INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Realno oni su sad nekretninski fond i sve se svodi na koji će način iskoristiti nekretnine koje imaju.

Mrak… još kad se sjetim da su ostali bez svog nebodera u Savskoj 66[emo_vrtimise]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]



a čime se onda bave??

Ničim, što je još uvijek bolje nego građevinom. [emo_smijeh]
[/quote]
apsolutno se slažem a kad krene građevina lako im je angažirati ljude i stručnjake,kreću s pozitivne nule

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Evo objavili su na fini gomilu prijavljenih potrazivanja za predstečajnu nagodbu. Zanimljiva je ova od Talija d.o.o.. Talija je "kupila" hotel I za 60 milijuna kuna. Nije to isplatila. I sad zakljucak sudske tuzbe je da Talija mora u roku 15 dana isplatiti 60 mil. kuna a Industrogradnja predati hotel. Naravno da Talija nema taj novac ali je sud dosudio da industrogradnja mora platiti i 2.5 mil kuna troškova Taliji. I sad oni traže svoja 2.5 milijuna. Sjajno je naše pravosuđe [emo_mrgud]

Ima li šta novoga s ovim? Da li je Talija isplatila ili će se netko drugi namiriti sa 60 milja iz ovoga hotela? To je skoro trećina kompletnog duga INDG

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nešto se opasno stanjio bid danas. [emo_namigusa]


Nešto se opasno stanjio bid danas. [emo_namigusa]

završila ovrha i nestao kupac[emo_naivan]



Nešto se opasno stanjio bid danas. [emo_namigusa]

završila ovrha i nestao kupac[emo_naivan]
[/quote]

sad treba malima pobrati ovo što su kupili na 110 kn pa tek onda lansiranje [emo_namigusa]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Čudno ali istinito NESTALO 15.000 komada na kupnji a evo cijena koja se nudi 110 kuna jučer je bila dobra i 125. Nje mi jasno da ne vidite što se događa.
Postojao je jedan prodavač i jedan veliki kupac kako se htjelo prikazati.
Na kraju kao i obično kupili su mali navučeni sastankom kod Galinca prjie Nove Godine i ŠTO ĆEMO SAD ?
Ovrha se namirila svi sretni i zadovoljni ili ste možda kupili nešto na što ste bili navučeni. OPET !

E pa Đuro ima tešku ruku.


Čudno ali istinito NESTALO 15.000 komada na kupnji a evo cijena koja se nudi 110 kuna jučer je bila dobra i 125. Nje mi jasno da ne vidite što se događa.
Postojao je jedan prodavač i jedan veliki kupac kako se htjelo prikazati.
Na kraju kao i obično kupili su mali navučeni sastankom kod Galinca prjie Nove Godine i ŠTO ĆEMO SAD ?
Ovrha se namirila svi sretni i zadovoljni ili ste možda kupili nešto na što ste bili navučeni. OPET !

Cinober i Presvetli su nas pak zveslali.

pa nije li to dobro ako se ovrha namirila?

Tek 27.03. ročište. Načekat ćemo se još.


pa nije li to dobro ako se ovrha namirila?

Za onog ko je radio ovrhu ODLIČNO za dioničare treba samo pogledati kupnju i prodaju i sve je jasno.

E pa Đuro ima tešku ruku.

ok Miro, kuzim, ne svidja se ni meni sto je kupnja pobjegla, ali…

je li moguce da je kupac, cuvsi za kada je rociste odgodjeno, jednostavno maknuo naloge nadajuci se da ce kupiti jeftinije jer ima vise vremena nego sto je mislio.
Bude li bemisleno gurao, kako je poceo, samo ce prodaju potjerati jos vise.
Ako se sjecas, par tisuca je stajalo dosta visoko dok je mislio kako nema puno vremena.
Sjecam se velikog naloga koji je dugo stajao, a onda ga je malo razrijedio da ne plasi.
pa onda, sjecam se skrivenih na prodaji 100 i kusur komada koji nikada nisu ni bili stvarno puno veci.
Iskreno, meni se cinilo da kupac plasi prodavace ne bi li se bacili na njegov nalog.
Kako to da su s kupnjom i na prodaji skriveni nestali? (nadam se da se danas ne ce pojaviti)

ovo samo spominjem kao mogucnost
naravno i Mirina opcija stoji…neka svatko prosudi za sebe

New Report

Close