INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Samo drukajte, možda nagovorite i Bill Gatesa da kupi dionice.

Gdje je on radio, u Operativi Zapad?

[emo_dolar][emo_kuna][emo_euro][emo_funta][emo_novac][emo_cool]http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/CpLpr7UXNUVAXKyeI7KzOA==.pdf

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Prihvaćen plan restrukturiranja u postupku predstečajne nagodbe

http://www.zse.hr/default.aspx?id=44513



Slabo nam je ovo nešto medijski popraćeno. Trebao bi Galinec poslati neku obavijest na burzu.

Ako mu paše da je nisko, onda neće. Ako mu ne paše, onda oće. [emo_smijeh]
[/quote]

To moraju napraviti bez obzira na želje vezane za cijenu.

@lebowski- na sreću nije, ali je jedina sreća da će se i ti ljudi kad tad naplatiti.
Vidim da ovdje na forumu ima puno ljudi koji su se opekli na dokapitalizaciji.
I to bi mogli vidjeti da li se isplati utužiti. Nikad se nezna.
Sa dobrim odvjetnikom neki su se i naplatili.
Koga je u mladosti udarila parnjača sada se boji i pegle na paru. A ista je priča bila i kod dokapitalizacije. Samo je razlika što nema Savske a uključen je TOZ.

ja se ne zadovoljavam s sitnim dobitkom, vidimo se na 363*

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Sad, nakon ovako uspješno provedene predstečajne nagodbe, ja samo nominalu priznajem[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

zašto većina forumaša je tako zadojena sa tim ništa od toga, propada itd, jednako tako i ova druga strana .. zar nitko ne ostavlja prostora da možda nije 100% u pravu. Kako god bilo jedni su sigurno u krivu, pričekajmo…

Cookie Monster

Vjerojatno su danas već svi sve shvatili, samo se još neki ponašaju kao da još ništa nisu shvatili, ne bi li stvorili kakvu-takvu pomutnju. Uvijek je bilo takvih. Ranijih dana i mjeseci, oni koji su imali muda kupiti nisu imali novaca za kupiti, a oni koji su imali novaca za kupiti nisu imali muda. Rijetki su imali oba alata. Danas svi imaju i novaca i muda, ali danas više nema po 100 kuna.
__________________

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


zašto većina forumaša je tako zadojena sa tim ništa od toga, propada itd, jednako tako i ova druga strana .. zar nitko ne ostavlja prostora da možda nije 100% u pravu. Kako god bilo jedni su sigurno u krivu, pričekajmo…

Izgleda da veliki prodavač apstinira.Mali traderi kapitaliziraju 10 do 25,ali
ako nas veliki ne počme čistiti ćini mi se da fffffff neće puno čekati na
200% zarade.

U INDG će teći med i mlijeko!


ja se ne zadovoljavam s sitnim dobitkom, vidimo se na 363*

Danas je došla službena vijest o predstečajnoj nagodbi, danas su ulagači koliko-toliko zainteresirani za kupnju pod utjecajem te vijesti, znači danas vrijedi zlatno pravilo SELL ON NEWS !!!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



zašto većina forumaša je tako zadojena sa tim ništa od toga, propada itd, jednako tako i ova druga strana .. zar nitko ne ostavlja prostora da možda nije 100% u pravu. Kako god bilo jedni su sigurno u krivu, pričekajmo…

Izgleda da veliki prodavač apstinira.Mali traderi kapitaliziraju 10 do 25,ali
ako nas veliki ne počme čistiti ćini mi se da fffffff neće puno čekati na
200% zarade.

U INDG će teći med i mlijeko!
[/quote]
hoce tec ce kad se iskipa
3.INDUSTROGRADNJA NEKRETNINE D.O.O. a ima samo 20.543 komada dionica

New Report

Close