INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nažalost jesam još uvijek dioničar. A i da sada prodam neću se ni obogatiti a ni osiromašit. Trebao sam ih odavno prodati. Ja se ne bavim kupo-prodajom dionica. Tako je, kako je.

Čime se baviš ako smijem pitati? Visiš na forumu o dionicama, trubiš da ne valja, posjeduješ dionice i ne baviš se kupoprodajom. Kažeš da si ih tebao odavno prodati kada (cijena nije bila 100 kuna nego puno višlja),ali se nečeš osiromašit,ako sada prodaš, stvarno svašta[emo_palacd]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

moj lopina, totalno kriva računica. Mješati predstečajnu sa ovim dionicama je kao kruške i jabuke. Pročitaj jako jako dobro prijedlog stečajne nagodbe i onda sebe negdje nađi.

emisija o predstečaju indg na 4.hrt trenutno.kako je galinec zavaljao radnike.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


emisija o predstečaju indg na 4.hrt trenutno.kako je galinec zavaljao radnike.

U predstečajnoj netko mora dobiti po kostima:
Radnici_mogu ako imam interes kao dioničar
Vjerovnici mogu,naročito država,banke još i više,žao mi dobavljača naročito malih
Dioničari_nije mi to drago jer se tu nalazimo mi kao aktivni sudionici tržišta
kapitala.
Naravno da sve treba biti po zakonu.
O moralu ćemo više pričati ako papa Franjo prvi uspije u nama probuditi više
suosječanja.

Je li ovo lastavica koja najavljuje današnje proljeće?[emo_naivan]


Je li ovo lastavica koja najavljuje današnje proljeće?[emo_naivan]

ne, to je tzv. lastavica proletuša poznatija kao stečajuša

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije savjet za kupnju/prodaju dionica

ma koja lastavica to je orao , brez nas malih ne mogu ništa, znaći ja glasam za !

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Nema ni one hiljadarke na prodaji.

Je li Vam malo čudno što je samo 12 naloga na kupnji samo prva tri u dosegu a da se spominjemo dva na 28 kuna, jedan od 1000H i jedan od 100H. Ostao samo jedan junak na 106 ( mamac ) a kako sad prodati dionice. Ako uđe u ravotežnu ovi će se na kupnji brzo povući a onda……Sad bi mogli ući u razdoblje malog trgovanja jer će razlika između kupovnne i prodajne cijene biti velika, ne znam valjda će se održati još jedan sastanak i dobra priča, a jeste li provjerili vezu predstečajne nagodbe dokapa i javne obvezujuće ponude. Očito niste jer bi ste onda znali da to na Trgovačkom sudu netko može srušiti kad mu se prohtije.

E pa Đuro ima tešku ruku.

, a jeste li provjerili vezu predstečajne nagodbe dokapa i javne obvezujuće ponude. Očito niste jer bi ste onda znali da to na Trgovačkom sudu netko može srušiti kad mu se prohtije.

… možeš li pojasniti?


Je li Vam malo čudno što je samo 12 naloga na kupnji samo prva tri u dosegu a da se spominjemo dva na 28 kuna, jedan od 1000H i jedan od 100H. Ostao samo jedan junak na 106 ( mamac ) a kako sad prodati dionice. Ako uđe u ravotežnu ovi će se na kupnji brzo povući a onda……Sad bi mogli ući u razdoblje malog trgovanja jer će razlika između kupovnne i prodajne cijene biti velika, ne znam valjda će se održati još jedan sastanak i dobra priča, a jeste li provjerili vezu predstečajne nagodbe dokapa i javne obvezujuće ponude. Očito niste jer bi ste onda znali da to na Trgovačkom sudu netko može srušiti kad mu se prohtije.

Dakle,ne može dokapitalitacija,probijanje limita,25,50 i 75% bez obveznog
preuzimanja.Znaći li to da će biti obveznog preuzimanja :
INDG po 1000,AMDN po 220,HMDN po 300 itd.Pa što onda ne kupujete te dionice.
Na žalost nije tako,jer je prema zakonu dokapitalizacija u predstećajnoj nagodbi ne povlaći i obvezno preuzimanja.Dakle,vi tvrdite da je zakon nezakonit tj.ništavan.
Čak kod Badela dokapitalizacija bez obveze preuzimanja-cijena je bila 100
BPBA po 14,a obveznog preuizimanja nije bilo.Takvu odluku donijele su skupštine
dioničara.

Na ZSE teće med i mlijeko!


Dakle,ne može dokapitalitacija,probijanje limita,25,50 i 75% bez obveznog
preuzimanja.Znaći li to da će biti obveznog preuzimanja

Ma kakvo obvezno preuzimanje u predstečajnoj nagodbi, ništa od toga!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close