INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

želja mi je samo da se postovima ljude ne navlači na kupovanje. Raznim pisanjima kako je tu lova. A cijena od 1000 kuna koja se spominje u predstečajnom je čisti blef. A isto će se vidjeti kad se zbroje tražbine i iste objave u petak.

Pa dobro otkud ti znaš da je prijedlog za nagodbu blef. Zašto ja to neznam? Ko ti je rekao da je blef. Daj čovjeće nešto konkretno napiši.
Što ako nagodba uspije a ti si pisao da nevalja to kupovati po 110?? Zar to nije navlačenje?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Da li netko zna točan iznos duga?


Da li netko zna točan iznos duga?

Strpi se do sutra pa ćeš saznati točan iznos priznatog duga. Nije ti to dugo, jednu noć prespavaš, doručak, kava i to je to.[emo_smijesak] S obzirom da je za sutra odmah predviđeno i glasanje znači da stvar nije komplicirana.[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Čudno je malo što je takva situacija kao napeta al nema baš na kupnji puno hrabrih. Nebojte se. Obično nakon vikenda slijedi otrežnjenje i nova priča.
Ako prođe nagodba cijena će se podići da trejderi iziđu a ako ne bolje da ne znate. Uvijek ostaje sastanak sa klijentima pardon ulagačima.

E pa Đuro ima tešku ruku.


a pretvaranje u kapital ovisi kako se dogovore..ko i na dlkv,ingr,igh..ovisi koliko je STVARNI a ne lazirani BV


Stvarni je negdje 1700 kn po dionici ali su diskontirali vrijednost nekretnina 50% za predstecajnu pa su ga lazirali na 1000kn [emo_smijeh]
[/quote]
[emo_smijeh][emo_cool][emo_smijesak]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Jeda komad po bidu. Počelo je.[emo_smijeh] Bolje da je taj jedan komad prodao nego da strepi cijelu noć hoće li izači crni ili bijeli dim[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv
[emo_zloban]To se zove čišćenje portfelja

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nagodba će sigurno proći. A što onda? Velika rasprodaja Industrogradnje da se namire vjerovnici. A što će ostati nama dioničarima to neka svako sam sebi izračuna. Kome će se onda dionice prodavati. Najvjerojatnije stranim ulagačima koji čekaju na granici. Sretno nam bilo.

iskreno se nadam da ti više nisi dioničar (iako pišeš nama dioničarima??), odnosno da si prodao kad tako misliš, jer ako misliš da je to koma i da bez obzira na predstečajnu nagodbu nema kruha a i dalje držiš dionicu…onda tu nekaj ne štima[emo_ooooo]


Nagodba će sigurno proći. A što onda? Velika rasprodaja Industrogradnje da se namire vjerovnici. A što će ostati nama dioničarima to neka svako sam sebi izračuna. Kome će se onda dionice prodavati. Najvjerojatnije stranim ulagačima koji čekaju na granici. Sretno nam bilo.

nažalost jesam još uvijek dioničar. A i da sada prodam neću se ni obogatiti a ni osiromašit. Trebao sam ih odavno prodati. Ja se ne bavim kupo-prodajom dionica. Tako je, kako je.


Nagodba će sigurno proći. A što onda? Velika rasprodaja Industrogradnje da se namire vjerovnici. A što će ostati nama dioničarima to neka svako sam sebi izračuna. Kome će se onda dionice prodavati. Najvjerojatnije stranim ulagačima koji čekaju na granici. Sretno nam bilo.
Da li ste uopće pročitali prijedlog stečajne nagobe.Najbitniji način sticanja sredstava predpostavlja prodaju nekretnina.To je i jedini mogući način.
Stečajna nagodba će proći.Super,znači BV od 1xxx kn nakon dokapitalkizacije po
1000 kn ne može pasti ispod 1000 kn.
Mislim da će nama ostati sigurno više nego dokapitzalizantima po 1000,sadašnjim i prošlima.Nama dobit od 200%/cijena izlaza 300/njima uz isti izlaz pušing 70%.
Ulaz na 1000,izlaz na 300 ako im se žuri recimo da izađu za šest mjeseci.

U INDG će teći med i mlijeko,naravno uz kupnju po sadašnjim cijenama.
Nadam se da će sutra biti opa,a ne tropa!

New Report

Close