INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledajte kupnju i prodaju danas i prije dva tjedna i sve će Vam biti jasno. Kako to da su odjednom nestali svi ti silni nalozi sa kupnje, kako da nema prometa, što se tiče negodbe tu se ionako rezultati znaju već prije što će biti, zar se niste zapitali zašto odjednom nema više dušebrižnika koji svaki dan hvale ovu dionicu, govore o gornjoj blokadi, ogromnom rastu, pa zar ako je sve kako oni pričaju i da će INDG doći na 500 kuna uzeti nekoliko stotina sada jer ONI su govorili da će jednostavno kupnja biti toliko jaka da će rast biti minimalno 100% a vidi vraga danas nitijedna transkacija i samo par naloga na kupnji, ove na 28 neću ni spominjati. Zar ne shvaćate sad bit cijele priče oko INDG-a.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ma skoro mi je sve jasno, samo mi nije jasno zašto ovaj korisnik baricevic 24 sata dežura na temi industrogradnja. Znam, na badelu se osramotio, na finvestu ga marijan nije isplatio, ali to opet nije dovoljan razlog za ovo dežurstvo[emo_cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Miro smiri živce, sve će biti dobro. Ne moraš boldati cijele rečenice da bi odagnao strah.
Sutra će sunce opet izači, čak ranije nego danas[emo_smijesak]

A ako si nervozan zbog Industrogradnje pogledaj još jednom tvoj portfelj….jer možda ti to ni ne držiš[emo_zloban] pa ti može biti švedskojedno[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

ne vidim zadnjih par postova jer se još moderiraju ali pretpostavljam da nitko ne misli kako će ako predstečajna prođe ui predloženom obliku ići kasnje nekakva javna ponuda po 1000 kuna ali isto tako je normalno za očekivati da dionica društva raste nakon postignutog rješenja oko obveza društva odnosno izbjegavanja stečaja…

Nego, ekipa se danas trebala navodno skupiti oko 10 sati možda uskoro saznamo kako je prošlo. Nitko još ništa ne zna ili može li netko prišapnuti ishod?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha – ja do kraja radnog vremena berze ne očekujem neke nove informacije o ročištu, ipak je tu hrpa vjerovnika, treba to sve popisati, zbrojiti, neke osporiti, neke pripustiti…

A sve to radi ekipa iz državne službe. A znamo kako se radi u državnoj službi.

Ne radi se brzo.

Baš sam istražiavao Finine stranice za sada ništa novoga

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha, pa na Fini je tek 12.03. objavljen zaključak s ročišta održanog 11.02.

Ti, vidim, vjeruješ u brzinu državnih službenika. Svaka čast, eto da i nekog takvog upoznam, makar virtualno. [emo_smijeh]

Vidite forumaši, trenutno možete prodati do ravnotežne cijene svega cca 200-tinjak komada i to da uz cijenu 85 kuna a prodaja do ravnotežne cijene iznosi cca 2.000 komada. Pa sad uporedite 200 i 2.000 to su činjenice. Toliko o tom i povjerenju u dionicu.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Trudiš se Miro, al nejde…



@Mcinha
, pa na Fini je tek 12.03. objavljen zaključak s ročišta održanog 11.02.

Ti, vidim, vjeruješ u brzinu državnih službenika. Svaka čast, eto da i nekog takvog upoznam, makar virtualno. [emo_smijeh]


Ma do sada nisam istraživao,pa nisam upoznat sa brzinom[emo_smijeh]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Vidite forumaši, trenutno možete prodati do ravnotežne cijene svega cca 200-tinjak komada i to da uz cijenu 85 kuna a prodaja do ravnotežne cijene iznosi cca 2.000 komada. Pa sad uporedite 200 i 2.000 to su činjenice. Toliko o tom i povjerenju u dionicu.

Od ovog tvog posta prodano je 240 komada po 116kn. Što, kako, zašto,????? I još se može 120 prodati po 106[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close