bila niti malo zaplašena vašim postovima, a sad vidim da jedan dio prodaja ne čita ni moje postove, jer danas je prodano čak 460 komada dionica s prosjekom od 128,15 kuna, što je izuzetno jeftino kad se sve činjenice uzmu u obzir, a ja sam pokušao većinu činjenica uzeti i vama putem posta dostaviti…ali prodaja ne čita[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Gledaj ti ovo, kako se kupuje!


Gledaj ti ovo, kako se kupuje!

Nisam zadovoljan.Zašto me niste pomeli,bio msam iznad donje blokade.
Iskreno,očekivao sam pad,ali ipak nisam prodavao.Ovdje bi šoirtanje moglo biti
kobno. Izgleda da nećemo tako lako probiti 150.A ovih 135 bi trebalo uskoro biti načeto,a ako prodavač ne pobjegne mogla bi nastati pomama za ovih 1.500H
na 135 kn,što ne mora značiti da ih ima baš svih 15.000 kom.

U INDG pored očekivanja slabog dotoka meda i mlijeka,nabujalo,neće valjda poplava!!!

Niti na jednoj dionici nema toliko laznih naloga i manipulacija trgovine.
Trebala bi Hanfa to dobro pročešljati i odgovorne primjereno sankcionirati.
Nakon toga očekujem normalnije trgovanje.

New Report

Close