INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

istina istina…a reci onda barem koliko se može i kupovati do ravnotežne cijene [emo_namigusa]


Vidite forumaši, trenutno možete prodati do ravnotežne cijene svega cca 200-tinjak komada i to da uz cijenu 85 kuna a prodaja do ravnotežne cijene iznosi cca 2.000 komada. Pa sad uporedite 200 i 2.000 to su činjenice. Toliko o tom i povjerenju u dionicu.

Bez razlučnih potraživanja i prioritetnih, dug Industrogradnje je 839.582.086,28 kuna. A sada neka si svako sam u miru dalje vrši svoju računicu.


Bez razlučnih potraživanja i prioritetnih, dug Industrogradnje je 839.582.086,28 kuna. A sada neka si svako sam u miru dalje vrši svoju računicu.

Da ja imam takvu informaciju, i da znam da je točna, opleo bi po asku sve do jedno 8 lipa. A ti imaš takvu informaciju, a na asku 200 komada po 117, a ti ne prodaješ. Čudan si neki svat.

Godinama čitam poslovni ali sada prvi put komentiram jer ne podnosim navlačenja.

Jesu li kupci slijepi, ili stvarno toliko naivni da ne vide što ih bode u oči ?!

Činjenice: veliki iz top10 prodaje mjesecima, donja cijena mu je 85-89 kn. Prodano je pola količine, ostatak će se rasprodati u sljedećih mjesec-dva. Kako se ne skida dovoljno s aska, tako on malo pomalo podiže cijenu da bi se napunio bid iznad 90, i onda se strese po asku. Zašto podižete cijenu kad će taj isti rušiti do 85 samo da rasproda.
Prije nego me napadnete da navlačim, ne vjerujte ni meni ni ikome, imate liste dionica, usporedite trgovanu količinu i promjene na listama.

P.S. imam dionice kupljene po 90 kn ali neće biti zdravog kontinuiranog rasta dok veliki ne rasproda, a dotad čekanje. A svaki rast zbog navlačenja nam samo šteti jer jednom opečeni kupac se više teško vraća na istu dionicu


Godinama čitam poslovni ali sada prvi put komentiram jer ne podnosim navlačenja.

Jesu li kupci slijepi, ili stvarno toliko naivni da ne vide što ih bode u oči ?!

Činjenice: veliki iz top10 prodaje mjesecima, donja cijena mu je 85-89 kn. Prodano je pola količine, ostatak će se rasprodati u sljedećih mjesec-dva. Kako se ne skida dovoljno s aska, tako on malo pomalo podiže cijenu da bi se napunio bid iznad 90, i onda se strese po asku. Zašto podižete cijenu kad će taj isti rušiti do 85 samo da rasproda.
Prije nego me napadnete da navlačim, ne vjerujte ni meni ni ikome, imate liste dionica, usporedite trgovanu količinu i promjene na listama.

P.S. imam dionice kupljene po 90 kn ali neće biti zdravog kontinuiranog rasta dok veliki ne rasproda, a dotad čekanje. A svaki rast zbog navlačenja nam samo šteti jer jednom opečeni kupac se više teško vraća na istu dionicu


Još jedan koji se danas registrirao :). Miro dosta su ti dva nicka za razgovor, treći je višak [emo_smijeh]

Vi kad bilo tko napiše činjenicu samo negativno pišete o njemu NIKAD O DIONICI.
Dug od 840 mil je sitnica jel tako.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Mene zanima koji to slijepci sada skidaju s aska kad je evidentan pametan istovar.
Danima i tjednima se moglo ulaziti od 83 nadalje, a danas kad uopće nema nikakvog bida, skida se s 125. [emo_zacudjen]

@Mirob..

Zašto te smeta što pišu negativno o tiktaku i EUoptimistu?? Pa nemaju oni nikakve veze s tobom….[emo_zloban]

@kvart

Kakve veze ima bid sa skidanjem s aska?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

prošlo….skoro 87% za

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

a vi samo o urotama a danas ide samo po asku…a s druge strane firma katastrofa a čeka se da veliki rasproda pa će onda rasti…a zašto bi onda raslo ako je katastrofa a tko će onda kupovati ako ništa ne valja….dajte ljudi molim vas, altruista na forumu ima ko djevica u kupleraju …[emo_smijeh]

imaš kakav link?


prošlo….skoro 87% za


imaš kakav link?


prošlo….skoro 87% za

[/quote]

Korisniče, drOETKER ima forumaški ugled i čast, ima brend. Sumnjam da bi nas tako očigledno lagao. Nije on tiktak ili netko od plejade onih koji su se samo za ovu temu registrirali prije dan, dva.

New Report

Close