INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Miro, fućkaš lovu, bitna je ekipa. [emo_smijeh]


Baričević protiv svih[emo_smijeh] Pratim iz dosade i baš me interesira tko će biti u pravu. Ako Baričević bude u krivu jel to znači da je i na Badelu u krivu?
Ako tu na INDG Baričević bude u pravu jel to znači da je na Badelu isto u pravu?
Uh ….ja sam u tri dileme….[emo_smijeh]

Evo ispalo da je Miro uvjek 100% u krivu.[emo_ooooo]. Na Badelu je bio siguran u dobar ishod, kad je pošlo krivo nije ga bilo ni za lijek da bi danas postavio diagnozu – gotof je.
Ovdje na INDG je 100% siguran cijelo vrijeme da je gotovo kad ono Fenix[emo_ooooo]

Znači imamo koga pratiti – samo 100% kontra Mire i uspjeh je zagarantiran. No nije Miro otkrio ništa novo. Uvjek to na burzi tako završava, kad netko pomisli da je skužio burzu dobije po tintari od te iste burze.[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

a dobro golubov nemoj tako ,svi smo mi opečeni i na ladno pušemo
inaće vjerujem da bi indg mogla izvuči deblji kraj zatto i jesam tu ,na svoju odgovornost , pročita sam detaljno revizorsko izviješće i mislim da tu ima kruva za nas male

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


a dobro golubov nemoj tako ,svi smo mi opečeni i na ladno pušemo
inaće vjerujem da bi indg mogla izvuči deblji kraj zatto i jesam tu ,na svoju odgovornost , pročita sam detaljno revizorsko izviješće i mislim da tu ima kruva za nas male

Ovo je jedna od najboljih prilika za višestruku zaradu na ZSE.
Ali ipak nije pametno igrati na jednu kartu.Nikako u Industogradnji imati više od 30% sjelokupnog dioničakog kapitala .

U rastu prodavati,ali samo toliko da budete na maksimalno 30% ukupne imovine,
u padu dokupljivati da bi ostal na 30%.

Bitno je da dionica diše,a disati će i dalje jer rast neće biti strelovit već
uvalovima.Naravno da se morati čuvati sindikalnih smicalica i djelovati suprotno od radio Mileve.

Oprez je majka mudrosti.

Očekujem potoke meda i mlijeka.

kako se mijenjaju nalozi i na asku i na bidu…i količine i skriveni nalozi…svi nešto pipkaju, baš me zanima na koju će stranu danas to okrenuti

INDG je uvijek išla 1500 pa 1000 dokap i javna ponuda, dividenda,
Dakle 1500 pa 1300 pa 1000 pa 600 pa 500 pa 300 pa 100 pa 90 e pa sad treba vidjet koliko će biti poslije predstečajne.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Čestitam kupcu 1000 kom.

Mislim da slijedeća 1000 kom ide po 100 kn.

Bome, netko me lijepo počistio s prodaje, a samo sam htio malo pritisnut u nadi da će biti kamikaza koji će se istresti po bidu. [emo_ljut]

S prvom dnevnom pojavom mirebaricevica cijena ide gore. Ova teorija do sada nikada nije omanula.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Bome, netko me lijepo počistio s prodaje, a samo sam htio malo pritisnut u nadi da će biti kamikaza koji će se istresti po bidu. [emo_ljut]

Bez koliko si ostao? Oba paketa?

Samo jednog.
Drugi je uvalio netko drugi. [emo_smijeh]

New Report

Close