INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim svi se nešto pravite jako važni, kao sve vam je jasno, sve znate o Industrogradnji i njezinim dionicama…e, da nešto znate ne bi se tako raspisali. Onaj tko sve zna šuti o tome. Je l’ da nešto znate znanje bi vam reklo ili da sve prodate ili da još puno toga kupite, a ja vidim da na ovoj dionici tržište miruje. E, to je dokaz da ovdje skoro pa nitko ništa ne zna.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

zamutili ste vodu dr.O pa se i punoglavcima vrti u vodi [emo_namigusa]

free flow information

Vidim kolega miro da nema tuče po kupnji, dapače rekao bi usprkos svemu da se na silu pokušava još spustiti, al neide!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Potrebno je prelistati temu unazad i tamo leži odgovor u svezi transakcija INDG nekretnine, kao što reče jedan kolega:
Ja ti mogu pokazati vrata, ali ti moraš kroz njih proći sam

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vidim samo da je puno malih prošlo kroz vrata ali sad nemaju ključa za izići van.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Vidim samo da je puno malih prošlo kroz vrata ali sad nemaju ključa za izići van.

Evo mene prvog na kupnji (malo 43 kom) da mi prodaj.

Da je INDG živa osoba pomislio bih da vam je jako gadna naudila u životu. Ne razumijem toliki interes,ako smatrate da je dionica stečajuša i smeće

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Gledajte Vi kupujete i prodajete ja komentiram činjenice. A one Vam ne idu u prilog. Jesam li ja zato kriv, ako Vam će biti lakše priznajem. Ali da ste zaglavili jeste, a u nadi je spas. Sjetite se dividende, preuzimanja, dokapa i sličnih obećanja i sve će Vam bit jasno. Kupnja i prodaja na tržištu Vam govore više od svih koje ste slušali i vjerovali im dok ste kupovali. Ako je onda bilo jeftino vidim sada je još jeftinije.

E pa Đuro ima tešku ruku.



Vidim samo da je puno malih prošlo kroz vrata ali sad nemaju ključa za izići van.

Evo mene prvog na kupnji (malo 43 kom) da mi prodaj.
[/quote]

Miro mi izgleda neće prodati, evo širim ponudu na drugu raju.


Gledajte Vi kupujete i prodajete ja komentiram činjenice. A one Vam ne idu u prilog. Jesam li ja zato kriv, ako Vam će biti lakše priznajem. Ali da ste zaglavili jeste, a u nadi je spas. Sjetite se dividende, preuzimanja, dokapa i sličnih obećanja i sve će Vam bit jasno. Kupnja i prodaja na tržištu Vam govore više od svih koje ste slušali i vjerovali im dok ste kupovali. Ako je onda bilo jeftino vidim sada je još jeftinije.

Nisam zaglavio, jer mi ne pada na pamet da izlazim van, barem ne sada,a ako slučajno dionica i ode na nulu, moja stvar, punoljetan sam. Kupnja i prodaja me uopće na zanimaju. Iskreno, da je sada kupnja na 150 kuna opet ne bi nigdje jer tko mi garantira da bi je mogao kupiti ispod te cijene.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Dioničari,

mislim da je zadnji čas da pitamo Galinca do kada će prodavati dionice koje su plaćene 1000 kn za 1/12 vrijednosti (ispod 100 kn). Red bi bio da nas obavijesti što ga navelo na ovakav “genijalan” poslovni potez.[emo_bijesan]

Čudi me da nekto ne razrijedi ovu ponudu ima dobrih količina na kupnji do 80 kuna par stotina dionica jer kako je krenulo od 130 dolje …..ko će to kupovati kasnije

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close