INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




A ko bi to pobrao ? ZADAAK JE IZVRŠEN USPJEŠNO.

Miro, pitanje, ako cijena padne na 10 kn da kupim ili ne? Hoćeš li ti kupiti na cijeni od 10 kn?
[/quote]
NEĆU NARAVNO !
[/quote]

Zanimljivo, znači ni štapom ne diraš! A kako ti se da ovoliko pisati, pretpostavljam da je dobronamjernost u pitanju. Dobro je da ima tako dobrih duša na ovom forumu.

Ali zar se ne sjećate kad ste kupovali u dokapitalizaciji dionice po 1000 kuna, sada je dobra cijena i 100 kuna. Meni nije bila dobra na 1000, nije bi dobra ni 100 ni na 10 kuna ali na 1 kunu bi vjerovatno kupio. Svatko ima svoju cijenu.
Kako sad objasniti ovima kojima su dokapitalizirali po 1000 kuna da nije dobra cijena a da ne govorim o onima koji su plaćali par tisuća kuna za dionicu.
Jasno je da kupnje nema ovaj nalog na 88 je lukavo postavljen ispod ravnotežne cijen da se može povući je li ste razmislili o tome, ovaj na 28 da digne broj dionica na kupnji. SVE SE DOGAĐA SA RAZLOGOM ZAR NE.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Vidiš korisniče Santo, ja to drugačije vidim…kada netko nema dionice jednog izdavatelja, a o istome samo ružno piše, ja sam siguran da se tu radi o podvojenoj osobi. Jedna osoba bi rado kupila dionicu, a druga ne bi – boji se….zato druga osoba o dionici ružno piše, jer zna da prva osoba to čita i da će od kupnje odustati kad sve to o dionici i njezinom izdavatelju pročita.

Podvojena osoba je psihičko stanje. Osobe koje su podvojene često su omalovažavane i vrjeđane, te su s vremenom postale povučene, a želja im je da budu psihički jake osobe. Te osobe su slabe i imaju svoju sliku osobe kakve bi ustvari željele biti, pa se često prepuštaju maštanju te osobe. To je ljudsko tijelo, s jednim mozgom i dva ponašanja, koji doživljavaju stvari na različite načine. To je skrivanje dotičnih individua.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Vidiš korisniče Santo, ja to drugačije vidim…kada netko nema dionice jednog izdavatelja, a o istome samo ružno piše, ja sam siguran da se tu radi o podvojenoj osobi. Jedna osoba bi rado kupila dionicu, a druga ne bi – boji se….zato druga osoba o dionici ružno piše, jer zna da prva osoba to čita i da će od kupnje odustati kad sve to o dionici i njezinom izdavatelju pročita.

Korisniče drOETKER, nakon što sam pročitao citirane retke, ni najmanje ne sumnjam kako je ovo “dr” iz psihologije. [emo_palacg]

Vidite poštovani doktore Etker ne pišem ja ružno o dionici, dionice nisu ružne ni lijepe već sagledavam situaciju na tržištu. Prije par dana su se mali trudili da kupe čim više dionica čak ste i Vi nadokupljivali na 127 jer ste obećavali veliki rast ali koliko vidim od tog dana dionica je pala 27%. Ja ništa nisam obećavao a Vi kako sad gledate na svoje stavove o kupnji na 127 povoljno ili nepovoljno ?
Vjerujem da Vam je sad jasno.

E pa Đuro ima tešku ruku.

drOETKER ne bi se štel puno mešat u Vašu prosudbu karakternih crta određenih individua, nego kakvo je stanje duha kod Vas, kojeg vuka Vi hranite? [emo_namigusa]

free flow information

Ako budem pazljivo citao ovaj thread mozda dobijem diplomu iz psihologije.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Prije par dana su se mali trudili da kupe čim više dionica čak ste i Vi nadokupljivali na 127 jer ste obećavali veliki rast ali koliko vidim od tog dana dionica je pala 27%

Elementarno nepoznavanje matematike. Da INDG padne sa 100 na 25, pala bi 400%, jel tako?

Kakav amater…

Korisnici, kao što ste mogli pročitati,terapija se odgađa za 27.03.2013.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Elementarno nepoznavanje matematike. Da INDG padne sa 100 na 25, pala bi 400%, jel tako?
Kakav amater…

hahhaha, dobar [emo_palacg]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!



Prije par dana su se mali trudili da kupe čim više dionica čak ste i Vi nadokupljivali na 127 jer ste obećavali veliki rast ali koliko vidim od tog dana dionica je pala 27%

Elementarno nepoznavanje matematike. Da INDG padne sa 100 na 25, pala bi 400%, jel tako?

Kakav amater…
[/quote]
Možete Vi provjeravati koliko hoćete ali cijena je bila 127 a sad je 100 kuna.
ČINJENICE NE MOŽETE POBITI.
Ionako do ročišta će se održati bar dva terapijska sastanka ZAŠTO KUPITI ?
u standardnoj izvedbi. Ko i do sada, dividenda, dokap, predstečjna, ovrha, kupi samo kupi…..

E pa Đuro ima tešku ruku.

Korisniče Baričević, pad sa 127 na 100 nije pad od 27%. I naravno da veliki kupac ili kupci pokušavaju kupiti po što je niže mogućoj cijeni. Preko 9.000 komada prošlo neki dan, prosjek 116,86, a vi ovdje gledate na 600 dionica. Koliko je 600 u postotku manje od 9.000? Po vašem, 1.500 posto, jel tako? [emo_smijeh]

New Report

Close