INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


što dobivaju mali dioničari ako i predstečajna prođe. Dionica puno prema gore neće ići, može samo jo prema dolje. Baričević Vam svima lijepo piše ali Vi nažalost to ne želite pročitati.

Lijepo je od tebe da si se prijavio na forum da nam to kažeš. Nadam se da si ostvario cilj. 🙂

kolega pa si se danas registrirao da to napišeš[emo_smijeh]
kako što dobiju, pa izbjegavaju stečaj i potvrdu da vjerovnici žele zamjeniti potraživanja za “udjele” po 1.000 kuna a ne 100 koliko je trenutno na burzi..iako je to jaaako pojednostavljeno


što dobivaju mali dioničari ako i predstečajna prođe. Dionica puno prema gore neće ići, može samo jo prema dolje. Baričević Vam svima lijepo piše ali Vi nažalost to ne želite pročitati.

kolega pa si se danas registrirao da to napišeš[emo_smijeh]
kako što dobiju, pa izbjegavaju stečaj i potvrdu da vjerovnici žele zamjeniti potraživanja za "udjele" po 1.000 kuna a ne 100 koliko je trenutno na burzi..iako je to jaaako pojednostavljeno


što dobivaju mali dioničari ako i predstečajna prođe. Dionica puno prema gore neće ići, može samo jo prema dolje. Baričević Vam svima lijepo piše ali Vi nažalost to ne želite pročitati.

[/quote]

Dobro, istina je da će nove dionice koje dobiju vjerovnici biti privilegirane i upotrebljene pri kupnju nekretnina sa vrijednošću 1000 kn što postojeće dionice nemaju pravo.

kolega pa si se danas registrirao da to napišeš[emo_smijeh]
kako što dobiju, pa izbjegavaju stečaj i potvrdu da vjerovnici žele zamjeniti potraživanja za "udjele" po 1.000 kuna a ne 100 koliko je trenutno na burzi..iako je to jaaako pojednostavljeno


što dobivaju mali dioničari ako i predstečajna prođe. Dionica puno prema gore neće ići, može samo jo prema dolje. Baričević Vam svima lijepo piše ali Vi nažalost to ne želite pročitati.


[/quote]

Ne žele dokapitalizirati poi 1000.ako je cijena dionice 100.
Prihvačanje stečajne nagodbe je odluka većinskih vlasnika.Međutim,ne dokapitalizira se glavnica nego samo kamata,što bi trebao biti dodatni razlog da stečajna nagodba prođe.Ali ipak ako dobiješ i jednu kunu kamata,pa makar
i u dionicama koje na tržištu kotiraju čak deset puta manje od vijene
dokapitalizacije je više od ništa.
Činjenica je da će u slućaju da stečajna nagodba prođe,a ja mislim da hoće
u bitnim djelovima i da ćemo i nakon dokapitalizacije imati BV od preko 1.000 kn.

U INDG će med i mlijeko teći u potocima!

Ne žele dokapitalizirati poi 1000.ako je cijena dionice 100.
Prihvačanje stečajne nagodbe je odluka većinskih vlasnika.Međutim,ne dokapitalizira se glavnica nego samo kamata,što bi trebao biti dodatni razlog da stečajna nagodba prođe.Ali ipak ako dobiješ i jednu kunu kamata,pa makar
i u dionicama koje na tržištu kotiraju čak deset puta manje od vijene
dokapitalizacije je više od ništa.
Činjenica je da će u slućaju da stečajna nagodba prođe,a ja mislim da hoće
u bitnim djelovima i da ćemo i nakon dokapitalizacije imati BV od preko 1.000 kn.

U INDG će med i mlijeko teći u potocima!


Samo za razlučne vjerovnike vrijedi to da za kamate dobiju dionice. Svi ostali dobivaju samo dionice. Ali razlučni su ti koji imaju vecinu duga tako da će zapravo oni profitirati na račun drugih.

Mislim da je kuna sigurna. A to da će INDG vrijediti preko 1000 kuna morati ćete pričekati par stoljeća i denominaciju kune.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Nažalost, nemam ja tu nikakvog cilja. Samo gubim kao i svi drugi. I ja bi želio da se vrati dionica na onu osnovnu. 1 dionica – 1000 dem. Bio bi sretan i da dođe na dokapitaliziranu. 1 dionica – 1000 kuna. Ali želje su jedno a stvarnost je drugo. A stvarnost je tužna.


Nažalost, nemam ja tu nikakvog cilja. Samo gubim kao i svi drugi. I ja bi želio da se vrati dionica na onu osnovnu. 1 dionica – 1000 dem. Bio bi sretan i da dođe na dokapitaliziranu. 1 dionica – 1000 kuna. Ali želje su jedno a stvarnost je drugo. A stvarnost je tužna.

Tužna je ako vam je ulazu po 1000.
Ali ako je oko 100kao meni meni je dosta i 500.
Šalim se meni će biti dosta i 300.

U INDG će teći med i mlijeko!


Mislim da je kuna sigurna. A to da će INDG vrijediti preko 1000 kuna morati ćete pričekati par stoljeća i denominaciju kune.

Miro opet jaše a dionica INDG opet raste. Ima neka tajna veza[emo_smijesak]…..ajde Miro baci još koji post da konačno pregazimo 110tku[emo_namigusa]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Još 2 dana, u petak u 10 sati možda počinje konačno rješenje. Proces je ubrzan, dobar znak da bi rješenje moglo biti brzinsko[emo_smijesak]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

samo vi kupujte dok vas ekipa opet ne natrpa na 110-115 kn pa novi krug na 85-90 kn [emo_smijeh]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

super su ovakvi postovi, daj onda bar napiši tko kupuje i tko je ekipa[emo_namigusa]


samo vi kupujte dok vas ekipa opet ne natrpa na 110-115 kn pa novi krug na 85-90 kn [emo_smijeh]

New Report

Close