INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim korisniče tiktak da ste vi opet u nekim problemima, biće da ti vaši problemi ne utječu na domaću javnost, jer broj kupaca dionica Industrogradnje raste. Očito je, da veliki broj investitora, burzovnih mešetara i sitnih špekulanata nema probleme, oni samo žele kupiti što jeftinije. Jučer je na kupnji iznad 100 kuna bilo nekih 700 dionica sa 4 skrivena naloga, a danas se po cijeni većoj od 100 kuna traži 1.586 dionica sa čak 9 skrivenih naloga.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Vidim korisniče tiktak da ste vi opet u nekim problemima, biće da ti vaši problemi ne utječu na domaću javnost, jer broj kupaca dionica Industrogradnje raste. Očito je, da veliki broj investitora, burzovnih mešetara i sitnih špekulanata nema probleme, oni samo žele kupiti što jeftinije. Jučer je na kupnji iznad 100 kuna bilo nekih 700 dionica sa 4 skrivena naloga, a danas se po cijeni većoj od 100 kuna traži 1.586 dionica sa čak 9 skrivenih naloga.

Samo da se makne onaj prodavatelj na koji (bikovima) kupcima drži ogradu na 135 ide stampedo. Tada se više neće moći kupiti na ovima cijenama. Možda je tako a možda ja samo tješim sebe jar sam danas dokupio 150 komada.

Poštovani doktore, ne razumijem u čemu vi vidite da sam ja u nekim problemima. Nažalost ne mogu komentirati ni ask ni bid jer u toj mogućnosti nisam a i ne treba mi. Nikomu nisam rekao da ne kupi dionice Industrogradnje. U tome je i draž kupovanja da čovjek kupi jeftinije a proda skuplje. Mene samo smeta kad se o Industrogradnji piše kao budučem hitu sezone ili sezona sa nominalom od 1000-2000 kuna po dionici, kad je to propala firma.

Korisniče tiktak,
iskaz oblika “to je propala firma” ima samo paušalno značenje. Molim vas potkrijepite činjenicama i objasnite ljudima zašto i kako je neka firma propala firma. Malo elaborirati treba, što bi rekli političari.
Bez obzira što nam vi, korisniče tiktak, novoga napišete, ja sam ipak danas zaokružio na 2.000 komada.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Samo da se makne onaj prodavatelj na koji (bikovima) kupcima drži ogradu na 135 ide stampedo.

Čini mi se da nije on tu da proda, nego da kupi.



Samo da se makne onaj prodavatelj na koji (bikovima) kupcima drži ogradu na 135 ide stampedo.

Čini mi se da nije on tu da proda, nego da kupi.
[/quote]

Jasno je meni da je on tu da kupi, zato i ja kupujem jer kada se makne više neće biti povoljne kupnje.


ja sam ipak danas zaokružio na 2.000 komada.

Stvarno ne znam zašto moderator tolerira stalno ponavljanje ovakvih podataka.
To je očigledno perfidni drukeraj najgore vrste.

Drzava-drzavno odvjetnistvo se zalila na nagodbu i predlaze ponistenje!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Doma-goj, ne mogu vjerovati da se na prvoj uspješnoj predstečajnoj nagodbi država žalila.


Drzava-drzavno odvjetnistvo se zalila na nagodbu i predlaze ponistenje!

Točno,kao i desetke drugih uključujući i grad Zagreb i veliko potraživanje od vjerovnika Bilić.

Ono što je izgledalo odično sada mjenja situaciju.

Ja sam se zadovoljio sa ca. 30% i danas zadnje prodao što mi je ostalo 125-129.

Sretno svima koji su ostali!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja sam loše prošao na INDG kupnja 110, prodaja 125.

Sitniš [emo_ljut]

Živce sam pogubio, ugl 0 bodova od “zarade”.

Korisnici plavi, doma-goj i tiktak vi ste u nekim problemima biće, jer vidim dostavljate postove u formi dokumenta, a pečata nigdje. Uz sve to uzimate i ime DORHA olako….
…a vidi ovo, iz ovoga se vidi da je DORH aktivno učestvovao u postupcima predstečajne nagodbe za Grupu Industrogradnja dd:

Vlada je prihvatila izvješće DORH-a o rješavanju imovinskopravnih odnosa s društvom Industrogradnja Grupa d.d. te je odlučila dug od 108 milijuna kuna odlučila je namiriti preuzimanjem nekretnine, odnosno nebodera Industrogradnje od 15 katova u Savskoj 66 u Zagrebu.
Vlada je temeljem izvještaja DORH-a ovlastilo Ministarstvo financija da u suradnji s DORH-om utvrdi bitne elemente i Prijedlog sporazuma o podimirivanju međusobnih potraživanja.
http://www.znet.hr/2012/02/industrogradnja-neboderom-otplacuje-porezni-dug/

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close