INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Pa nisu obveze prema povezanim društvima tolike da bi njihovim dodavanjem dobili 839 milijuna kuna. Bar prema planu koji sam ja vidio i matematici koju sam ja učio.

Korisniče kurdy, moj je veliki problem što mi novac u životu ne predstavlja mnogo. Meni, recimo, pomoći nekom nepoznatom korisniku da pronađe skriveni ćup zlata više vrijedi nego svi milijuni svijeta.

Dobar kakav jesam, dakle, pomoći ću Vam da pronađete ćup zlata. Skriven je ovdje:

http://predstecajnenagodbe.fina.hr/pn-public-web/predmet/164

A u nastavku vam je širfirani putokaz:

318 — 130 milja
313 — 15,1 milja
302 — 346 milja
301 — 52,8 milja
296 — 52,8 milja
273 — 11,8 milja
272 — 11,8 milja

Eto, uvjetno rečeno, s lijeve strane vam je oznaka puta, a s desne oznaka u miljama, koliko je još do ćupa sa zlatom.

Pretvorite ovo nedjeljno popodne u zanimljivu obiteljsku igru potrage za blagom.
[/quote]
Korisniče lebowski, ništa od toga što ste ovdje naveli nije uvršteno u bilancu bilo kojeg povezanog društva. Ni pod bilančne stavke, ni pod izvanbilančne stavke, gdje bi jamstva valjda trebala ić, ne stoji ništa. Stoga mi u svojoj bezgraničnoj dobroti i plemenitosti objasnite zašto je tome tako? Zašto, korisniče lebowski, zašto?
[/quote]

Dok korisnik lebowski ne ponudi stručnije obrazloženje pokušao bih odgovorit na svoje pitanje. Naime kaj, ta potraživanja, a nek’ me netko ispravi ako sam u krivu, se ranije nisu pojavljivala u izvješćima , kao ni u Planu. Pojavila su se iznebuha, tek sad, u 2. mjesecu. Razlog je, bar mi se tako čini, da se s takvim popriličnim potraživanjima dobiva ogroman postotak glasačkih prava među vjerovnicima i praktički osigurava prolaznost prijedloga. I to je, čini se, njihova jedina svrha. Prije uopće nisu osjećali potrebu da ih stave u bilancu kao izvanbilančne stavke. Toliko su im bila bitna. Živjelo kreativno računovodstvo!



Korisniče lebowski, ništa od toga što ste ovdje naveli nije uvršteno u bilancu bilo kojeg povezanog društva. Ni pod bilančne stavke, ni pod izvanbilančne stavke, gdje bi jamstva valjda trebala ić, ne stoji ništa. Stoga mi u svojoj bezgraničnoj dobroti i plemenitosti objasnite zašto je tome tako? Zašto, korisniče lebowski, zašto?

Ako je nešto učinjeno 2012. godine, tada se ne može naći u poslovnom izvješću 2011. godine, zar ne?

Da ih nema, ne bi ih bilo, jel tako? Kako netko može glasovati temeljem nečega što ne postoji.

Živjeli.

[/quote]
U dokumentima na koje ste me ljubazno uputili stoji sljedeće: ” potvrđuje jamstvo međusobno sklopljenog Sporazuma od 11.01.2010.


Živjelo kreativno računovodstvo!

Bit će nešto od vas jednog dana.[emo_palacg]

lebowski, imate dosta dionica za kupit jeftinije, čemu da razbacujete novac. Da ja toliko vjerujem u ovu dionicu ja bi založio i kuću i stan i iste si nakupovao. Ali lako je druge nagovarat da kupe za ‘sretnu’ budućnost. Odavno sam napisao da me ne zanima zarada za ćevape ili bolje rečeno uopće me ne zanima prodaja.


Industrogradnja će sa svojom operativom ulagati u vlastite nekretnine,koje
će generirati pozitivan novčani tijek u visini buduće dobiti i amortizacije.
U INDG teće med i mlijeko!

hahahha, dobar vic….još kad bi se našao koji naivac koji bi u to povjerovao [emo_zloban][emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@tiktak – ja nikoga ne navlačim na kupnju, ja vam nudim šansu da meni prodate svoje dionice INDG po cijeni od 120 kuna. S obzirom da ono što pišete, vjerujem da vam vrijede mnogo manje od tog iznosa.

A sad ispada da vam vrijede više?

Netko bi mogao pomisliti da drukate, kako bi se još nakrcali, zar ne?[emo_namigusa]

Bilo je cca 1000 komada u petak do kraja dana do 130 (prosjek cca 124-125), pa nitko nije ni primirisao.

Znači, dobra je po 120kn, ali već po 123-124 preskupa? [emo_namigusa]

@kvart99, pratim vaše analize. Izvrsne su, ali imaju jednu manu. Naime, naloge je moguće povući ili promijeniti. To vam je kao utakmica. Sve počinju s nula – nula, ali mnoge ne završe s takvim rezultatom. Eto, da nešto naučite o burzi, kad već spamate na oba foruma.

Srdačno.


Korisniće Lopina, industrogradnja nema svoje operative, ima samo 4 zaposlena.
Da Bog da imali profit od desetak milijuna dobiti jer će onda moći platiti prioritetne tražbine. Sa druge strane moraju se otkupiti dionice dužnika koje će ljudima upisati. Sve je to na staklenim nogama. Poznavajući Galeta i dosadašnji tijek Industrogradnje , te će noge sigurno i puknuti.

znači ovdje bi moglo uskoro biti gadnih lomova?!? bilo je to meni odmah sumnjivo s tim bajkama koje navlakači lansiraju [emo_vrtimise]

e moj tik tak i bolje da nema operative to bi bio uteg
da znaš pošto rade privatna poduzeća izvođačke radove uvatio bi se za glavu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Živjelo kreativno računovodstvo!

Bit će nešto od vas jednog dana.[emo_palacg]
[/quote]
Korisniče lebowski imam osjećaj da tapkate u mraku.

@fffffff- žao mi je ako ima ljudi u Hrvatskoj koji razmišljaju da su radnici uteg.
Oni mogu biti samo uteg nesposobnom rukovodstvu i kriminalnim vlasnicima koji se žele na lak način domognuti nekretnina. Industrogradnja je bila gigant u Jugoslaviji a i poslije u samostalnoj Hrvatskoj sa max 12.000 ljudi. Ona je izgradila 1/2 Zagreba. Tko god je radio u Industrogradnji može mu biti samo na ponos. Zato me i boli duša kad na dnevniku vidim ljude koji samo traže ono što su zaradili i ništa više. Ovdje se piše o vrijednosti Industrogradnje oko 400 milijuna kuna a sa druge strane VELIKI Gale nema novaca da ih isplati.
Što se mene tiče, vjerujem da čak i bolje od Vas znam koje su jed. cijene radova.

New Report

Close