INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


imaš kakav link?


prošlo….skoro 87% za

[/quote]
——–imam….www.givememydoll.com

kakav link, pa ja sam ti link, s obzirom da se u etar javljam od tamo[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Ne, nisam Miro, i ne volim navlačenje u bilo kojem smjeru, iako mi odgovara rast jer imam dionice. Ali zdravog rasta neće biti još mjesec-dva.
Ne volim da nas ovaj iz top10 natrpa dionicama po 120 ako će ionako rušiti do 85 jer ima još milijune za prodati.

Kad on rasproda, cijena će krenuti gore, polako ali sigurno.
Evo što se dogodilo nakon zadnjeg rasta na 125, tu je stalo, i kada više nije bilo skidanja s aska, onda je mlatio po bidu sve do 85. Većina kupaca koja je tu izgubila se više neće vratiti.
A da se sve lipo rasprodalo na 90-100 cijena više nikad ne bi pala ispod 120.

dobra[emo_smijeh]
thx

kakav link, pa ja sam ti link, s obzirom da se u etar javljam od tamo[emo_smijeh]
[/quote]



imaš kakav link?


prošlo….skoro 87% za

[/quote]
——–imam….www.givememydoll.com

kakav link, pa ja sam ti link, s obzirom da se u etar javljam od tamo[emo_smijeh]
[/quote]
Da, koliko se sjećam bio si i na skupštini, odlično

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

kakav link, pa ja sam ti link, s obzirom da se u etar javljam od tamo[emo_smijeh]


Pozdravi Miru, i on je sigurno negdje tamo 🙂


kakav link, pa ja sam ti link, s obzirom da se u etar javljam od tamo[emo_smijeh]


Pozdravi Miru, i on je sigurno negdje tamo 🙂
[/quote]

Pa naravno ne bi to propustio dokap je uvijek po nominali. Čekićom po prstima.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ne, ne kažem da je firma katastrofa, inače je ne bi imao.
Naprotiv, da nema IndustrogradnjaNekretnine koji pošto-poto rasprodaju cijena bi išla još gore, utemeljeno. Ovako će za par dana opet na 85 jer ovi imaju još puno za prodati.
Sve u zadnja 3 mjeseca prodali su oni, i još samo mjesec-dva i onda rast

@EUoptimist – Ako je doista prošla predstečajna nagodba, a sumnjam da bi drOETKER krivo prenio informacije, bit će to prva uspješna predstečajna nagodba u Hrvata.

A to onda znači da će INDG biti na naslovnici svih novina. U pozitivnom kontekstu, dakako.

A što medijska pompa znači za cijenu dionice, mogli smo se prije dan-dva uvjeriti na DIOK.




imaš kakav link?


prošlo….skoro 87% za

[/quote]
——–imam….www.givememydoll.com

kakav link, pa ja sam ti link, s obzirom da se u etar javljam od tamo[emo_smijeh]
[/quote]
Da, koliko se sjećam bio si i na skupštini, odlično
[/quote]
________
da, bio sam i na skupštini, a bio sam i danas na kupnji, pa uzeo još koji komad, još stoinešto komada.[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Sad baš gledao prilog u dnevniku.

Nije baš to ni izbliza tako divno i bajno kako neki pokušavaju prikazati.
Nije ni čudo da su ovi na iskrcaju danas bili odlučni da se i dalje rješavaju dionica, bez obzira što su (neki) znali ishod nagodbe.

Za ove koji ne vjeruju drOETKERU -> Dnevnik HRT – predstečajna prošla.
Jel zna netko koliki je dug radnicima koji nije ušao u nagodbu?

kvart99

Što ti se ne svidja? Izglasana je nagodba a ostalo je sve opisano u prijedlogu i ostaloj dokumentaciji. Pojasni što točno ne valja, nemoj se paušalno izražavati jer tako ostavljaš dojam da jedino što ne valja je to što nisi kupio na vrijeme.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close