INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sa izvješćem od 1H 2013.mogli bi imati INDG ,kao najjaći nekretninski fond na našem tržištu.Sadašnja cijena 125,NAV 10XX ,dakle P/BV=0,125 i nešto manje.
Kako mi se ostali nekretninski fondovi trže uz diskont od “samo”75%,neću izlaziti prije 250.A ako neću izlaziti ako znaći da ću kupovati konverzijom fondova
u INDG.Bitno da je rizik stečaja iza nas.
Niska zaduženost od cca 15% bi omogućila da se ta zdrava firma relativno lako
zaduži radi novog investicijskog ciklusa.Ali dosadašnji dug prema bankama
pokazuje da su Industogradnji izbjegavali bankarske kredite,jer da su to radili
prošli bi kao DLKV i INGRA.Bili bi taoci banaka,stranih uzurpatora i okupatora.

U INDG tće teći med i mlijeko,kao nabujale proljetne rijeke.
Čekam ulazak u crobexplus početkom augusta.
Biti ćemo ljetni hit,ako ne budemo proljetni?


lebowski, imate dosta dionica za kupit jeftinije, čemu da razbacujete novac. Da ja toliko vjerujem u ovu dionicu ja bi založio i kuću i stan i iste si nakupovao. Ali lako je druge nagovarat da kupe za 'sretnu' budućnost. Odavno sam napisao da me ne zanima zarada za ćevape ili bolje rečeno uopće me ne zanima prodaja.

Tiktakjtiktak otkucava vam sat.
Poštujte korisnika lebowski,nije druker,nego znalac.Učite od njega,ima se što
naučiti.
Hvala lebowski,puno ste korisni,naročito,u novim rješenjima kroz predstečajne nagodbe.Nadam se da ćete i dalje biti korektni i da se nećete prodati dušu za judine
škude.

U INDG teče med i mlijeko,a uskoro slijedi i poplava.


Prije 3 mjeseca Industrogradnja je prodavala po 110, svi smo se onda krcali i koristili "dobru" priliku jer su čvrsto držali cijenu 110.
Onda je stala kupnja po 110, pa su prodavali su po 100 i iznenadili svih.
Nakon tjedan dana stala je i kupnja po 100 pa su prodavali i niže. … Odjednom su nakrcali više od milijun vrijednosti lažnih naloga na kupnju pa su kupci navalili ko da nema sutra i cijena je završila na 120. Onda sam napisao detaljnu prijavu za koju je trebalo 3 dana da reagiraju, da bi se iznenada u jednoj sekundi povukli svi nalozi
….
I upozorenje, zapravo savjet, onima koji misle opet stavljati lažne naloge potpore, dionica je pod promatranjem.

bravo! treba stati na kraj tim drukerima i navlakačima koji su uništili naše TK! [emo_palacg]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

S obzirom da mi nemilosrdno dijelite aseve,a uglavnom iznosim objektivne činjenice,očito ste bijesni što niste unutra kada je bilo po 100.Kupovali ste
DLKV po 70,sada vam je na 50 a biti će i niže,a INDG ste mogli kupovati po 100,sada je 120.
A razlike će biti sve veće.Naravno dugoročno u slijedećih pet mjeseci.
Kratkoročno na dan ili dva,sam Bog će znati.Na ZSE ipak cijenu određuje radio Mileva
i špekulativni sindikat.Ali samo kratkoročno!

U INDG će teći med i mlijeko!

Gledam ponudu…pa do 700 kuna u ponudi imate svega 1.860 komada. Na 151,30 je blokada. Do 151,30 ima samo 515 komada. Tog je u ponudi tako malo, a vas je tako puno.
Kako će te vi to među sobom podijeliti, a da se ne posvadite?!!!

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Vidim ja, bit će svađe….
pa to se kupuje k’o da uz svaku dionicu Industrogradnje ide gratis kava

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


U petak 15.03.2013. iza 16 sati na prodaji je ostala 531 dionica INDG-R-A po cijeni do 144,99 kuna, a prva najniže prodajna cijena je bila 120 kuna. Sutra u 9 sati i 55 minuta snimite burzovno stanje ove dionice, te podatke usporediti sa ovim brojkama. Nakon usporedbe sve će vam biti jasno.

_________________
je l’ uspoređujete?….je l’ vam sad sve jasno?

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Slabo nam je ovo nešto medijski popraćeno. Trebao bi Galinec poslati neku obavijest na burzu.

Ajde neka se javi naivac kojeg su nakitili danas po 140 kn, nećemo se smijati….bar ne dulje od 15 minuta [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

ako ispadne danas odnosno narednih dana da su ga stvarno nakitili to mu je onda škola koju je velika većina nas barem jednom prošla, ali što ako sutra prekosutra on nekog nakiti s tim dionicama po 160, pa taj netko drugoga za tjedan dana po 200…hoćemo li mu se i tada smijati ili ćemo se smijati onome koga su nakitili po 200 ili možda ipak nećemo [emo_namigusa]


Ajde neka se javi naivac kojeg su nakitili danas po 140 kn, nećemo se smijati….bar ne dulje od 15 minuta [emo_smijeh]

Samo drukajte, možda nagovorite i Bill Gatesa da kupi dionice.


Slabo nam je ovo nešto medijski popraćeno. Trebao bi Galinec poslati neku obavijest na burzu.

Ako mu paše da je nisko, onda neće. Ako mu ne paše, onda oće. [emo_smijeh]

New Report

Close