INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pomaknuto rocite ranije,iduci petak.
U novome pozivu,za razliku od prijasnjeg,stoji da ce biti glasanje o PN odmah.
Ocito su postigli dogovor sa glavnim vjerovnicima.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !


Pomaknuto rocite ranije,iduci petak.
U novome pozivu,za razliku od prijasnjeg,stoji da ce biti glasanje o PN odmah.
Ocito su postigli dogovor sa glavnim vjerovnicima.

Da uletim…!?[emo_dolar][emo_kuna][emo_euro][emo_funta]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Da uletim…!?[emo_dolar][emo_kuna][emo_euro][emo_funta]

?!?!
pa ti si uletio pred mjesec dana po 110 kn sa par tisuća komada, pročitao sam taj tvoj post na best buy…kako onda možeš uletjeti u nešto u čemu si već debelo zaglavio?!?



Da uletim…!?[emo_dolar][emo_kuna][emo_euro][emo_funta]

?!?!
pa ti si uletio pred mjesec dana po 110 kn sa par tisuća komada, pročitao sam taj tvoj post na best buy…kako onda možeš uletjeti u nešto u čemu si već debelo zaglavio?!?
[/quote]

Ne kužim kako netko može zaglaviti u nečemu što tek treba da se dogodi?[emo_novac]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Za pet dana znati ćemo tko je bio u pravu, mi koji smo nakupovali dionice industrogradnje ili vi koji ste ostali kratkih rukava[emo_cool]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

kako god ovdi je bilanca čista ako je istina sve ono od revizora
pametno je šta je indg iskoristila predstečajnu nagodbu a i nije toliko puno dužna nasprsm imovine

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Zaista je lijep ,osjećaj biti u dionici koja se nalazi u čvrstim rukama.
Nakon današnjeg Diokija zaprepašćujuće je da se nije pojavio nijedna kemikaza
koji je prodao INDG i kupio Dioki:šifra.. mjenjanje zlata za govno.

Biti će meda i mlijeka ko u prići.


Za pet dana znati ćemo tko je bio u pravu, mi koji smo nakupovali dionice industrogradnje ili vi koji ste ostali kratkih rukava[emo_cool]

mislim da će trebat puno više od 5 dana da bi znali tko je u pravu, pogle dlkv, od prvog ročišta je prošlo mjesec dana i opet se ništa ne zna

Cookie Monster



Za pet dana znati ćemo tko je bio u pravu, mi koji smo nakupovali dionice industrogradnje ili vi koji ste ostali kratkih rukava[emo_cool]

mislim da će trebat puno više od 5 dana da bi znali tko je u pravu, pogle dlkv, od prvog ročišta je prošlo mjesec dana i opet se ništa ne zna
[/quote]

Uspoređivati jednu predstečajnu nagodbu s drugom jest uspoređivanje krušaka i jabuka. Svaka ps nagodba je posebna. Primjerice, kod DLKV su obaveze veće od imovine, a kod INDG nisu. Kod INDG je, a to je ono na što misli drOetker, zakazano ročište za glasovanje, a kod DLKV još uvijek nije.
Moguće je, dakako, da ovog petka ne prođe plan financijskog restrukturiranja, da ga vjerovnici odbiju. Moguće je i da se zbog neke više sile samo ročište odgodi. A moguće je, zašto ne, i da se postigne nagodba. U svakom slučaju, nećemo dugo čekati. Osim ako hoćemo. [emo_smijeh]

Vrijeme je da se jedna predstečajna nagodba odigra u kratkom roku…što za primjer drugima, a što zbog zakona vjerojatnosti, a što zbog Gaussove krivulje. Vidimo da će većina predstečajnih nagodbi završiti dosta kasno. To je zato što teže i žele ostati u blizini točke prosjeka. Gaussova krivulja se proteže od do, netko mora biti blizu vremenske nule, u našem slučaju, to može samo tvrtka čija je imovina znatno veća od dugova, a broj zaposlenih jako mali.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

što dobivaju mali dioničari ako i predstečajna prođe. Dionica puno prema gore neće ići, može samo jo prema dolje. Baričević Vam svima lijepo piše ali Vi nažalost to ne želite pročitati.


što dobivaju mali dioničari ako i predstečajna prođe. Dionica puno prema gore neće ići, može samo jo prema dolje. Baričević Vam svima lijepo piše ali Vi nažalost to ne želite pročitati.

Hvala upravo tako i ja mislim, ako nagodba i prođe to neće značiti ništa za cijenu dionice štoviše ići će prema dolje dugoročno, a ako ne prođe i INDG ode u stečaj ide delisting i ukidanje uvrštenja dakle nećete moći putem burze prodati svoje dionice.

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close