INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i šta ako prođe stečajna nagodba, zašto bi dionica išla gore ?

Cookie Monster


i šta ako prođe stečajna nagodba, zašto bi dionica išla gore ?

jer imovina vrijedi dosta više od dugova….potrudi se malo i sam

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!


g Miro teško ti je protiv lavine, pa ovdje je cijela lavina protiv tebe, šteta što tako nije i na kupnji INDG.

Meni je dosta što je tržište na mojoj strani ups ispod 100 kuna a ne kupuje nitko. Morati će se sazvati opet sastanak izgleda.

E pa Đuro ima tešku ruku.

kako god, ali kupac uspjeva u svom naumu

svaka mu cast, zna posao

ali ako indg sa vjerovnicima prebija dug dionicama, neće li ta ekipa odmah pohrlit na prodaju, tko će to kupovat!? …



i šta ako prođe stečajna nagodba, zašto bi dionica išla gore ?

jer imovina vrijedi dosta više od dugova….potrudi se malo i sam
[/quote]

Cookie Monster

Ovaj na kupnji na 80 kn radi dobar biznis, iskrcao je lijepe količine na 110-115 kn, pa ih sad opet kupuje -25% jeftinije i tako u krug [emo_namigusa]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ovaj na kupnji na 80 kn radi dobar biznis, iskrcao je lijepe količine na 110-115 kn, pa ih sad opet kupuje -25% jeftinije i tako u krug [emo_namigusa]

Ne razumijem zašto bi mu bilo tko dao po toj cijeni. Onaj tko je ovdje ušao po 100-+,ne gleda na 10 ili 20%, vuče na manipulaciju kao i donedavna prodaja i kupnja sa H nalozima, međutim ne zanima me, zanima me jedino još povoljnija kupnja ako padne ili prodaja sa minimalno 100% plusa

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Ne razumijem zašto bi mu bilo tko dao po toj cijeni. Onaj tko je ovdje ušao po 100-+,ne gleda na 10 ili 20%, vuče na manipulaciju kao i donedavna prodaja i kupnja sa H nalozima, međutim ne zanima me, zanima me jedino još povoljnija kupnja ako padne ili prodaja sa minimalno 100% plusa

Za sada mu dobro ide, ruši cijenu H nalozima koji vjerojatno imaju par komada više nego što se vidi pa polako kupuje, cijenu je sa 125 kn uspio srušiti na 89 kn na trenutnih 88,50 kn (iako na jako malom volumenu).

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Skrbnički zabe na 6. mjestu kupuje i dalje.

Na poziciji 6 nalazi se proposita doo koja se 22.02.2011. skrila iza skrbničkog računa zabe.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


sad treba malima pobrati ovo što su kupili na 110 kn pa tek onda lansiranje [emo_namigusa]

to je ta igra, a onda će mališani opet tući po asku na 120 kn [emo_smijeh]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

ja je ne dam ispod 363
a to je samo radi ovog Novac/share 364,53 3/12

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close